FLIT Toevallig jqjniÊda hoorde zij het: 27 nacht. jou vrinden in Dundee. ze kunnen me heusch. „Voorlezen 1" zei Hamilton onheil spellend kalm. „0 ja zeker, zeker," zei Beentjes van het ministerie. Beentjes trok er een gezicht tegen. „Van 't ministerie," zei het meisje. Beentjes knikte. ,Ja, mijn waarde aanteekenaarster,' Zoo bruin en kerngezond kunt U er ook uitzien Een prachtige, sportief bruine teint, die beschermt tegen vervellen en zonnebrand, krijgt U door Xynrwfrtuin cnème ook bij weinig of geen zon. Alleen deze crème bevat pigmenrol. dié door de in werking van de lucht Uw huid bruindoetworden Flacon 90ct, Tu be 60ct. Doos 50 en 25 et. WET INSECTENMIDDEL DAT DOODT Onderschat niet de schade en het gevaar veroor zaakt door in secten. Neemt FLIT. FLIT doodt absoluut alle insecten en... FLIT maakt geen vlekken. Slechts het gele blik met den soldaat en zwarten band ver zekert U de goede kwaliteit. met luchtig handgebaar, en hij ging zei hij, „arme jonge verlatene, in den achteruit zitten, met een gelaat vol grond geboord" zijn stem beefde trekken van berusting. „door de hebzuchtige streken van „Hier heb ik 't," zei Hamilton, iemand, die je dierbare belangen had ,,'t BegintDringend." moeten besehermen, hij is van het „Dat wil zeggen, dat ie knapt van de ministerie." haast," zei Beentjes knikkend. „Maakt u hem niet open?" vroeg zij. „Dan volgt dit," zei Hamilton. „Je „Nee, merci, vingervlugheid," zei koop bij huidigen prijs jute noodlottig. Beentjes vastberaden, „'t Gaat over •Tute bereikt nooit meer prijs door je die smerige jute of ik die weghaal vriend geboden, ministerie heeft jaren natuurlijk. Waar moet ik er mee naar gezocht naar ezel die hun jute wou toe Praat me nooit meer over jute," koopen, helft bedorven door verkeerd zei hij heftig. „Als ik op 't oogenblik opslaan, had je van mij kunnen hooren, een juteboom zag, zou ik hem niet schat verlies op helft betaalden prijs." kunnen zién Beentjes had zijn oogen open en zat Zij keek hem verbaasd aan. rechtop. „Wat mankeert er aan vroeg zij „Steunpilaar en troost in lijden," bezorgd, zei hij heesch. „Niets," zei Beentjes. „Niets," her- Wacht even," zei Hamilton, „'t Is haalde hij gebroken. „O, niets, waarde nog niet uit. Kaad ernstig aan koop assistente." teniet te doen volgens paragraaf 7 Zij bleef weifelend staan, nam toen de contractMeer niet." envelop en sneed liaar open. „O, zoo," zei Beentjes, met zijn Herinner u, dat zij niets wist alleen vinger binnen zijn boord tastend, dat Beentjes een grooten koop had aan- „Meer niet 1" gegaan en dat zij niet beter wist „Wat zeg je er van t" vroeg Ha- zoo groot was haar vertrouwen in milton. Augustus Tibbetts dat hij handen „Nou, beste wolk aan den horizon," geld zou verdienen aan dien koop. Hier- zei Beentjes, zijn magere knie grijpend, uit moet de ontsteltenis op haar ge- „'t begint heel aardig te lijken op groote laat, toen zij den inhoud las, verklaard narigheid voor den heer B. Eentjes, worden. Buitensporig zelfs. Daar val jij natuur- „Maar," stamelde zij, „u hebt toch lijk buiten, Hamschijf; 't was een niet.waarom hebt u dat gedaan V' privé-zaakje.„"Wat gedaan!" kwam Beentjes' „Klets!" zei Hamilton verachtelijk, holle stem. „Waarom gedaan Heb- „Met zulke gemeene trucs moet je bij zucht, lieve kind niets dan gemeen, mij niet aankomen. Als er één inzit, vuig winstbejag." zitten we er allebei in." „Maar u zou er zoo mooi op ver Beentjes deed zijn mond open om te dienen, daeht ikzei ze verbaasd, protesteeren, maar berustte slapjes. „Haha," deed Beentjes zonder vroo- Hij keek naar de klok, zuchtte en sloeg lijkheid. de oogen weer neer. „Zou dat dan niet f" vroeg zij. „Zeker te laat om 't contract teniet „Ik denk 't niet," antwoordde Been- te doen tjes. Beentjes knikte. „Vierentwintig uur, „O Hebt u daarom den koop teniet arm slachtofferzei hij rampzalig, gedaan „Vanmiddag vijf uur uiterste tijd." Hamilton sprong overeind. „Dan is 't zoo," zei Hamilton. Hij „Koop teniet gedaan f" zei hij on stond op en klopte" zijn compagnon geloovig. op den schouder. „Enfin, er is niets aan „Koop teniet gedaan piepte Been- te doen. Misschien kijkt onze vrind in tjes. „Wat bent u een spotvogel!" Dundee een beetje erg zwart." „Maar 't is zoo riep het meisje. „Geloof ik niet," zei Beentjes. „We „Hier is een brief van 't ministerie, zullen aan 't bezuinigen moeten, een dat 't ze spijt, dat u van gedachten klein kantoortje zoeken en opnieuw veranderd bent en gebruik hebt gemaakt beginnen, misloonde vriend." „Zoo'n vaart zal 't niet loopen." „Zóó'n vaart niet," beaamde Been tjes. „Maar één ding," vervolgde hij met plotselinge energie, „één ding sta van paragraaf zeven. De overeenkomst is opgezegd om vier negenenveertig." Beentjes slikte iets door. „Da's spiritisme," zei hij plechtig. „Ik zal die tafeldansers nooit meer uit- De FLIT prijzen zijn aanzienlijk verlaagd. ik niet af, beste man. Wat er ook ge- lachen." beurt, beste man, regen of zonne- En twee dames, die pas te Parijs schijn, zon of maan, sterren of weet-ifc- waren aangekomen, zaten een beetje wat. mijn typiste sta ik. niet af. Ik gedrukt en verreisd te ontbijten op verlaat haar niet nooit, nooit, nooit, het terras van Café de la Paix. nooit"In ieder geval hebben we dien vent Hij keek en praatte vroolijk, toen aardig wat last bezorgd," zei Clara, hij 's morgens opstond. Hamilton, die in antwoord op een klacht van haar een onrustigen nacht had doorgebracht, zuster. „Misschien weigeren ze, 't eon- meende in Beentjes sporen van soort- tract te vernieuwen hij zal 'n heelen gelijke rusteloosheid op te merken. toer hebben om te bewijzen, dat hij die Marguerite Whitland bracht hem herroeping niet geteekend heeft, die de post, en hij keek die lusteloos door, ik bezorgd heb." tot hij aan een groote envelop kwam, De heer Beentjes echter heeft nooit met het maar al te bekende briefhoofd getracht, het te bewijzen. Word! vervolgd. PANORAMA. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam. Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.6214 per kwartaal of f 0.1214 [M't week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux: HAARLEM, Nassaulaan 51.Tel. Int. 15866. Giro U2700. AMSTERDAM. N. Z. Voorburgwal 262. Telefoon luiere. 55170. Giro nr. 07046. ROTTERDAM, Stations weg 24. Telefoon luiere. 50540. Giro nr. 101981. 'sGRAVENHAGE. Stationsweg 95, Tel. Intere 111666, Giro nr. 45141. UTRECHT, Biltstraal 142, Telefoon luiere 15475. Giro nr. 149597. 's HERTOGENBOSCH. Stationsweg 27 Tel. Intere. 1215, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Tel. Intere. 5851. Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn np aanvraag verkrijgbaar. Tandartsen dus mannen der weten schap zijn het er over eens dat onwel riekende adem vaak te -wijten is aan het onvoldoende reinigen der tanden. „Ik poets ze toch geregeld" denkt U mis schien. Stellig maar bedenk dat poet sen alléén U niet in staat stelt de voedsel- restjes, die na iedere maaltijd tusschen de tanden achterblijven, te bereiken en te verwijderen. En deze restjes zijn meestal de oorzaak van slechte adem Gebruik geregeld Colgate's Tandpasta. Haar aromatisch schuim dringt tot in de meest verborgen hoekjes tusschen en ach ter de tanden door, dus juist daar waar de oorzaak van onwelriekende adem te vinden is. Alle ongerechtigheden worden opgelost en met het spoelen verwijderd. Bovendien bevat Colgate een onfeilbaar maar volstrekt onschadelijk bestanddeel, dat het tandglazuur polijst. Hardnekkige aanslag verdwijnt en Uw tanden her winnen hun natuurlijke kleur en glans TWEEMAAL UW GELD TERUG I Als U na het gebruik van één tube Colgate NIET VOLKOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resultaten, zend dan de 1 e e g e tube aan COLGATE, Amster dam-C. Wij betalen^ U HET DUBBELE van de aankoop-^ prijs terug.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 27