EEN KANS VOOR HET LEVEN zij niet... COLGATE'S Dot coist" 12 VOLMAAKTE HAARVERZORGING uoor ie 're urouu Voor de moderne vrouw is de juiste haar- verzorging van het grootste belang. Gelukkig is het tegenwoordig in het geheel niet nodig, dat Uw haar er glansloos en onverzorgd uitziet. Ais U blond bent, neem dan eens proef met Blondona en als U donker haar heeft, met Brunetta, de moderne haarwasmiddelen. Blon dona en Brunetta bevatten geen zeep of soda. maar het zijn de enige haarwasmiddelen, die Kamilloflor en Hequil bevatten, waardoor zelfs donkerder geworden blond haar weder fraai licht van tint wordt en donker haar een prachtige, diepe glans krijgt. Met Blondona en Brunetta geen hinderlijke kalkzeepneerslag meer en geen lastig naspoelbad, maar vol maakte haarverzorging. CMARwant lR U/7 JONGER NUZF HAAR, BLIJ pat ik TANGEE Web aan ge R AO BH In tegenstelling met gewone lippenstiften geeft Tangee Uw lippen een jeugdige, natuurlijke kleur, zon der ze te verven. Tangee is geen verf, maar het bevat een wonderlijk bestanddeel, dat tijdens het gebruik haar kleur doet overgaan in een nuance, die voor treffelijk met Uw teint zal harmonieeren. Dank zij haar speciale crème-basis blijven Uw lippen zacht, jeugdig en aantrekkelijk. Tangee „houdt" ook uit stekend. Tangee Dag- en Nacht-crème vormen, dagelijks toegepast, een eenvoudige, maar afdoende schoonheidsbehandeling. ONOPGEMAAKTLippen zonder eenige make-up toonen dikwijls bleek en doen U er ouder uitzien. GEVERFD Verf geeft Uw mond iets onnatuurlijks en grofs nie mand ziet dit gaarne. TANGEEVerhoogt het natuurlijke rose van Uw lippen zonder den indruk van raake-up te geven. Tl World's Most Famous Lipstick ENDS THAT PAINTED LOOK Waar niet verkrijgbaar schrijft aan den importeur Jacq. Mot Jr., Sarphatistraat 115, Amsterdam rde zij voorgoed terug TToen Dorian Lash haar oogen opende iance een reis van vier staarde zij in 'n duisternis, zóó dicht. door Edward Curzon. De laatste bijzonderheid, die Ito- een beetje verlegen tegenover dit vreern- rian Lasli uit het oog verloor de geval. Lang aarzelde hij wat hij van de vertrouwde plek, waar moest doen. Toon zei hij tot zichzelf zij tien jaren van haar eenzame jeugd dat hij een ezel was, trok vlug haar gesleten had, was een kruis van groene laarzen en kousen uit en begon haar sparretakken gisteren geplant op voeten, handen en wangen krachtig het graf in de sneeuw, waarin oom Joe met sneeuw te wrijven. Hij staakte het drie dagen geleden zijn laatsten slaap vermoeiend werkje pas. toen de blos op was ingegaan. De jachtige honden trok- haar gelaat terugkeerde en haar adein- ken de slede in een wijden boog om haling weer geregeld was. Daarop legde den uitlooper heen van het sparren- hij haar op het bed van balsem blaren, bosch en het volgend oogenblik was maakte vuur en zette zijn laatste Thorn Point nog slechte een herinne- thee. En toen pas viel hef hem in, dat ring voor haar geworden. Een lieve de wrekende Gerechtigheid van Fort herinnering, want oom Joe was altijd Reliance tóch nog een kans aan hem zorgzaam voor haar geweest als een zou krijgen, als het meisje niet spoedig vader, sinds haar ouders in Fort bij kennis kwam Reliance gestorven waren Thans keerde naar Fort Relia dagen met de hondenslede. Tony Mor- dat zij zelfs haar eigen hand niet kon rison van de Koninklijke Bereden zien, toen zij deze naai' het gelaat Politie was haar vriend misschien bracht. Zij had een dof gevoel in haar zelfs meer dan een vriend en zou hoofd en een stekende, vurige pijn in haar behulpzaam zijn een nieuw tehuis haar reehterenkel. Langzaam herin- te vinden. Met een tonggeklak vuurde nerde zij zich wat er met haar voorge- zij de honden aan en snel voortglijdend vallen was. Zij was twee dagen onder op haar ski's, sloeg zij de richting in weg geweest naar Fort Reliance, toen naar het Zuiden. de honden aan het vechten waren ge raakt en er vandoor waren gegaan. Tom Cooper had uitgerekend, dat hij De slede was gekanteld en met een har. de wrekende Gerechtigheid van Fort den smak was zij op de hard bevroren Reliance precies een heel etmaal vóór sneeuwkorst terecht gekomen, kon zijn. Tol zijn spijt had hij den Zij hoorde een geregelde ademhaling vongen dag bij het Thorn Plateau ergens in haar nabijheid. „Hallo, is een klein zakelijk nieeningsverscliil ge- hier iemand V' vroeg zij luid. kregen met een Eskimo, dat zijn tegen- Er klonk gestommel en een oogenblik 1 stander heel ónzakelijk had willen be- later zag zij een stompje kaars opvlam slechten met een vervaarlijk mes. men. Toen werd er een petroleumlamp Gedwongen zijn revolver te trekken, ontstoken, die gefabriceerd was van een was hij in zijn drift dom genoeg ge- conservenblik. Bij dat licht ontdekt» weest, akelig precies te richten, zoodat ze, dat ze in een kleine hut lag. En zc de ander zelfs geen tijd meer had ge- zag een man, die tusschen de vijfen- had zijn stommiteit te betreuren. twintig en dertig jaar kon zijn een j Wat de-gevolgen van die geschiede- bontjager, ried zij terstond, nis zouden zijn, kon Tom op zijn „Tom Cooper heet de eigenaar van vingers narekenen. Twéé jaar gaven dit paleis," stelde Tom zich met voor- ze in Fort Reliance voor zoo'n 'ongeval beeldigen ernst voor. „Ik ben blij, - zélfs al had hij het recht aan zijn dat u wakker is ik wist er eigenlijk kant. Want dat hij aangevallen was. geen raad mee." zouden ze maar niet zoo grif aannemen Dorian schoot in den lach het ge en de gele broeders van den verslagene zicht, en de stem van Tom boezemden zouden met plezier de noodige valsche haar vertrouwen in. ..Ik begrijp dat eeden afleggen, om hem achter de tralies u niet ingericht is op ziekenhuisver te krijgen. pleging," zei ze. „U hebt me zeker Tom voelde niets voor zoo'n ge- gevonden Wilt u me eens vertellen, dwongen vacantia. Hij was besloten hoe het gegaan is naar het Noordwesten te verhuizen, „Ik vond u gistermorgen. Nu is het waar de kou weliswaar wat heviger, wéér morgen, vijf uur ongeveer." Hij maar de jacht loonender was. Hij liet vertelde haar, hoe hij haar op het niets achter dan een bouwvallige hut, spoor was gekomen door de honden die al zóó vaak met conservenblik be- en hoe hij haar aangetroffen had. slagen was. dat er van't oorspronkelijke Dorian luisterde ernstig. „Dan heb materiaal hoogstens nog een zak ik u mijn leven te danken," zei ze ge- brandhout over was. troffen, toen hij uitverteld was. „Ik Op den morgen van zijn vertrek zou zeker doodgevroren zijn, als u hoorde hij luid hondengeblaf in de zich niet over me ontfermd had." omgeving. De politie kon het nog niet Zij drukte hem stevig de hand en zijn en hij begaf zich dus onbevreesd Tom mompelde, dat het zoo erg niet naar buiten. Over de sneeuwvlakte was. Toen porde hij het vuur op en zwierven een paar huskies. Bij het vale Dorian nam een zittende houding aan. daglicht ontdekte hij spoedig, dat ze „Wilt u me die lamp eens geven strengen achter zich aansleepten. Dat verzocht ze, de deken terugslaande, wees op 'n slede-ongeluk en zonder zich die zij als haar eigendom herkende, lang te bedenken, gespte hij zijn ski's „Ik geloof dat ik mijn enkel verstuikt aan en volgde het spoor van de honden, heb. Op een mijl afstand van de hut lag Inderdaad was haar reehterenkel een gekantelde slede. Daarnaast een hevig opgezwollen. „Dat maakt de meisje, dik in het bont gepakt. Zij was geschiedenis nóg onaangenamer," zei doodsbleek, koud en geheel verstijfd, ze spijtig. „Ik kan niet skiën hoe Tot zijn verlichting ademde zij echter kom ik nu in Fort Reliance t' hebt nog en snelbesloten zette hij de slede natuurlijk geen honden overeind en legde haar daarop neer. Tom schudde het hoofd. Hjj had Een half uur later lag het meisje nooit honden gehad, veilig in de hut. Hij ontdeed haar van „Enfin, we zullen straks nog wel eens het bont en beschouwde baar gelaat, overleggen," zette Dorian die zorg Zij was nog jong. hoogstens twintig, eensklaps aan kant. „Ik heb honger en had een aardig gezichtje. Tom stond zei u niet, dat u mijn uitrusting bij elkaar Maar wat kon zij méér doen dan haar tanden na iedere maaltijd poetsen Haar tandarts legde het haar uit: er blijven altijd tusschen de tanden voedselrestjes achter, die met bor stelen alléén onmogelijk te bereiken en te verwijderen zijn. Deze restjes gaan tot bederf over en zijn meest al de oorzaak van slechte adem. Op zijn aanraden begon zij regel matig Colgate's Tandpasta te ge bruiken. Thans weet zij uit ervaring dat het aromatische schuim van deze tandpasta tot in de kleinste hoekjes tusschen en achter de tanden door dringt, alle ongerechtigheden oplost en deze met het spoelen verwijdert. Bovendien bevat Colgate een po lijstend bestanddeel, dat het glazuur niet aantast. Uw tanden herwinnen hun natuurlijke glans en kleur. Door Colgate's Tandpasta een zui vere adem en gezonde, blanke tan den Dustwee vliegen in één klap TWEEMAAL UW GELD TERUG! AisU nahetgebruik vanéén tube Colgate NIET VOLKOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resultaten, zend dan de leege tube aan COLGATE. Amsterdam-C. Wij betalen U HET DUBBELE van de aankoop prijs terug. Vraag naar „COLKEET !"t

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 12