viioiiiy DIXOR SLECHTE AM* KOMT VAM VAN SLECHT ONPERHOUPEN TANDEN COLGATE Glimmende Neus en glimmend gelaat, Ook in Engeland PANORAMA 27 verfoeid door alle Dames, behooren thans tot het verleden. Met Velouty de Dixor de eenige combinatie van een fijn poe der en een zeer zachte crème, verzekert U zich voor den geheelen dag een matte teint en een fluweelzachte huid. Velouty de Dixor heeft een weldadige uitwerking en door een dagelijksch gebruik zult U Uw gratie en charme herkrijgen en behouden De origineele combinatie van crème en poeder. Verkrijgbaar vanaf 30 ets. in 5 tinten Blanche, Natu relle, Ivoire, Ocre en Soleil-Doré. de drie voornaamste kleuren is het voldoende naam en adres te zenden, alsmede f0.25 aan postz; aan de Import, voor NederlandN.V. v. d. Laaken's Handel- Mij.. Leidschekade 98, A. Amsterdam-C. Tel. 36372 Panorama is steeds in voorraad bij de hieronder vermelde kiosken van de fa. IV. 11. Smith Son. Ltd.. en bovendien op bestelling verkrijgbaar bij elk barer 1 -00 agentschappen in Engeland en Wales. LONDON n. W'.t ('haring Cross Statin Distriet Railway. Cumberland Hotel, W. t. Kensington High Street Station. W. H. Metropolitan Itailvvay. Liverpool Street Station. K.C. - Main Line. Mark Lane Station. E.C. V. Ilegent Palace Hotel. W. 1. Strand. W.C. 2. 'l ube Station. Strand Palace Hotel. W.C. 2. Victoria Slation. S.W 1. Continental Platform No. L Waterloo Station, S.E. I'. Main Line South Kensington. S.W. Tube Station. Brighton Railway Station. Gravesend Railway Bookstall Parkeston Quay Railway Bookstall Southampton Terminus Railway Bookstall. „Komt u om tien uur terug. nee, om half elf, jonkman.. op 't oogenblik afschuwelijk druk.. tot half elf, hè?" De heer Hyane nam elegant afscheid, en liet Beentjes zitten bij de scherven van een heerlijken droom. Dus daarom had ze zoo'n haast ge had, om weg te komen, en ze had 't hein niet durven vertellen. Maar waarom niet Hij beteekende niets voor haar hij zou haar nooit meer zien Die ge dachte maakte hem koud. Nooit meer Nooit meer'H ij probeerde zijn sterke zakelijkheid op te roepen, waar liij zoo groot op ging. Hij moest ergens steun vinden, zedelijken steun in dit, uur van nijpende smart. Hij had nu en dan zin om te huilen, maar deed het niet. Zij had een week vooruit op moeten zeggen, dacht hij boos, en toen lachte hij hysterisch om die gedachte. Hij be keek de zaak van alle kanten en uit alle hoeken, en was nog niets nader bij den zielevrede, toen de heer Hyane, klok slag half elf, terugkwam. Tot één conclusie was Beentjes echter gekomen, hij wist, wat hij doen zou. Toen de heer Hyane de studeer kamer binnenkwam, zag hij het cheque boek op het bureau liggen, en verheugde hij zich. Beentjes moest, verscheidene malen kuchen, voor hij zich verstaan baar kon maken. „Meneer Hyane," zei hij schor, „ik heb er eens over nagedacht. Ik ben een groot bewonderaar van uw. van uw. uw. een zeer groot bewon deraar van u, meneer Hyane. Al wat haar gelukkig maakt, zal mij gelukkig maken, meneer Hyane. Begrijpt u „Zeker zei Hyane, en hij smaakte de voldoening, dat hij, de mensehén - kenner, zijn slachtoffer niet verkeerd beoordeeld had. „Veertienduizend pond," zei Been tjes, met een snelle beweging zijn pen grijpend. „Betaalbaar stellen aan u „'t Is heusch te vriendelijk," mom pelde Hyane. „Zet u maar betaalbaar aan toonder, meneer Tibbetts ik moet in contanten betalen. Die Indische kooplui zijn zoo wantrouwig." Beentjes schreef snel de cheque, zette er op „In contanten", zette zijn initia len bij de verbeteringen, scheurde toen den strook uit het boekje en gaf hem zijn bezoeker. „Ik beschouw dit natuurlijk half als een leening aan mij, en half als een lee ning aan mijn lieve vrouw, meneer Tibbetts," zei Hyane eerbiedig. „Wij zullen uw edelmoedigheid nooit ver geten." „Klets zei Beentjes. „Nonsens Ik hoop, dat u gelukkig wordt, en wilt u tegen haar zeggen. Hij slikte iets door. Er klonk een zwak belgerinkel in de hall, en Ali stak een koolzwart gezicht om den hoek van de deur. „Heer," zei hij, „het telefoon-appa raat verzoekt gesprek." Beentjes was blij met de stoornis hij mompelde een excuus voor zijn dankbaren gast en ging de hall in. Ali placht zelf aan de telefoon te luisteren, maar hij had de inleiding van de tele foon-juffrouw niet begrepen. „Hallo zei Beentjes den hoorn in. „Wie daar Bij den klank van de stem, die ant woordde, liet hij den ontvanger bijna vallen. „Bent. u daar, meneer Tibbetts V' „Ja," zei Beentjes heesch, en zijn hart sloeg een wilden roffel. „Ik ben op 't oogenblik in York, meneer Tibbetts. Ik had vergeten u te zeggen, dat de sleutel van de safe in de la van mijn bureau ligt in de boven ste la." „Goed, best, waardegeachte mevrouw Hyane." „Wat. zegt u vroeg de stem scherp. „Gefeliciteerd, waarde echtgenoote," zei Beentjes. „Ik hoop, dat u bar geluk kig wordt op uw plantage." „Wat bedoelt u vroeg de stem. „Zei u mevrouw Hyane tegen me „Ja," zei Beentjes heesch. Hij hoorde haar lachen. „Wat een onzin Dacht u echt, dat ik ooit mijn neef zou trouwen „Hèb je dat dan niet gedaan V' gilde Beentjes. „Wat trouwen Hoe komt u er bij Ik ga naar Schotland voor een erfeniskwestie." „Dus u bent geen.geen mevrouw t" vroeg Beentjes met nadruk. „Nee, en ik word 't ook nooit," zei het meisje. „Wat bedoelt u toch Beentjes haalde diep adem. „Kom met den eerstvolgenden trein terug, jongedame," zei hij. „Laat die malle erfenis naar de weerga loopen. Ik kom je van den trein halen en dan zal ik je van alles vertellen." „Ja maar. zei het meisje. „Doe wat. ik je zeg jongedame!' brulde Beentjes, en met een engelachti gen glimlach hing hij den ontvanger op De deur van zijn studeerkamer wa- dik, en werd bovendien door geluidei van buiten beschermd door een ferme gecapitonneerde deur: de menschen kenner had niets gehoord. Beentje- kwam met zoo'n heel ander gezicht de kamer weer in, dat de heer Hyane wel móést opmerken, dat er iets gebeurd was. „Ik houd u veel te lang op, meneer Tibbetts," zei hij. „Ileelemaal niet," zei Beentjes opgc wekt. „Laat u me die cheque nog even zien." De ander aarzelde. „Laat heel even zien," zei Beentjes en Hyane haalde glimlachend het pa piertje uit zijn zak en gaf het over. „De helft voor u en de helft voor haar, niet ouwe jongen zei Beentjes en hij scheurde de ehèque doormidden. „Hier is uw helft," zei hij, den heer Hyane één st.uk toereikend. „Wat doet, u nu vroeg de ander boos, maar Beentjes had hem al bij zijn kraag en schopte hem door het veel te korte portaal. „Doe de deur open, Ali 1" zei Been tjes. „Wijd open, ouwe heiden Hup Het „lïup" ging vergezeld door een laatsten uitval van Beentjes' lange ben nen. Te middernacht zat Beentjes op een perron, beurtelings een groote pijp roo- kend en liedjes zonder melodie neuriënd. Hem werd verteld, dat de eerstvolgende trein uit York pas om drie uur 's nachts aankwam. „Hjudert niets, beste kerel. Ik blijf den heelen nacht zitten." „Verwacht, u iemand, meneer vroeg de nieuwsgierige beambte. „Iémand, waarde uniformdragende employé zei Beentjes. „Wat je iémand noemt Slot volgt PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Vrijdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdom. Groot Rotterdam. 'sGravenhage in Beeld. Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland - f 1.62Vt per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. - BureauxHAARLEM. Nassaulaan 51. Tel. Int. 15866. Giro 142700. AMSTERDAM, N. Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 53170. Giro nr. 07946. ROTTERDAM. Stations weg 24 Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95. Tel. Interc. 111666 Giro nr. 43141. UTRECHT. Biltstraat 142. Telefoon Interc. 15473, Giro nr. 149597. 's HERTOGENBOSCH Stationsweg 27, Telef. Interc. 1215. Gironr 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Telef. Interc. 5851. Giro nr. 124690. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Het klinkt misschien vreemd, maar ook bij geregeld borstelen is het mogelijk.dat U Uw tanden onvoldoende reinigt! Iedere tandarts zal het onder schrijven: met borstelen alléén is het onmogelijk de voedselresten te bereiken, die na elke maaltijd tusschen de tanden achterblijven, daar tot bederf overgaan en de oorzaak zijn van slechte adem. Colgate'sTandpasta. daarentegen, geeft een aromatisch schuim dat tot in de meest verborgen hoekjes doordringt. Het lost alle ongerechtigheden op, die dan met het spoelen verwijderd worden. Bovendien bevat Colgate een bestand deel dat het glazuur polijst zonder het aan te tasten. Zoo herwinnen Uw tanden hun natuurlijke glans en kleur. Door Colgate s Tandpasta een zuivere, frissche adem en gezonde, blanke tan den Dus:... twee vliegen in één klap! TWEEMAAL Uw geld terug! Zend, als U na het gebruik van één tube Colgate NIET VOL KOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resul- taten. de leege tube aan COLGATE. Amsterdam - C. Wij betalen HET DUBBELE van de terug

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 29