Zeeuwsch Nieuws ZEEUWSCHE OMROEP Men seint ons uit Westkapelle, dat een echtpaar daar zijn gouden bruiloft gevierd heeft en dat de bruigom op de partij z'n vader nogvriendelijk begroeten en hartelijk verwelkomen kon. Het is wel een heele prestatie, om als gouden bruigom naast zoovele andere emoties ook nog je kinderlijke gevoelens in de vuurlinie te brengen Links Te Middelburg had de jaarvergadering 'plaats van ge- mênte-ambtenaren in Ned rland. Een foto voor het raadhuis te Middelburgwaar de heeren offi cieel voerden ontvangen. Men meldt ons uit Sluiskil, dat een belastingambtenaar, die door een vecht lustig tegenstander van zijn fiets werd getrokken, zijn aanvaller zoo'n opstop per gaf, dat hij met een geschonden gelaat verder moest gaan. Als het op hoofdelijken omslag aankomt, moet een burger het natuurlijk altijd van een belastingambtenaar verliezen Daags na zijn 40-jarig huwelijksfeest vierde iemand te Zaamslag zijn 40- jarig feest als brandweerlid. Die is destijds zeker al heel gauw be ducht geweest voor het vuur van den twist Hallohallohier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten, in welken vorm ook, is geoorloofd. Wij vernamen uit 's Gravenpolder, dat een voetballer zoo'n trap tegen zijn oog ontving, dat hij in het ziekenhuis terecht kwam, terwijl men er tevens bij vermeldt, dat zijn broer eenige weken geleden bij het voetballen een been heeft gebroken. Het heeft er den schijn van, dat het bij het 's Gravenpoldersche voetbal meer op doodsverachting dan op spel- bekwaamheid aankomt. ,,Wie driemaal per dag van deze tinc tuur een eetlepel inneemt," riep Dinsdag een handelaar op de Goesche markt, „krijgt spieren van staal en zenuwen van ijzer." „Geeft dat geen roestvlekken V moet toen een boerenvrouw, die zeker zelf de wasch doet, gevraagd hebben Uit Wolfaartsdijk bereikte ons het bericht, dat de gymnastiekvereeniging „Udi" een programma-uitvoering bij kunstlicht heeft gehouden. Dat houdt begrijpelijkerwijze niet in, dat de prestaties van deze club het dag licht niet kunnen verdragen. Op Donderdag 3 Sept. had de plechtige installatie plaats van burg meester F Hendrickse te Vogelwaarde. Een hart lijke ont - vangst voor het raadhuis te Napen - burg, waar de nieuwe burge meester, vroeger als zoodanig te. Westdorpe werkzaam, thans zal resideeren. Oud-burgemeester Truyman in stalleert den nieuwen burg mees ter van Vogelwaarde. Links de vader van den nieuwen burge meester, die sinds vele jaren bur- geme ster is te IJ zendijke en dezer dagen tot ridder w rd be noemd m de orde van Oranje - Nassau. Men meldt ons uit Oost- en West- Souburg, dat aldaar een Wemeldinger is gearresteerd, die zich schuldig had gemaakt aan diefstal van een flesch' eau de cologne uit een bakkerswinkel. De politie deed hiermee een goede daad. Worden misdrijven als deze niet spoedig tegengegaan, dan is 't bijna onmogelijk, dat iemands winkel in een goeden geur blijft staan Te Vlissingen had op Zaterdag 5 Sept. de begrafenis plaats van wijlen wethouder de Mey. De lijkstoet op den Singel. Hier is nu niets meer aanwezig, waarom wij sluiten tot de volgende week, dames en heeren De Vlissingsche Jantjes hielelen op Koninginnedag een parade, waaraan een optocht door de stad werd verbonden. Onze correspondent te Kats schrijft ons, dat de inuziekvereeniging, die nu anderhalf jaar bestaat, na een wandeling door het dorp gister haar eerste buiten- concert heeft gegeven. Het is met een muziekvereeniging juist het tegenovergestelde als met een sigaar. Hoe heter de kwaliteit wordt, hoe meer men er mee naar huiten gaat

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 25