PAUL KEMP - thuis en met vacantie Als de seringen bloeien. Paul Kemp plukt altijd zelf de vruchten van zijn vacantie-arbeid. lis Paul Kemp graaft niet zijn eigen graf. Bij is alleen met de zeer ernstige bedoeling bezield, daar een boom te planten. is in zijn tuin liefhebberen en met kinderlijke blijd schap de vruchten van zijn noesten arbeid aan zijn vrienden toonen. Het kan hem niets schelen, of zij er al dan niet interesse voor hebben, maar zoodra ze bij lieih op bezoek komen, laat hij vol trots zijn prachtigen tuin zien en wijst op de dankbare resul taten, welke hij met dit of met dat bereikt heeft. Deze liefhebberij past zoo heeleinaal bij zijn persoon, „Pat hadden jullie niet gedacht, hè, dat ik mijn eigen voetpaden kan aanplempen f" De altijd lachende, sympathieke, prettige en joviale Ufa-acteur Paul Kemp, wiens verschij nen vaak alleen reeds voldoende is om 'n film succes te doen hebben, is ook in zijn particuliere lief hebberijen een doodgewoon mensch als ieder ander. Zijn hobbies zijn geen enorme feestpartijen of wilde autoraces, maar precies dezelfde als van ieder ander sterveling. Het eenige, wat hij bijzonder graag doet, he er lichtboom en vereisclien extra aandacht en wor den volgens alle regelen der kunst, door Paul h emp .bestucadoord. Dat Paul Kemp zijn weg reeds geëjfend en ajge- bakend heeft, blijkt niet helemaal waar te zijn. Er moet, zooals men ziet, nog veel gedaan, worden. dat waarschijnlijk niemand deze foto-serie vreemd zal vinden, en men zich in zijn gedachten Paul Kemp werkelijk zóó had voorgesteld, als men hem hier ziet. Nu kent men tevens ook het geheim, waar hij altijd dat prettige humeur vandaan haalt, want dat is niet uitsluitend „spel" maar ook werkelijkheid; in het gewone leven js hij een buitengewoon aangenaam mensch, met wien iedereen graag te doen heeft.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 35