Het Zeeuwsche Wiel ercriterium. te Vlissingen ZEEUWSCHE OMROEP 25 Hallo hallo hier is de persdienst van den officieelen Zeeuwschen Omroep. Het verder vertellen van deze berichten in welken vorm ook, is geoorloofd. Men meldt ons uit Goes, dat een automobilist zoo onfortuinlijk was om met zijn wagen de dakgoot te bescha digen van de garage des dokters. Geneeskundige hulp was natuurlijk spoedig aanwezig Uit de Zeeuwsche hoofdstad ontvin gen wij het bericht, dat daar een man is aangehouden met zeventig kilo Zeeuw sche blauwen, daar deze waarschijnlijk van diefstal afkomstig waren. De recherche vermoedt, dat de aard appelen weggehaald zijn uit het hengsel mandje van een boerin, toen deze met een vriendin stond te praten. Te Kieuw-Namen heeft men, ter ge legenheid van de volksfeesten, een baankoers voor oude mannen gehouden. Hoewel er voldoende hoestbonbons en leuningstoelen voor de slachtoffers waren, kunnen wij toch niet zeggen, dat de eerbied voor grijze haren in Kieuw- Namen groot is Burgemeester Slegt van Hoedekens- kerke heeft in de jongste zitting van den gemeenteraad de vroede vaderen ter gelegenheid van zijn jubilé flink getrak teerd. De kans is groot, dat de historie alleen zal spreken van burgemeester de Goede Onze correspondent te Koewacht seint ons, dat de sportclub den naam „Hoop doet leven" heeft gekozen. Koewachters kunnen wel zoo ten naasten bij weten, wat men van hoopen verwachten mag De inwoners van Sas van Gent, zoo schrijft men ons, waren de vorige week op een ochtend zeer verbaasd, toen er niets uit hun waterleidingkraantje kwam, zelfs niet toen ze dit open gedraaid hadden. De vereenigde melkboeren moeten van plan zijn, een actie tot vergoeding in te zetten. De geruchten over fraude bij den Bijz. Vrijw. Landstorm in Zeeland, zoo telegrafeert men ons van semi-officieele zijde, zijn overdreven. Wij nemen dit gaarne aan. Men zal onzes inziens hoogstens mogen spreken van eenige storm-schade Een inwoner van Vlissingen met een teer hart vroeg in de provinciale pers om een goed tehuis voor een jong poesje. Zij, die er voor konden instaan, dat ook de diertjes, die het beest meebracht, niet vervolgd zouden worden, genoten de voorkeur j De brandweerkunst in Zeeland neemt wel toe. Viel onlangs bij het uitrukken het geheele personeel van de auto-spuit af toen er dezer dagen een blusschings- poging te Kats werd ondernomen, liepen er alleen maar 'n paar wielen van den wagen Te Aardenburg is 'n man opgetreden, die zich „den sterke" noemde en steenen op zijn hoofd liet stuk slaan. Indien hij het niet tot minister president kan brengen, zal hij zeker eerstdaags opduiken als leider van crisisvergaderingen Tot de volgende week, dames en heeren En de Belg L. de Rijke werd eerste ra>i de profs. De winnaar tijdens de eereronde. Van Hopstaken uit Roosendaal wou het nummer voor amateurs. 'AWiBffijJIi Onder zeer yroute belangsteltiitg werd te Vlissingen hel eerste Zeeuwsche wielercriterium verreden, dat bij voldoende organisatie tot een der jaa.rlijkt.che groote sportevenementen voor Vlissingen, ja voor geheel Zeeland en Bra bant zou kunnen uitgroeien; want reeds dit jaar waren duizenden Zeeuwen 011 Brabanders gztuigen van dit wiéier festijn. Overzicht tijdens den wedstrijd op den Boulevard, waar de renners 40 a 50 maal moesten passeeren. Keu moment, terwijl de renners een der bochten passeeren. Een groep van de pl.m. 50 professionals rijdt voor bij met den Zeeuwsehen renner Bogaert aan den kop L

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 25