I "=1 1 -1 Voor hen, die steeds reikhalzend naar een nieuwe Shirley Temple-film uitzien (en dat zijn er ongetwijfeld heel wat) bieden wij thans de allerlaatste creatie van dit wonderlijke schepseltje, dat over de geheele wereld misschien een grooter aantal bewonderaars heeft dan welke persoonlijkheid ook. Hoewel de Fox-Film deze nieuwe Shirley-film voor- loopig nog niet uitbrengt, hebben wij toch gemeend onzen lezers alvast te moeten laten zien, wat hun te wachten staat. Over Shirley Temple valt eigenlijk nog weinig nieuws te zeggen. Haar doen en laten is reeds zoo veelvuldig in de lengte en de breedte uit gemeten, dat men moeilijk nog iets van haar kan mededeelen, wat geen herhaling is. Men kan er over disputeeren, of deze film beter is dan de vorige, of dat op twee na de laatste weer heter was dan oj) drie na de laatste, maar aangezien hierbij de. persoonlijke voorkeur een groote rol speelt, kan Shirley is door haar verplicht examen gekomen en luid jubelend verlaat zij met haar beide pleegr Kibbee en Slim Summerville, het schoollokaal. Guy Het sextet" uit Lucia di Lammermoor, zooals het ge deeltelijk door de drie hoofdpersonen wordt gezongen. We sch rij ven gedeeltelijk, omdat m idden onder deze uitvoeri ng Shirley plotseling ophoudt en zegt„Ik schei er mee uit, dal gaat me te hoog SHIP AHOY men zich slechts bepalen tot het weergeven van strikt eigen meening, waarbij men alle andere, daarbij afwijkende respecteert. Welnu dan, deze film lijkt ons daarom zooveel geslaagder en beter dan de voorgaande, omdat behoudens de lieftallige S. T. ook nog eenige andere figuren meespelen, die eveneens de volle aandacht voor hun persoon op- eischen. Dat zijn hijvoorbeeld Guy Kibbee en Slim

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 34