HHH WERKJES DIE NU MOETEN GEBEUREN ODOROPO Jeugdig frisch Uiterlijk KHASANA SUPERB Wacht niet, tot hij een bleekneus wordt. Q&P meer evenskracht 39 '209a \J> een eisch des tijds Derhalve moesten alle vrouwen welke een bleeke gelaatskleur heb ben, KHASANA-Superb rouge en lippenstift niet versmaden. Deze toch geven wangen en lippen onop vallend een frisch aanzien. Een zacht rose teint ligt over Uw ge laat, welke verjongt en aantrek kelijk maakt. KHASANA-Superb is geen schmink en neemt eerst bij aanraking met de huid, de bij elke teint passende natuurlijke, jeugdig frissche kleur aan. KHASANA-Superb is tegen weer en water bestand enkissproof.Voor levendiger teint Superb II nog krachtiger, Koraal of Kar mijn. Lippenstift Fl. -.35, -.60, -.75, 1.25 en Rouge F1. -.35, 1.- Dat zijn om er enkele te noemen alle zomermantels en hoeden goed af schuieren en alle vlekken,die er op moch ten zitten, zorgvuldig verwijderen, al vorens deze kleedingstukken hun win terslaap te laten beginnen. Alle zomerjurken, die daarvoor in aanmerking komen, een waschbeurt te geven, in een koud of even warm sopje, ofwel in benzine. Oppassen met vuur! Zijn er in de gewasschen jurken nog Mekken achtergebleven, deze dan direct verwijderen. Hoe* ouder'een vlek is, hoe moeilijker ze er uit gaat. Kleine reparaties aan de kleeding stukken ook direct verrichten, zoodat alles volkomen heel is als het wordt opgeborgen. Als er in do kast voldoende ruimte is om de zomerjurken te laten hangen, deze dan strijken. In het andere geval niet strijken (ook niet stijven), maar de jurken opgevouwen in doozen bewaren. Zorg, dat. de motten niet bij het goed kunnen. Dus tijdig maatregelen nemen Badartikelen worden nu ook wegge borgen. Het wollen badpak moet zorg vuldig tegen motten worden beschermd, terwijl gummi badmutsen en hadschoen tjes met glycerine worden ingewreven, om te Voorkomen, dat het gummi hard wordt en breekt. Speciale zomerschoentjes, die in den winter toch niet worden gedragen, worden met een of ander daartoe in den handel zijnd middel goed schoonge maakt alvorens ze in de kast gaan. Ook zorgen we natuurlijk, dat ze goed heel zijn, zoodat we het komende voorjaar niet voor verrassingen komen te staan. Een werkje dat ook niet mag worden vergeten, is het schoonmaken van onze rieten of houten tuinmeubeltjes, die nu worden binnengehaald. Met water en zout of met een niet te sterk zeepsopje kunnen we de rieten meubelen behan delen, terwijl de gelakte.meubeltjes met eèn vochtigen doek stevig kunnen wor den afgewreven. Is de tuinparasol vuil, dan moet ook die worden schoongemaakt, wat we zoowel plaatselijk als in zijn geheel kun - nen doen. In het laatste geval wordt de stof voorzichtig losgemaakt, gewasschen, opnieuw waterdicht gemaakt en weer netjes vastgenaaid. Hoe we stoffen waterdicht kunnen maken, is nog on langs hier beschreven, zoodat iedereen dit werkje zelf kan opknappen. Wanneer iedere huisvrouw zoo om streeks dezen tijd van het jaar de moeite neemt, al het werk dat gedaan moet wordeh direct te doen, zal zij zich in het aanstaande voorjaar heel wat zorgen kunnen besparen Juist in de jeugd legt U de kiem, van wat ze later zullen zijn, sterk of zwak, flink of willoos. Ze moeten groeien en leeren en vergen zoodoende een dubbele taak van hun krachten. Laat Ovomaltine hen door die moeilijke jaren heenhelpen. Niet alleen voor hen, maar ook voor U is Ovo van het grootste belang. Het is een goed- smakend extract van de beste voedingsmiddelen met de hoogstdenkbare voedingswaarde. Ovo is kracht in ex- tractvorm. l'/2 dessertlepel Ovo in een beker melk ver dubbeien de voedingswaarde van die melk. Begin er eens mee en let eens op, hoe Uw kinderen sterker worden en hoe bij U zelf dat heerlijke gevoel van veerkracht terugkeert. ENKELE BEWIJZEN. Alle K. L. M. - vliegtuigen der Holland-Indië-lyn heb ben Ovomaltine aan boord. Op de officieele menu 's voor de deelnemers aan de Olympische Spelen 1932 en 1936 stond Ovomaltine vermeld. Bij apothekers en drogisten in busjes van 60 cent af Vau uile in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die onileend zijn aan het modealbum „Winterweelde" zijn patroueu verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 55 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken.' blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven 't gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger door girostortiijg op No. 142700; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (alléén van 5 en 6ct.) aan het PATRONENKANTOOR „PANORA" NASSAU PLEIN 1, HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezending per post verschul digd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Hoe ik het transpireeren onder de armen heb kunnen tegengaan. Met Odorono behoed ik mij tegen <le ongemakken van lier transpireeren onder de armen, iets wat iedere vrouw moet bestrijden onaange name geur. gevlekte japonnen... De werking van Odorono is niet kortstondig, zooals die van andere middelen die transpiratie reukeloos maken. Odorono doet werkelijk het transpireeren ophouden. Xormale" Odorono (robijnkleu- ïig) is geschikt voor hen die een gewone huid bezitten en verzekert een volledige bescherming. InstantOdorono (kleurloos) is voor dagelijksch gebruik en voor lien die een gevoelige huid hebben. Verkrijgbaar bij alle goede firma's in toiletartikelen. maakt transpiratie volmaakt reukeloos en onschadelijk. VIER LEUKE 211a. Kinderjurkje van kasha, geplooid rokje aan glad bovenstuk. Verkrijgbaar in bovenwijdte 64 en 68 cm. 212a. Jurkje van twee kleu ren, gestreept blousje met effen rokje, hetwelk een paar plooien heeft. Verkrijgbaar in boven wijdte 68 en 72 cm. Generoalvertegenwoordigïng J. Winkel Jzn. Den Haag, Merwedestroaf 47, Tel. 772595 Benoodigde stoftweemaal de lengte der jurk, 130 140 cm. breed. 209a. Kinderjurkje van crêpe de lame, kraag en plastron met ruche. Verkrijgbaar in bovenwijdte 68 en 72 cm. 210a. Jurkje van geruite stof, schouder- en rug- stuk, wit kraagje. Verkrijgbaar in bovenwijdte 76 en 80 cm.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 39