OOK DeShampoon voor de Familie De Nieuwe Silvikrin Liquid Shampoon wanneer U schatrijk bent, DE BRUID VAN EEN STERVENDE VIERDE HOOFDSTUK oogen van Clara Bradley, flikkerend 26 Dezen Proefflaron Silvikrin Liquid Shampoon voor 2 hoofdwasschingen ontvangt U gratis bij aankoop van een grooten flacon. Gebruik dezen proefflacon eerst en wanneer U niet geheel tevreden bent. breng dan den grooten flacon weer naar Uwen le verancier en hü betaalt U het volle besteede bedrag terug. Maar wij *ïjn ervan overtuigd. U zult verrukt zijn over deze heerlijke, nieuwe Shampoon. Geur van Engelsche Lavendel Doorsnede door Hoofdhuid Hoe het haar door prikke lend*1 sham- poons wordt uitgeput. De haarwortels sterven ten slotte. Volle, krach tige, gezonde haarwortel door Silvi krin Liquid Shampoon met haar voeding. voor 2 hoofdwasschingen MET Haarvoeding |H en haarwassching kan alleen dan gezond zijn. wanneer de voor den haargroei nood- zakelijke voedingsstoffenniet worden ver nietigd en weggespoeld, maar worden aangevuld. Haarwaschmiddelen, die het haar weliswaar fel laten glanzen, maar er verder alles, maar ook alles aan onttrekken, zijn gevaarlijk voor het haar. Het gaat er op den duur dood van De Nieuwe Silvikrin Liquid Shampoon is de eenige shampoon ter wereld met de beroemde haar voeding Neo Silvikrin, een vinding van Prof. Hop kins en Dr. Weidner, gepatenteerd in alle landen. Silvikrin Liquid Shampoon bevat tevensTakonda, een nieuwe, scheikundige stof, die den natuurlijken glans van het haar na het wasschen onmiddellijk herstelt en het haar als het ware polijst. Zulk haar is met recht de kroon van Uw schoonheid. Garantie: Silvikrin Liquid Shampoon wordt door ons ten volle voor zuiverheid gegarandeerd. Koop een flacon en U ontvangt daarbij Gratiseen proefflacon voor 2 heerlijke, gezonde hoofdwasschingen. Wanneer U over deze 2 proefwasschingen niet absoluut tevreden bent, dan ontvangt U het volle bestede .bedrag terug van Uwen winkelier tegen overgave van den onaangebroken grooten flacon. Maar wij zijn er zeker van: Reeds de allereerste wassching met deze shampoon met haarvoeding en de verrukkelijke echte lavendelgeur zullen U nimmer meer doen verlangen naar iets anders. Silvikrin Liquid Shampoon, vloeibaar, de shampoon voor Uw leven. Koop nog heden een flacon. Bestellingen kunnen nis rolgl geschieden: door he middeling van uw agent of bezorger: afgehaald aan hel bureau van ons hlad door girostorting op i\o. 142700: door toezending van het hedrag per post wissel of in postzegels zoo veel mogelijk a 6 ei.) aan Patronenkantoor moet U zich Winterweelde 1936 37 aanschaffen. Dit prachtige modeboek geeft U een compleet overzicht van de mode in het a.s. seizoen. Ruim 300 Weensche, Parijsche en Berlijnsche modellen, waaronder 125 voor kinderen. Vele lezenswaardige artikelen. 56 pagina's, waarvan 16 gekleurd, in een fraai en stevig omslag. En de prifs bedraagt slechts OU C6flt PANORA Nassauplein 1 Haarlem Vervolg van pag. 23 En liet avontuur van vertrekken, dat gisteravond," vertelde zij. „Ik heb zij nu begon, kreeg nu het karakter van gezegd, dat je te moe was en dat je 't een vlucht, terwijl het anders eenvoudig liever zonder hulp deed. Ik vond eigen- een verlaten van de ééne plaats was lijk, dat een aparte kamenier in jouw geweest, om naar de andere heen tejgaan. geval overbodig is. Als je iemand noo- Een vlucht waarvoor Ruth keek dig hebt, kan Bette je wel even komen naar haar bcstriemden pols en betastte helpen. Die is al jaren en jaren bij me. dien voorzichtig. De aanblik van dien Ze weet, hoe ik 't graag heb, en ze is pols maakte de vrees tastbaar, zeker, door en door. hoe zal ik zeggen. Zij liep snel de kamer door. Zij vond te vertrouwen." den telefoongids in het omslag van be- Er viel op liet laatste woord een na werkt leer en zocht liet nummer op van druk, die Ruth ineen deed krimpen. Er een taxi-onderneming. school een dreigement in. Toen, voor de telefoon zittend, nam „Wat ik zeggen wou, kind, je ontbijt zij den ontvanger van den haak en vandaag met je broer. Hij is al wakker wou het nummer beginnen te draaien, en hij vraagt, naar je. 't Is een geluk. Maar er drong geen gezoem tot haar dat je niet weg bent gegaan gisteravond, door. De telefoon gaf geen aansluiting. Je zou wel dwaas geweest zijn, als je Bevend legde Ruth den ontvanger zoo'n mooi baantje vergooide. De be weer neer en vlug liep zij naar het raam. trekkingen zijn dun gezaaid tegen- De kamer lag op de derde verdieping aan woordig, is 't niet zoo den zijkant van 't huis, en om het „Tusschen twee haakjes," vervolgde venster was een gebogen hek van mevrouw Bradley, „trek die ochtendjas smeedijzer, dat ontsnapping langs dien met lange mouwen aan, wil jo 1 Die weg onmogelijk maakte. blauwe plekken op je arm staan zoo Vastberaden ging Rutli terug, naar raar." Zij wierp Ruth een gebloemd de deur. Er was maar één manier om satijnen ochtendkleed toe, over het bed weg te komen stoutweg haar kamer heen. ,,'t Is precies je maat. En "t is verlaten, de trap af gaan en de straat het nieuwste snufje." op loopen, precies zooals zij gedaan „Ik trek mijn kleeren van gisteren zou hebben, als zij geweten had, dat liever aan," zei Ruth, de taxi voor stond. „Da's 'n blouse met korte mouwen." Zij deed haar deur open en wendde herinnerde haar de oudere vrouw, zich snel, om de kortste gang naar de ,.Jim kan niet zien. En verder zal trap te nemen en deinsde toen terug, geen mensch er zich wat van aantrek- Joseph Bradley kwam nonchalant de ken. U weet, dat, die blauwe plekken kamer naast de bare uitgeloopen. Hij er zitten, en uw. uw. keek haar verbaasd aan. Zij bleef staan. „Mijn man, lieve kind." „Wou je ergens heen t" „Uw man weet ook, dat ze er zitten. Zij keerde zich om en wou in tegen- Beter dan iemand." gestelde richting wegrennen, maar zijn „Dat is zoo. Maar 't is toch beter, vlugge arm hield haar tegen. dat je de ochtendjas aantrekt. We „Wou je je anderen pols ook voelen nemen liever geen risico." „Nee Ruth trok de ochtendjas aan. „Ga dan je kamer in.' Toen zij de gang door was, en in de Hij ging met haar mee naar binnen, fraaie kamer van den patiënt kwam. deed de deur dicht en keek haar met leek alles haar vroolijk en opwekkend, een vastbesloten gezicht aan. volstrekt geen deel van het sombere. „We zullen eens ronduit praten. Ik schrikwekkende oord, dat het huis haar zie niet graag, dat zoo'n aardig meisje den vorigen avond had geleken, zich zoo mal aanstelt. Je blijft hier. Een tafel was keurig gedekt vlak voor Begrepen Ten eerste heb je absoluut het bed van den patiënt. Hij zat iets geen kans, om weg te komen. Ten tweede overeind in zijn kussens. Maar hij zag zou je niets dan last krijgen, als je't er iets bleeker uit dan den avond tevoren, probeerde en niet zoo'n klein beetje. Ruth trad snel op hem toe, kuste Denk er maar over na, wat ik gezegd hem en vatte zijn hand. ..Hoe gaat 't heb. Je zult, je wel aan mijn raad hou- nu vroeg zij. den, denk ik." „Veel beter, nu jij er bent." Hij keerde zich met een korten draai „June was erg blij met je voorstel, om om, verliet de kamer en deed de deur hier te ontbijten, Jim," zei mevrouw achter zich dicht. Bradley. „Wat bèn ik blij dat je zoo Ontzet hoorde Ruth een sleutel in opknapt Eten jullie maar smakelijk, en het slot omdraaien zij wist, dat zij als je iets noodig hebt, roep je me maar in de weelderige woning van Jim Genoeglijk liep zij weg, echt 'n vrien- Bradley werd vastgehouden, als een delijke, niet meer zoo jonge vrouw, gevangene. Ruth vroeg zich af, of 't. misschien verbeelding van haar geweest was, die van toorn, haar stem, laag en strak yfonneschijn van een nieuwen dag fil- van woede, zooals zij die den vorigen terde door de ramen en over Ruth's avond gehoord had. bed, toen zij den volgenden morgen Zij nam het snelle besluit, Jim Brad- haar oogen open deed. Zij had den raad ley de waarheid te vertellen maar van Joseph Bradley den vorigen avond zij drong dat besluit, even snel opzij, opgevolgd en was naar bed gegaan, als zij het gevormd had, toen zij Jiin vooral omdat zij niet wist, wat zij anders nog eens goed aankeek. De inspan- zou moeten doen. Zij liad toen stellig ning, zoo'n klein stukje overeind te gemeend, dat zij niet zou kunnen slapen zitten, greep hem al aan. van angst. Maar zij had geen rekening Ruth kwam naast hem zitten, gehouden met de eischen van haar jonge „Nu niet praten, Jim," waarschuwde en vermoeide lichaam. zij. „We moeten ons kalm houden. Zie Het was 'n nacht van gezonden slaap eerst maar wat te eten - dan leg ik voor haar geworden, zelfs door geen je kussens lager, en kun je uitrusten." onrustige droomen verstoord. Zij ging aan 't werk, besmeerde stuk- Clara Bradley kwam aan Ruth's jes toast en stak ze hem in den mond. deur kloppen, draaide den sleutel om Zij schonk een kop koffie in. „Eén en kwam binnen, heel gemoedelijk klontje of twee t" en vriendelijk. „Geen suiker alsjeblieft. En geen „Ik heb Mary maar weggestuurd melk ook."

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 26