KOLYNOS CREAM DRIE INTERESSANTE BEROEPEN Ideaal Om Aangeslagen Tanden Parelwit te maken De nieuwe Silvikrin Liquid Shampoon £i#t S&cunpaah. iuxaK olie kJüuuK Hoq\ mogen, een goed bestaan wist te veroveren. Het eerste betreft een jonge vrouw, die ergens buiten de groote stad woon- De vindingrijkheid van vrouwen in crisistijd Verschillenden van ons zullen wel ge- andere meubels hun overtrek krijgen koord hebben van de jonge vrouw om ze tegen het stof te beschermen in Botterdam, die men op alle Zij maken een plattegrond van ieder mogelijke tijden van den dag kon opbel- vertrek en noteeren precies den inven len om tijdelijk haar hulp in te roepen, taris. Alle dingen van waarde worden om het even als kinderjuffrouw, liulp zorgvuldig ingepakt en tevens wordt in de huishouding, assistente bij het duidelijk aangegeven waar ze tliui- koopen van een nieuw kleedingstuk, liooren, zoodat later alles gemakkelijk gezelschapsdame voor alle mogelijke weer op zijn plaats kan worden gezet of gelegenheden enz. enz. Of genoemde gelegd. Het zilverwerk wordt geteld, dame succes heeft, is ons niet bekend, netjes verpakt en dan naar de safe ge maar in ieder geval is haar idee zeer bracht. Alles wat nagestuurd moet origineel. En het is nu eenmaal een feit, worden naar de eigenaars, wordt inge dat mensehen die origineele dingen pakt en zoo spoedig mogelijk verzon- weten te bedenken in dezen crisistijd den. en ze ook werkelijk tot uitvoering bren- Wanneer de eigenaar terugkomt met gen, toch altijd een veel grootere kans zijn gezin, zorgt dezelfde dame, dat hij van slagen hebben dan veel anderen, zijn huis in precies denzelfden toestand In Amerika blijkt de moderne vrouw en goed schoongemaakt en onderkou al bijzonder vindingrijk wat het uit- den terugvindt. Alles wordt weer uit denken van nieuwe „beroepen" betreft, gepakt, op zijn plaats gezet en gelegd, en menigmaal worden haar pogingen het zilver en koper wordt gepoetst enz. ook met groot succes bekroond. enz. Wij hoorden onlangs van een drietal Ook menscken die moeten verhuizen, dergelijke gevallen, waarin een vrouw roepen de hulp van deze vrouw nogal zich, dank zij zulk een gelukkigen inval eens in, vooral als er kostbare en mak en een flinke dosis doorzettingsver- kelijk breekbare voorwerpen moeten worden vervoerd. Zij houdt dan zelf met een of meei van haar assistenten nauwkeurig toe zicht op het transport, het inpakken en de. Zij was een groot dierenliefhebster uitpakken, en rijdt zelf iri den verhuis en om haar vrienden en kennissen een wagen mee. plezier te doen, nam zij hun huisdieren wel eens voor een paar dagen of langer Het derde geval betreft een dame van in huis wanneer de menschen op reis middelbaren leeftijd, die zoowat al haai gingen. geld verloor, terwijl zij geen ander in Langzamerhand güig zij hier een komen had. Natuurlijk moest zij naai beroep van maken. Zij bezocht verschei- werk omzien, maar wat te doen Zij dene kennels en dierenziekenhuizen en had geen enkel beroep geleerd en bezat richtte aan de hand van de opgedane niets anders dan een auto eneen ervaringen haar woning tot een Tehuis massa kennissen in de betere kringen, voor Dieren in. Practiscli van aard als zij was, be- Zij nam vooral veel honden en katten sloot zij onmiddellijk deze dingen op de op, die niet ziek genoeg waren om in een of andere manier uit te buiten. Zij een ziekenhuis te worden verpleegd of liet onder haar vrienden bekend maken, wier eigenaars de dieren liever niet in dat zij als chauffense te hunner beschik ten echten kennel zagen. En met al king stond. Een oude, invalide dame. deze dieren wist zij, als 't ware instinct- die graag iederen dag een morgenritje matig, even goed om te springen. Zij maakte, gaf zich dadelijk op, en maakte eveneens een studie van expo- de practische dame kweet zich met •sities en hielp menigen eigenaar en groote zorg van haar taak. Zij maakte eigenares om lmu kat of hond voor een het de oude dame gemakkelijk met tentoonstelling te prepareeren. kussens en plaids, en op warme dagen Een werkje dat zij ook op zich nam nam zij een makkelijken opvouwbaren was het geregeld wasschen van honden stoel mee, zoodat de dame heerlijk van en katten, waartoe zij met de eigenaars de buitenlucht kon profiteeron wanneer een contract afsloot. Zoo nu en dan zij een mooi, rustig plekje bereikt liad- voedde zij zelf enkele jonge hondjes den. zorgvuldig op en verkocht ze dan later Het goede voorbeeld werd weldra voor een goeden prijs. door anderen gevolgd. Verschillende Alles bij elkaar wist zij zich op deze dames en lieeren wilden 's middags wel wijze prettig, geregeld werk en een be- eens een gezellig uitje hebben en von- hoorlijk bestaan te verschaffen. den in de „cliauffeuse" een bekwame gids, die hen naar de aardigste plekjei Een andere jonge vrouw kwam op en leukste gelegenheden wist te brengen, het idee om alle menschen te helpen, over alles wist mee te praten, en zelfs die voor geruimen tijd hun huis verlaten, heerlijke picknicks voor hen meenam Als iemand een reis van langeren duur Weldra kreeg zij naam door de fijne wil maken, en zijn huis gedurende dien maaltijden en teas in de openlucht, die tijd aan goede zorgen wil toevertrouwen, zij arrangeerde, en het duurde niet lang roept hij de hulp in van deze dame, of een speciale bagagewagen met op- die hem van heel wat zorgen ont- vouwbare tafels en stoelen, een com- last. De eigenaar hoeft zich om niets pleet servies enz. moest haar auto vol anders te bekommeren dan om zijn gen. bagage. Zoo gauw 'het huis door hem Toen zij het te druk kreeg om alles verlaten is, komt de helpster, die begint alleen af te werken, zocht zij twee jonge met het huis onder haar leiding door mannen die zonder betrekking waren, het gewone of speciaal daartoe gehuurde kocht een paar auto's er bij en zoo werd personeel een grondige schoonmaak- het bedrijf, dat zoo winstgevend bleek beurt te laten geven. Dekens, tapijten te zijn, uitgebreid, enz. worden, goed beschermd tegen de Het mag zich nog steeds in een groo- inotten, opgeborgen, terwijl stoelen en ten bloei verheugen. Wanneer uw tanden snel vergelen en beder ven, poetst ze dan geregeld met de antisep tische Kolynos-Creme. Tandfilm en bederf worden veroorzaakt door kiemen in den mond. Kolynos doodt die kiemen en reinigt de tanden vlug en volledig. Gebruikt slechts 1 c.M. Kolynos op een drogen borstel. Spoedig glinsteren uw tanden weer, die zoo'n charme verleenen aan uw gelaat en glimlach. Weest zuinig koopt de groote tube. Neem de Proef op onze kosten. Bij iederen grooien flacon van 10 wasschingen bevindt zich een proefflacon voor 2 wasschingen. Wanneer deze proefflacon U niet bevalt, ontvangt U Uw geld terug. De Eenige Shampoon ter wereld met de Haarvoeding Neo-Silvikrin. De Shampoon, die de door de wassching aan het haar onttrokken groei-substanties aanvult en de haarwortels ge zond houdt. Silvikrin Liquid Shampoon bevat Takonda! Takonda is een nieuw, scheikundig preparaat, dat den natuurlijken glans van het haar her stelt, de kleur verfrischt, het haar in al zijn luister tot de ware kroon van Uw schoonheid maakt. voor 10 wasschingen met Gratis Proefflacon Omdat U met MAGGIS Aroma de zekerheid hebt het beste te gebrui ken, dat op dit gebied in de handel is. Laat Uw ledig MAGGI-flesje na- vullen; dat is voordeliger. FLACON Nr. 0 FLACON Nr. 1 16 Ct. 30 Ct.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 37