SHAMPODOR BRIEVEN SCHRIJVEN Vrij van Engelsche Ziekte MLLLIOEISEN Levertraan 2'/i maal sterker - Aangenaam van smaak YTan alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ont leend zijn aan mode-album „Win- terweelde", zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor com plets, 35 ets. voor mantels en japon nen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 142700; door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (alléén van 5 en 6 et.) aan het PATRONENKANTOOR ..PANORA" NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezending per post verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Er zullen zeker maar lieel weinig menschen gevonden worden, die het niet prettig vinden, brieven van familie en vrienden te ontvangen. Het is immers veel te gezellig weer eens te ervaren, dat iemand anders, waarvan je houdt, be lang stelt in je dagelijksche belevenis sen prettig ook om allerlei nieuws te hooren, in uitvoerige en gezellige détails uitgesponnen. En bij het lezen van zoo'n brief halen we ons vanzelf den persoon die hem schreef in gedachten, we hooren zijn stem als het ware tus- schen de regels doorklinken, voelen de persoonlijkheid, die spreekt uit den stijl, het handschrift, kortom uit den heelen brief. Een prettig geschreven brief, het kan een weldaad zijn voor menigeen. Veel menschen beseffen nog niet half, wat een prachtig communicatiemiddel de brief toch eigenlijk is. Een moeder die schrijft aan haar kind, dat ver weg ergens in een vreemde stad zithet kind, dat zijn ouders in hartelijke be woordingen op de hoogte houdt van zijn doen en laten twee vrienden, die elkaar slechts enkele keeren per jaar kunnen zien, maar die de vriendschap grootendeels onderhouden door middel van brieven wat zou er van den band, die hen allen verbond, spoedig weinig overblijven, wanneer er geen post bestond Brieven schrijven, ongetwijfeld is het voorden een'n makkelijker taak dan voor den ander. Maar laten wij toch steeds bedenken, dat de zorg, aan een brief be steed, geen verloren moeite is. Een brief is een stukje van onszelf, onze persoon lijkheid spreekt er uit, onze hartelijk heid, onze belangstelling, ons karakter en wij doen verstandig te zorgen, dat onze brieven ook steeds zooveel moge lijk een persoonlijke taal spreken. Zeggen we niet„Ik kan die of die niet schrijven." Den tijd, och, dien kun nen we allemaal wel vinden, en wat den zin betreft, wel, laten wij dien voor een enkelen keer dan maar eens maken We moeten niet de weinige moeite tellen, die het schrijven van een brief ons kost en die toch achteraf altijd wel blijkt mee te vallen doch liever alle egoïstische gedachten, alle kleine haatdragerijen, alle jaloezie of wat er ook in het spel mag zijn opzij zetten, en denken aan het plezier, dat we een ander met onzen brief kunnen verschaffen. Dan zullen we ons ook niet haast-je-rep-je van het schrij ven als van een lastig karweitje afma ken, maar zullen we de moeite nemen, een werkelijk goeden brief te schrijven, op de eerste plaats natuurlijk wat den inhoud betreft, maar ook wel degelijk wat het uiterlijk aangaat. Een brief vol hartelijk meeleven, zorgvuldig op gesteld, maar toch spontaan en echt, met alles er in beschreven, waarmee we denken een ander aangenaam te kun nen zijn. Schrijf nooit een brief, die niet waard is gelezen te worden wanneer we deze wijze woorden tot ons devies maken, zal zeker iedereen met grage spanning naar een brief van ons uitzien. En wij zullen voor onze kleine moeite veel, heel veel terugontvangen. ANTOINETTE W. M. VAN INGEN. Bovenstaande authentieke foto is van een kind, dat regelmatig Millioenen Levertraan krijgt en prach tig gezond is leder kind staat in het gure jaargetijde bloot aan Engel sche ziekte (Rachitis). Maar ook infectieziekten bedreigen kinderen en vol wassenen, die geen Millioenen Levertraan krijgen in de R-maanden, van September tot April. Millioenen Levertraan is een, op meer dan een millioen internationale eenheden Vitaminen A en D gestandardi- seerde kabeljauw-levertraan, de beste ter wereld. In gebruik bij ziekenhuizen; voorgeschreven door doctoren en consultatie-bureaux. Fletch waarmed. U dubbel zoo lang doet alt met andere 75 ct. méér dan een millioen vitaminen A en D per Kg nooit zoover komen Er is een foto-wedstrijd - Vraag Uw winkelier Prijs per pakje 20 cent. Ook in vloeiba ren vorm f 0 35, f 0.80, f 1,25. MANTELS MET BONT 18a. Mantel van diagonaal, kraag van zwart bont met jabot, zwarte ceintuur. Benoodigde stof3 ra. a 140 cm. breed. 19a. Mantel van lichte stof, inge zette zij- en rugpanden, sjaal-kraag can nutria, gegarneerde mouw. Be noodigde stof 3 ra. a 140 cm. breed. 20a. Mantel van zwarte drapé, taiUeurrug, voorpand met in gezet stuk, groote kraag, mouw met wijde manchet. Bemoiig- 4e stof 3 ra. d 140 cm. breed. VERKRIJGBAAR IN DJ VfATEN 42, 44. 46, 4tv Wilt U precies weten, waarom SHAMPO DOR Uw haar dien natuurlijken glans geeft? Het-haar wordt door Shampodor absoluut gereinigd: zónder dat er een doffe neer slag achter blijft. Omdat I ^et "A/** ^QQrwa kQf^e7l Shampodor L^^treer(f géén alkali bevat, zwelt het haar zooals bij gewone middelen, niet op, doch blijft glad en gezond, terwijl een naspoelbad overbodig wordt. Daarom houdt de golf zoo goed en daarom droogt het haar zoo vlug! Wilt U dus mooi-glanzende haren wascht dan Uw haar met SHAMPODOR Een Zwartkop product! Voor iedere haarkleur: goud-witte verpakking. Voor blondines groen witte vérpakking.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 39