WAT EEN VROUWENHART V KAN BEKOREN De ware tooneel-liefhebster, die zich nóch loge nóch fauteuil lean permilteeren, volgt toch erg graag de wis selende mimiek van de acteurs en zal een handige kleine binocle met keurig étui zeer zeker waardeeren. BE Handschoenen zijn de laatste jaren tot luxe artikel geworden en vor men 'n welkom geschenk voor de vrouw met niet al te ruim. kleedgeld. Practisch is de nieuwe strooier voor zout en peper, waarvan de verschillende afdeelingen naar willekeur afgesloten kunnen worden. De laatste dagen voor Sinterklaas zijn een beproe ving voor de heeren der schepping, die op het aller laatste nippertje nog achter geschenken voor hun vrouwelijke dierbaren moeten aandraven. En hoe ineer ze zien in lokkende étalages, des te moeilijker is de keus, des te grooter ook de kans, dat ze juist het verkeerde kiezen. Het verstandigst doet de vrouw, die zorgt voor een uitgebreide verlanglijst, waarop het nuttige met het aangename vereenigd is. Maar hoeveel al dan niet uitgesproken wenschen gedurende den loop van het jaar ook gevormd zijn, de feestdagen zijn nog niet in het verschiet, of men staat met den mond vol tanden. Vandaar deze geïllustreerde verlanglijst, die toch allicht wel iets zal bevatten, dat in den smaak valt of althans een ideetje geeft. 0 ja, 't is waar het zijn bijna allemaal voorwerpen, die het bezit van een eenigszins ruime beurs veronderstellen maar een huisvrouw, die onder eenvoudige om standigheden leeft, heeft altijd wel zooveel nuttige dingen noodig, dat het samenstellen van een uit voerig verlanglijstje haar weinig moeilijkheden oplevert 'n Practische schrijfmap voorkomt dat op 'n gegeven ma ment papier, kaarten en postzegels zoek zijn en biedt ook gelegenheid om nog niet beantwoorde correspondentie veilig te bewaren. A a de vaste waschtajel meer en meer terrein wint, wordt ook de toilettafel, die noodig is om de verschil lende toilet-artikelen 'n plaatsje te geven, steeds meer populair. Toilet- garnituren in alle prijs - klassen maken dat iedereen zich zoo'n ge zellig geheel kan aan schaffen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 38