KOLYNOS CREAM Geneesmiddelen en Geneeswijzen HET VERLANGLIJSTJE VAN DE KLEINTJES Snelle Kolynos Methode voor Schitterend Heldere Tanden Annonces betreffende mantels met bont 39 Van alle in deze rubriek af gebeelde genummerde kostuums, die ontleend zijn aan het modealbum „Winter- weelde" zijn patronen ver krijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinder- kleeding. Bij bestelling vooral opgeven gewenschte maat- nummer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorgerdoor girostorting op No. 293631door toezen ding van het bedrag per post wissel of in postzegels (alléén van 5 en 6 cent) aan het PATRONENKANTOOR „PA NO RA" NASSAÜ- PLEIN 1, HAARLEM waarbij 10 ets. extra voor toezending per post ver schuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. De allerlaatste dagen voor liet. Sint- lieelemaal niet op de duurte van een of Nicolaasfeest heerscht er in ieder ander cadeau aan, maar wel en op de liuisliouden een onbeschrijfelijke, eerste plaats op de waarde, die het maar o zoo gezellige drukte, die zelfs in de oogen van het kind heeft. Ik hoorde de meest nuchtere zielen weet aan te eens van een klein meisje, dat dood- tasten. ongelukkig was, omdat ze precies niet Er wordt gefluisterd hier en daardeu- dat eene doosje met gekleurde kraaltjes ren zitten op slotmet een ongekenden vanzegge en schrijve drie cent ijver wordt de hand gelegd aan het gekregen had, waaraan ze haar hart cadeautje, dat denzelfden dag do deur nu eenmaal had verpand Wel lag er nog uit moetpakpapier en touw een prachtige Kathe-Kruse-pop, waar- slingeren overal rond er wordt gedicht mee ze echter op het moment absoluut en gezongen en. er moet op het niet blij te maken was. laatste nippertje nog van alles en nog „Ocli, kindje, dat doosje kralen kun wat worden gekochtje van mij nog wel er bij krijgen," zei Iedereen komt tijd en handen te de moeder, die het natuurlijk uitstekend kort in die dagen, maar het is prettig meende, maar die zich nu eenmaal om het zoo druk te hebben, omdat het moeilijk in kon denken in de heel er om gaat, een ander straks een ver- speciale verlangens en fantasieën, die rassing te bereiden. En groote kinderen haar kind er op nahield, doen Ijverig mee, om het Sint-Nico- Is het niet een feit, dat veel ouders bij laasfeest voor hun jongere broertjes en de keuze van een stuk speelgoed voor zusjes zoo prettig mogelijk te maken, hun kinderen veel meer naar eigen Want de zesde December is en blijft smaak te werk gaan dan naar dien toch op de eerste plaats het feest voor de van hun kinderen, waar het tenslotte kleintjes. Geen wonder, dat hun verlang- voor bestemd is Jantje van vijf krijgt lijstjes vaak met minstens evenveel ijver een ingewikkeld, duur electrisch st.uk worden bestudeerd als waarmee ze speelgoed, waar hij zelf absoluut geen werden opgesteld. Want ja, de tijden weg mee weet en dat. hem ook absoluut zijn slecht, en alles gaat nu eenmaal niet interesseert. Maar. voder vindt niet, terwijl liet. aan den anderen kant het wel degelijk leuk toch ook niet aardig is de kleintjes Neen, speelgoed voor een kind hoeft teleur te moeten stellen. heelemaal niet duur, en moet ook liefst Gelukkig kunnen echter ook kleine niet ingewikkeld zijn. Geven we het kinderen al begrijpen, dat de Sint ook kind iets dat bij zijn leeftijd past, iets zoo'n beetje van de crisis te lijden heeft, fleui'igs, iets vroolijks, iets kinderlijks, en dat ze daarom matig in hun verlan- iets wat zijn bevattingsvermogen niet gens moeten zijn. Het is trouwens veel t.e boven gaat, en stappen wij niet zoo aardiger, wanneer ze niet van te voren maar den speelgoedwinkel binnen om precies weten wat. ze krijgen. Het ver- daar luk-raak iets te koopen, wat ons langlijstje moet voor verandering en zélf aardig lijkt. aanvullingen vatbaar zijn. Willen wij op Sint-Nicolaasmorgen Ouders, die speelgoed voor hun kin- blijde, verrukte kindergezichtjes zien, deren koopen, moeten de. kunst ver- dan moeten we ook aan liet. koopen staan zich in te leven in de fantasie van de cadeautjes voor onze kinderen van hun kleintjes. Och, een kinderhand de noodige aandacht besteden, is zoo gauw gevuld en het komt meestal ANTOINETTE W. M. VAN INGEN. 24a Mantel van En- gelsche stof, hoog gesloten, schouderstuk, rug met plooi, wijde mouw met manchet. Benoodigde stof: 3 m. a 140 cm. breed. 26a Mantel van zwarte drapé, groote revers met staand kraagje, gegarneerd met bont, mauw met bont- manchet. Benoodigde slof: 3 m. a 140 cm., breed. 27aMantel van bouclé, sjaalkraag van bont, wijde mouw met kleine bont- manchet, rug met rugstulc. Benoodigde staf: 3 m. a 140 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 42, 44, 46, 48. worden in dit blad slechts opgenomen, indien zij vooraf voorzien zijn van het stempel „Geen bezwaar" tegen de plaatsing, afgegeven door de Commissie van Controle op de Aanprijzing van Geneesmiddelen en Geneeswijzen, waar van het Secretariaat is gevestigd Segbroek- laan 33, 's-Gravenhage. De wetenschap heeft uitgevonden dat onooglijk gele tandfilm en bederf ver oorzaakt wordt door kiemen in den mond. Geeft uw tanden een antisep tische schoonmaak beurt met Kolynos en doodt gevaarlijke kiemen. Telkens na het poetsen zijn uw tanden reiner en witter. Spoedig toonen zij weer den paarlenden glans, die uw glimlach nieuwe charme verleent. Gebruikt slechts 1 c.M. Kolynos op een drogen borstel en gij zult verheugd en verwonderd zijn over het goede resultaat. Weest zuinig koopt de groote tube.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1936 | | pagina 39