ROOS NU niet meer Silvikrin M dwarrelde op mijn kleeren 27 rookerig stadje in "t midden-Westen. Soms vroeg hij zich af, wat Gloria op Hij vroeg zich niet af, waarom hij met dat moment deed. Zich amuseeren Gloria getrouwd was dat wist hij waarschijnlijk, met den rijkdom en de heel goed om de kans, dat hij ooit schoonheid, die haar voortdroegen haar liefde zou winnenmaar die kans en wegdroegen van hém. Hoeveel man- wis verkeken. Hij vroeg zich af waar- nen dansten er met haar, liepen haar om hij, met al zijn vriendelijke vrien- na f De gedachte joeg hem weer woest den, 'met zijn weelderige gewoonten aan 't werk. Hij probeerde een hekel en zijn ruime toelage, in dat leelijke aan haar te hebben. Maar in werke- stadje was komen wonen, in 't heetst lijkbeid snakte hij er naar, haar gezicht van den zomer, om te ploeteren en te zien. zich vuil te maken in een autofabriek. Toen er op een ochtend een groot.- Een meisje had hem zijn nutteloos crème envelop kwam, een uitnoodiging bestaan verweten. Hij had vrienden voor de bruiloft van een ouden vriend, genoeg, die hem aan een prettig en overviel de bekoring hem weer. makkelijk baantje konden helpen, maar ..Ik wou graag een week vrij heb- hij was gaan werken in een garage, ben," zei hij tegen den afdeelings-ciief, waar geen carrière te maken viel. en hij en hij kreeg het. was 't blijven doen, tot. die toevallige ontmoeting met Gloria hem de wijk VEERTIENDE HOOFDSTUK had doen nemen. Haren groeien door Silvikrin. Bewijs Nr. 2307 Het besef van haar rijkdom had slechts een ongeduldigen wrevel over zijn eigen onbekwaamheid gewekt, en haar aanblik, zoo bekoorlijk en veraf, had hem vervuld met een wild verlan- Juffrouw Endioott zat in den stoel met den hoogen rug, en haar vingers tastten onzeker tusschen de blaadjes van een brief op haar schoot. Haar vingers hadden die verraderlijke ge ven, om haar op te nemen en weg te woonte gekregen den laatste» tijd. De rijden in dien snellen auto, haar uit- geleidelijke krachteloosheid van één dagend, om nog langer voor de wereld hand, ijverig verborgen met omslag- verborgen te houden, dat ze zijn wet- doeken en slippen van sjaals de tige echtgenoot® was. In plaats daar- eigenlijke reden, waarom zij aan een van had hij haar gekust tegen haar secretaresse was gaan denken werd zin, haar met onbeschaafde ruwheid steeds erger. behandeld en haar de kans gelaten, om Juffrouw Endicott had zorg zware van hem te denken wat ze wou. zorg. Een paar maahden tevoren had En toen had hij 't werk laten varen, zij het ongemak onder de oogen gezien dat hij voor haar had ondernomen en van n geslonken inkomen, de ergernis was hij naar deze fabrieksstad gekomen, van een besnoeiing op weelden, die zij óók om te werken en óók in de auto's, als haar onvervreemdbaar recht be llij wist niet, wat hij anders zou moe- schouwde, en als Jack's recht ook. Nu ten als hij tenminste geen duwtjes van waagde zij duizenden in een schitte- zijn vrienden wou aannemen. rende speculatie, die ongehoorde» rijk- Aan 't einde van de derde week dom brengen moest, en nog werd er deed hij een ontdekking. Zijn tegen- meer geld van haar gevraagd, steeds woordige werk was 't eenige, dat hij meer geld, om veilig te stellen, wat zij «raag deed Een motor was voor hem al in de zaak gestoken had. altijd een levend, voelend ding geweest. „Als we de ader van de Rosario Hij was gewend, vorstelijk de duurste open hebben, komt t geld met scliep- fabricaten te kiezen, maar hij hield ook pen binnen, zei Parsons telkens, van ze, hij morrelde er aan en dwong „Maar er moet eerst kapitaal zijn om ze naar zijn wil. Nu leerde liij ze op- te werken. Zoo gaat 't in t begm met nieuw kennen, stukje voor stukje, door iedere mijn.' onderdeeleri te maken met zijn eigen Die ader van de Rosario was echter handen. Hoe 't hem verder ook gaan niet té verzadigen in haar geldhonger, mocht, op die luie, zorgelooze manier- Juffrouw Endicott voelde zich mede van-vroeger leven zou hij nooit meer eigenares van een ontzaglijk veelbelo- kunnen. liet, ontzaglijke rhvthme der veilde kopermijn, en dat was wel een machines had hem aangesproken, en prettig besef, maar iutusschen onder- zou hem in de ooren blijven klinken nam ze telkens nieuwe tochten naar zoo lang hij leefde. de brandkast die ze thuis het staan, 't Was een vroege en heete zomer dat omdat haar vader t ook zoo gedaan jaar. Dagen achtereen bleef dethermo- had en haalde zij er steeds meer meter boven de negentig. De Daimlers veilige papieren uit. Soms maakte liet en Chases en andere vrienden ook haar bang, maar ze was nu te \ei ge- Gloria zaten ongetwijfeld aan het gaan, om terug te keeren. Achter de strand of in de bergen, of op 't water, onweerswolken straalde een gouden maar Jack Moreland, de gewezen horizon, maar liet onweer leek nabij, nietsdoener en pretzoeker, zwoegde in Kwam zij dat door, dan was alles in een fabriek met honderden andere orde voor haar en voor Jack. lot zoo- mannen, die voor vuile handen niet lang mocht hij niets van haar nieuwe bang waren, 's Avonds zat hij op tee- belegging weten. keningen te turen of verdiepte hij zich Zij nam den briel weer op, zich ui- in lijvige boekdoelenspannend, om haar trillende hand stil Aan liet einde van de zesde week te houden. Het werd donker ze verliet hij het kleine maar geriefelijke draaide de leeslamp naast, haar aan, om hotel, waarin hij betrekkelijk deftig ge- Jack s brief door te zien. Het gedeelte, woond had, en nam liij '11 bescheiden dat haar t meeste pleizier deed, kwam kamer in een buitenwijk, met gebruik op 't einde van een schuurtje. Hier knutselde hij „Dus kom ik nu een weekje ovei, avond aan avond, soms fluitend bij zijn schreef Jack. werk, soms stilzittend in fronsend ge- peins, jagend naar het, iets, dat hem Wordt vervolgd. nog ontvluchtte. PANORAMA. Geïllustreerd weekbiud. Verschijnt Donderdags. Tezamen mei een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam. sGravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland - f 1.62J4 per kwartaal of f O.I2y, per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f ".65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post. abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon lnlerc. 33170. Giro nr. 07046. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon lnterc. 50540. Giro nr. 101081 'sGRAVENHAGE. Stationsweg 05. Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142, Telefoon Interc 13473, Giro nr. 140707. s HERTOGENBOSCH. Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1213. Giro nr. 120750. MAASTRICHT, Slat ionsstraat 20. 'fel. Interc. 5851. Giro nr. 124600. VLISSINGEN. Bad huisstraat 5. Tel. Hl. - De voorgaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. schrijft de heer L. Ai. I. Allen, die aan roos lijden, weten, hoe beschamend het is, wanneer men nooit een schoonen jaskraag heeft. Het is op zichzelf al erg genoeg, U zult het moeten beamen. Maar het is helaas nog niet alles. Roos is de eerste waarschuwing, dat Uw haar van honger dreigt om te komen. De tweede waarschuwing is: uitvallend haar. bet op Uw kam! En het laatste stadium is kaalheid. Het haar moet gevoed worden! Al wat leeft moet op natuurlijke wijze gevoed worden en het haar dus ook. Op jeugdigen leeftijd ontvangt het gezonde haar door den bloedsomloop de 14 voor den groei noodzakelijke stoffen, waaruit het bestaat. Zoodra deze toevoer ophoudt, kwijnt het haar cn sterft. Dr. Weidner. de vermaarde bioloog, ontdekte wat deze 14 stoffen eigenlijk waren, hij slaagde er in ze te isoleeren en ih een houdbare oplossing te combineeren, die, uitwendig gebruikt, door öe haarwortels gemakkelijk werd op genomen. Zyn preparaat heet: Silvikrin. Geen geheim - doch schitterend we tenschappelijk onderzoekingswerk. Silvikrin is het eenig juiste middel, omdat hei. natuurlijke haarvoeding is Maar er was een geleerde noodig van het formaat van Dr. Weidner, om het te ontdekken. Silvikrin werd op waardeerende wijze ontvangen door professoren, doctoren en ziekenhuizen en dit was begrijpelijk: Voor de eerste maal was het probleem van den haargroei op wetenschappelijke wijze bestudeerd en voor de eerste maal was dit probleem opgelost. Men was enthousiast. Lees dezen brief Mijne Heeren, Voor ik Silvikrin gebruikteicus mijn haar vol met roos. Ik behoefde maar met mijn hand door mijn haar te strijken en de roos sneeuwde op mijn kleeren. Ik had reedsge bruikt en vele merken lotion en haar watertevergeefsNu ben ik er ge heel vrij vansedert ik Silvikrin gebruik. L. M. I. De haarwortels hebben voeding noodig. Hoofd- sSS. Hoqr V Het zwarte bolletje, (in werkelijkheid wit) door velen be schouwd als de „wor tel", kan gerust uit vallen - de eigenlijke wortel is het witte gedeelte onderaan de teekening met de ver takkingen. DIT wordt door Silvikrin gevoed DIT brengt het haar voort. Wat heb ik noodig SILVIKRIN PUUR ige preparaat, dat SILVIKRIN LOTION Houdt de hoofdhuid gezond de haarvormende weefsels, be vordert den haargroei en verhoogt de natuurlijke schoonheid van het haar. Beschermt hoofdhuid en haar tegen infectie. Voor komt en bestrijdt haaruitval lijksche haarverzorging Silvikrin Lotion Flacon1.25 Flacon voor 2 mnd. 2.25 de haarwortels door nische haarbouwstofl voedt en versterkt e haargroei teweegbrengt. In ernstige gevallen van haaruitval, bij hardnekkige roos, dun haar en drei gende kaalheid. Vraag voor den haar groei de geconcen treerde haarvoeding Silvikrin Puur Flacon voor I mnd. j 3.60 Compl. met Lotion 4.80 maakt de hoofdhuid vruchtbaar De Natuurlijke Haarvoeding UW TOEKO couvert, aan 1912

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 27