fa k I Ons CedenkaIbum Prinselijk Huwelijk j SL Wond- en Kinderpoeder J 27 Kr kwam etui nadenkende trek in liet gezicht van Frances Payne. Terwijl de andoren over Gloria Staunton praat, ten, vormde zieh een plan in haar levendigen geest. Waarom niet Ze zat te springen om geld. Zij kon zich niet bekrimpen, en dat zou toch moeten, als zij geen uitweg vond uit haar financieele moei lijkheden. Zij moest in haar stand blijven, wilde zij haar plannen door voeren. En 't zou een prachtgelegenheid zijn, o n Jack in 't oog te houden. ,.Ik heb een idee riep zij. „Ik heb best zin, als een soort eeredame bij die eenzame erfdochter op te treden." Mevrouw Daimler maakte een af werend handgebaar. „Dat meen je niet!" „Dat meen ik welMevrouw Payne keek peinzend een anderen kant op en zag toen met een haast smeekenden blik op. „Ik heb er nooit over gesproken, mevrouw Daimler, maar ik snak er naar, om iets te doen te hebben, zoo lang <lio vervelende erfenis-kwestie niet in orde is. Van zaken heb ik geen grein verstand, maar dót zou ik best kunnen. Willen probeeren ten minste. Krijg ik van u 'n getuigschrift, als 't noodig is V' Mevrouw Daimler glimlachte. „Ik zal er graag eens met juffrouw Staunton over spreken," zei ze. ELFDE HOOFDSTUK /VMoria ging niet het pad naar de rotsen af. Zij wou verder weg komen van het hotel, dus koos zij een weg, die met groote bochten de een zaamheid van dennenbossclien in leidde. Daar was het koel en schemerig en geurig. Ei' liep een smalle weg dooi' - het rumoer en het stof der auto's bleven op den grooten weg, een kwart mijl verder. Zij liep langzaam voort. Daimler Dien naam kende zij. De Daimlers waren vrienden van juffrouw Endicott. Bill Daimler was een studiemakker van Jack. Wat zouden de Daimlers wel denken, vroeg zij zich met spijtige vroolijkheid af, als ze wisten, dat zij de ontslagen secretaresse was van juffrouw Endicott - en de vrouw van Jack Moreland Toen, aan de bocht van den weg, trof zij Jack. Eerst herkende zij hem niet. Zij zag alleen een langen, lagen wagen aan den kant staan, en een man er half onder liggen. Ilij wendde iets het hoofd, toen hij een paar kleine zwarte pumps zag naderen, kwam toen zitten en keek haar aan. Zij gaf een kreetje van verbazing, maar hij lachte genoeglijk. „Over engelen gesproken waar kom je vandaan gevlogen V' zei hij. Zijn dikke haar zat in de war, zijn handen waren vuil, en hij had een smeer vet op zijn gezicht ook, maar hij was nog de oude, onverstoorbare Jack. „Ik logeer in de Kliffen. Ik wist niet, dat je hier was." Hij scheen te aarzelen. „Ik kom alleen maar langs. Ik pak straks den weg naar Maine." „0, aan 't toeren V' Zij keek naai den wagen. „Die is nieuw, hè V' „Ja, hij is nieuw." Hij keek met een zweempje van 'n lach, als tartte hij haar afkeuring, en veegde zijn handen af. „Wil je niet gaan zitten vroeg hij. „Een fauteuil zie ik niet, maar daar staat een pracht van een boomstronk." Hij haalde zijn jas uit den wagen en spreidde die over een breedeu stani- voet aan den kant van den weg. 't Was bijna griezelig, die vriendschappelijkheid met een niet erkenden echtgenoot, maar zij ging zitten, om niet stug te lijken. Hij zette zich naast haar. „Dus je bent in de Kliffen. Hoe bevalt 't je „Best. Er zijn vrienden van je ook, de Daimlers." „Ja, die komen hier vaak. Aardige lui." „Ik heb alleen mevrouw Daimler gezien. Meneer Chase heeft me aan haar voorgesteld." „Alan V' „Ja." Zij achtte zich verplicht tot een uitleg. „Hij heeft een ontwerpje voor me gemaakt." „0." Zij voelde zijn snellen blik, en er prikte een zekere ironie in, die zij niet verwacht had. Zij kon niet weten, dat hij enkel zijn carrière als monteur met haar weelderig bestaan vergeleek. „Ga je hier 'n villa bouwen „Nee antwoordde zij met een tikje trots. „Ik blijf hier niet eens lang. Ik wil reizen. Daarna zal ik natuurlijk een huis moeten hebben. Geen malle drukte, maar een eigen home." Zij aarzelde. „Ik weet nog niet waar. Misschien Californië." Wordl vervolgd. tegen smetten en doorliggen van de teere huid der kinderen door de vethoudende Vasenol Wond- en Kinderpoeder en Vasenol Wond-en Kindercrème. Het gebruik der Vasenol pre paraten beantwoordt aan de tegenwoordige eischen, welke voor het goed functioneeren van het huidweefsel gesteld worden. vasenol Br. strMlbM N Cis. - KL straaibus *0 CU. Navulling*" i SB «Mt naken bat gebruik geeikaaper! In verband met het overweldigend groote aantal aanvragen verzoeken wij j den abonné's, die dit. prachtwerk reeds bestelden doch nog niet ontvingen, eenige dagen geduld te willen hebben. Wij zullen trachten op de vlugste manier aan alle aanvragen te voldoen. Deze buitengewoon fraaie uitgave, welke ondanks de kostbare uitvoering, o.a. kleurenreproductie, portret bruidspaar, en niet minder dan 100 foto's, l waaronder vele totaal onbekend'e, slechts 25 cent kost, mag zich in een dusdanige belangstelling verheugen, dat wij handen tekort komen om alle gegadigden tegelijk tevreden te stellen. Wij raden eenieder aan, die tot nog toe verzuimde een exemplaar van dit waardevol historisch document te re- serveeren, dit alsnog te doen bij onze bezorgers, agenten of hoofdkantoren, j PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Douderdags. Tezamen me! een der locale weekbladei I)c Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62Yz per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal hij vooruitbetaling Koloniën f 7.65 per jaar hij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bu; HAARLEM. Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N. Z. Voorburgwal 262. Telefoon intere. "53170, Giro nr. 97946. ROTTERDAM, Stationsweg 24 Telefoon Interc. =»0540. Giro nr. 101981. 's GRAVENIIAGE, Stationsweg 95. Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 14_ 'lelefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 'sHERTOGENBOSCH. Stationsweg 27, Telef. Interc. 121 Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Tel» f. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VL1SS1NGEN, Bad Iniisstraat 5. Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar- Panflavin-pastilles maken de door de mond en neus binnendringende ziekteverwekkers onschadelijk. Bovendien houdt hun des infecterende werking lang aan Behandel Uw gebit vooral „met zacht heid" daar bereikt U méér mee, dan met alle harde, scherpe tandmiddelen, die het glazuur krassen. Pastol lost zonder krassen het tandsteen op en maakt zoo Uw tanden prachtig dubbel-blank! R L A N FABRIKAAT

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 27