y SANATOGEN GEBISMUREERD HET IS UW MAAG LADY GORING'S DROOM KINDERHOOFD EEN AFDOEND MIDDEL TEGEN VETPUISTJES MAGNESIUM hUieA moe fO, ik gebruik nu SANATOGEN' 13 Hij had geen andere bedoeling gehad dan hem bewusteloos te slaan en zich dan meester te maken van de taseli, maar in zijn val was rar. Dwerring- house met 't hoofd tegen een steen geslagen en daardoor omgekomen. Het vreemde geval met den sigaren koker werd hierdoor verklaard, dat het rijtuig, waarin mr. Dwerringhouse had gereisd, wegens noodige reparaties geen dienst had gedaan van den dag van zijn reis tot dien van zijn latere ver schijning. Vermeld moet nog worden, dat de conducteur stellig verklaarde, op den dag der verschijning de deur van den coupé op slot te hebben ge daan en dat er maar één heer in het compartiment zat, toen de trein vertrok. Medegedeeld door lady Margaret Shelley Zekeren nacht zag lady Goring duidelijk in een droom een oud huis, dat haar geheel onbekend was. Zij wist, dat er iemand bij haar was, en dat zij met een bepaald doel in dat huis kwam en toen zij binnen was, trok een speciale kamer sterk haar aandacht. Ten eerste had die een zeer eigenaardig fries bij de zol dering vervolgens waren de tralie vensters van een bijzonder model, lang en smal, en door een opvallende kroon lijst met elkaar verbonden. In haar droom zag zij een bejaarde vrouw ineen gedoken zitten in een leunstoel bij het vuurmaar even later werd haar aandacht van haar afgetrokken naar de deur, die zacht openging. Zij zag een man binnenkomen, snel voortsluipen naar de oude vrouw, die scheen te sla pen, opeens een revolver te voorschijn halen, en die dicht bij haar slaap hou den en afvuren. Toen zijn slachtoffer viel, trachtte de moordenaar de revolver zoo te leggen, dat het scheen, alsof die uit haar hand was gevallen. Toen ver liet hij zonder gerucht de kamer, en deed de deur achter zich dicht, maar enkele oogenblikken later kwam hij terug en veranderde hij het een en ander in de houding van de doode vrouw en de revolver. Toen hij dit gedaan had, ging hij weg en kwam niet meer terug. Lady Goring zag in haar droom zijn gezicht zoo duidelijk, dat het in haar geheugen werd gegrift. Na verloop van tijd wilden zij en haar echtgenoot, sir Craven, een huis huren, en bezichtigden zij verschillende panden, onder andere een oud slot in Cheshire. Zoodra lady Goring dit huis binnenkwam, had zij het eigenaardige gevoel, dat zij het meer had gezien. Toen kwam de waarheid in haar op. „Ik ben hier nog nooit geweest," zei ze bij zichzelf, „maar het is het huis uit mijn droom." Op dat moment zei de huisbewaar ster „Hier rechts hebben we de deur van het salon" waarop lady Goring haar verbeterde, door te zeggen „U bedoelt zeker de eetkamer." De huisbewaarster vroeg excuus en antwoordde „Zei ik het salon Ik bedoelde de eetkamer." Zoodra de deur openging, herkende lady Goring de eigenaardige fries, de tralievensters en de opvallende kroon lijst. Ook stond er een leunstoel bij den haard. Op een vraag naar bijzonderheden over het huis vertelde de huisbewaarster aan de Gorings, dat de laatste bewoner er niet erg lang in gewoond had, en dat de familie, die aan hem vooraf was gegaan, buitenlanders geweest waren. Zij méénde Oostenrijkers of Zwitsers. Zij waren met drieën, een heer, zijn vrouw en zijn schoonmoeder. Er had in hun tijd een treurig drama plaats gegrepen de oude dame had zichzelf doodgeschoten. Daarna waren man en vrouw naar het buitenland vertrokken, en had het huis eenigen tijd leegge- staan. Lady Goring nam het huis niet, maar toen zij eenige maanden later door Ilegent Street liep en zoo'n beetje win kels keek, bleef zij staan tegenover het Stereoscopisch Salon. Haar aandacht was getrokken door een foto voor het raam. „Hé 1" verbaasde zij zich, „dat is de moordenaar uit mijn droom Zij ging naar binnen en -informeerde wiens foto het was, en zij kreeg ten antwoord, dat het Tourville voorstelde, die toen terechtstond wegens moord op zijn tweede vrouw, in Tyrol. Dit verhaal werd lord Halifax 7 toegezonden door lady Mar garet Shelley, dochter van den eersten graaf van Iddes- leigh. Lady Margaret bezat zelf een verzameling verha len van dien aard. Sir Charles en lady Hobhouse gaven een feest in hun huis, Monkton Farleigh, en miss May Hobhouse was in gesprek met een der gasten, die zei „Ik heb eens iets heel vreemds en griezeligs ondervonden. Dat was toen moeder, mijn zusje en ik op Sutton Vernev logeerden. Er waren veel menschen, dus vroeg onze gastvrouw, of ik 't erg zou vinden, als mijn zusje bij mij in de kamer sliep. Midden in den nacht werd ik wakker met het duidelijke gevoel, dat er een kinderhoofd op mijn schouder rustte. Ik zei, tegen mijn zusje dacht ik „Waarom ben je bij mij in !>ed gekomen, Maudie t" Er kwam geen antwoord, ik stak licht aan, en toen ik keek, zag ik mijn zusje in haar bedje naast mij liggen, slapend als een roos. Ik viel weer in slaap, maar werd wéér wakker met precies hetzelfde gevoel, maar toen ik mijn hand uitstak, was er geen kinderhoofd op mijn schouder. Toen kon ik niet meer slapen, en den volgenden dag vertelde ik aan mijn gastvrouw, wat ik ondervonden had. Toen ik den volgenden nacht hetzelfde gevoel weer kreeg, maakte 't me erg zenuwachtig, en toen kreeg ik gelukkig een andere kamer, waarin ik rustig sliep, zoolang ik daar nog logeerde." Terwijl het meisje dit aan miss Hobhouse vertelde, kwam er een andere gast, mrs. Lbij en sprak „F hebt 't natuurlijk over Sutton Verney. Wij hebben dat huis gekocht, en die kamer werd op den duur zoo bezwaarlijk, dat we den vleugel, waar ze toe hoorde, hebben afgebroken. Toen de sloopers den vloer opbraken, vonden ze 'n holte, waarin de geraamten van vijf kinderen lagen." Geef niet de schuld aan de keuken van Uw vrouw Een maag die slecht haar werk verricht, of een trage of bemoeilijkte spijsvertering, kan zenuwstoringen veroorzaken die U neerslachtig maken en indien gij U met in acht neemt, kan de neurasthenie en droef geestigheid die daardoor ontstaat niet alleen Uw leven vergallen, maar bovendien dat van Uw huisgezin en omgeving. Verwaarloos daarom Uw maag niet, en daar bijna alle aandoeningen der spijsvertering hun oorzaak vinden in overmatige aciditeit der maagsappen, dient zorg te worden gedragen dat een dergelijke toestand van acidireit verdreven wordt door hei gebruik van een alcalisch middel, zooals Gebismureerd Magnesium. Dit zuurwerend middel maakt vanaf de allereerste dosis het overmatig zuur onschadelijk, stuit de gisting van het voedsel en verzacht de geprik kelde vliezen der maag. Gebismureerd Magnesium doet de oprispingen, het gevoel van schroeiing, de maaguitzetting en alle bezwaren van dit orgaan, die het gevolg zijn van slechte spijsvertering, verdwijnen. Gebismureerd Magnesium is verkrijgbaar bij alle Apothekers en Drogisten a f 1.per flesch of f 1.75 per groote flesch, die voordeeliger is. verzekert U een goede spijsvertering „Ik schrijf U om I' tc bedanken voor al het goed. dat Radox mij gedaan heeft. Na zes maanden lang zonder eenig succes verschillende middeltjes gebruikt te hebben tegen vetworm- pjes en uitgezette poriën. Jas ik epn eenvoudige behandeling in Uw Radox-circulaire. Ik deed een theelepel Radox in een kopje heet water, en na met deze oplossing gebet te hebben, waren alle vetwormpjes en uitgezette poriën binnen eenige minuten verdwenen. Ik zal Radox aan al mijn vriendinnen aanbevelen en zelf zorgen, dat ik altijd een pakje in huis heb." Mej. M. L. te D. Hebt U ook last van vet puistjes, die Uw gezicht ontsieren en Uw uiterlijk totaal be derven Waarom ergert U zich nog langer als er een zoo vlugge en gemakkelijke me thode is om Uw huid te verbeteren Koop nog heden een pakje Radox. doe een thee lepeltje vol in een kopje warm water en bet daarmee eenige minuten Uw gezicht. Wanneer U dan Uw gezicht afdroogt met een bad handdoek. zult U bemerken, dar onder den in vloed der zuurstof, die Radox in het water vrijmaakt, alle vetpuistjes verdwenen zijn. Zelfs de meest hardnekkige verdwijnen na eenige malen behandeld te zijn. Indien U er nu nog voor zorgt ipderen morgen een thee lepeltje Radox in Uw waschwater te doen. kunt U er verzekerd van zijn, dat die leelijke vetpuistjes nooit meer zullen terugkomen, t-r- wijl Uw huid er altijd frisch en jeugdig zal blijven uitzien. Radox is verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.90 per pak. omzetbelasting inbegrepen, en in kleine pakjes a f 0.15. Uit ,,Lord Halifax's Ghostbook" Ui tg a Londen Mej. G. Veenendaal te Doorn schreef: ,.Ik heb Sanatogen gebruikt en het resultaat was schit terend. Na korten tijd ge voelde ik mg veel beter, de moeheid verdween en de gelaatskleur werd frisscher Iedere Apothe ker ot Drogist DE heerlijke, opwekkende en versterkende werking van Sanatogen komt al spoedig op allerlei wijzen tot uiting. Men voelt zich niet langer moe, ziet er beter uit en heeft weer plezier in het leven en toekomstige moeilijkheden lijken weldra niet meer onoverkomelijk. In het kort: met Sanatogen voelt men zich spoedig weer kerngezond. Probeer Sanatogen eens begin er nog vandaag mee. Het Zenuwsterkend Voedsel.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 15