ra Sue Sefii&Mutq lijders aan suikerziekte HET PRACHTIGE HERINNERINGSALBUM Prijs 25 ct. en allen, die suiker moeten mijden prijze Net klaar met mijn wekelijksche wassching met Silvikrin Liquid Shampoon. De Shampoon voor Mannen Zend deze annonce in open couvert, met Uw naam als afzender, of schrijf een briefkaart aan PBNA-Arnhem 60 P, en U ontvangt gratis alle inlichtingen over het speciale PBNA-systeem van technisch briefonderwijs, waaraan reeds tal- loozen een goede betrekking te danken hebben. 1912 - ONS JUBILEUMJAAR - 1937 wagen stond voor, en een paar minuten later was zij de laan uit, naderde zij het open veld, om bekende wegen nieuw te zien, om Jack te zienvreemd, dat ze er naar verlangde, Jack terug te zien om te doen, waar zij zin in had; vrij van de spiedende oogen van Prances Payne, die haar sinds dien avond van Amy's huwelijk hadden gehinderd. Zij lachte even, een beetje bitter. Zij kon op 't oogenblik geen medelijden hebben met mevrouw Pavne. NEGENTIENDE HOOFDSTUK A/fcvrouw Payne werd wakker,geeuwde en belde om Cécile en haar ontbijt. Cécile kwam, en trok de gordijnen open, een vloed van licht de kamer binnen latend. Ook de herinnering ontwaakte en er trokken harde lijnen in 't knappe ge zicht der jonge weduwe. Toen Cécile weg was, haalde zij een verfrommelde enve loppe onder haar hoofdkussen vandaan. Zij keek er knorrig naar. Kr schoot woede in haar op, net zoo'n heftige opwelling als den vorigen avond, toen zij die enveloppe gevonden had, en woest kneep haar kleine hand het papier in elkaar. Toen streek zij het kalm weer glad. 't Was een oude enveloppe, open en leeg, met een getypt adres „Mrs. John Moreland, Granlirlen Apartments". In een hoek, met nette zwarte letters, stond de naam „John Carver, Advocaat- Notaris". Zij had 't onder een stoel gevonden, nabij de plek, waar Jack en Gloria hadden gezeten, toen zij den vorigen avond binnenkwam. Wie van beiden had het stuk papier verloren Een geheim huwelijk Het flitste in mevrouw Payne's oogen. „Ik zal 't haar laten bezuren, wét 't ook is Cécile kwam met het ontbijt, en Prances speelde kalmte. „Heeft juffrouw Staunton al ont beten „Juffrouw Staunton is met den auto uit, mevrouw. Ze had een briefje voor me neergelegd." „Zoo vroeg?" Frances trok ongeloovig haar wenkbrauwen op. „Ja, mevrouw, 't Is heerlijk buiten." „Zal wel voor wie er van houdt." Mevrouw Payne geeuwde even. „Zei juffrouw Staunton, dat ze naar buiten ging „Nee, mevrouw, maar de portier zei 't." „Zoo. Interessant. Je kunt wel gaan, Cécile." Toen het meisje weg was, duwde Frances het blad van zich af. Dus Gloria was „naar buiten", nadat ze Jack gisterenavond alleen had gespro ken. De portier had zeker verstaan, wal ze tegen den chauffeur zei. Enfin, dacht mevrouw Payne, nu heb ik tenminste mijn handen vrij.. Wat zou Wayne Gorham blij zijn, als ik 't hem vertelde. Maar hij zal moeten wachten, tot ik 't tijd vind om hem in te lichten. Weer ijlde Gloria over buitenwegen voort in de frischheid van den morgen, maar nu zat zij in haar eigen wagen, met den livrei-rug van haar chauffeur vóór zich, en niet in den grijzen two- seater, met Jack, eigenaardig kalm, aan haar zijde. De stad lag ver achter haareen goudachtig waas hing over den weg en de velden en de boschjes. Een weg links lokte haar. Die leidde van den grooten weg af, maar ze had tijd genoeg om te verkennen. „Neem dien weg links, Edson. We vinden later wel een weg terug." Zij reden tusschen heggen door, zagen toen boomgaarden, korenvelden, en stukjes bosch, waarin de eerste bladeren neerdwarrelden. Tot er, vóór hen, een ruw beschilderde pijl oprees „Omrijden. Brug dicht." Zij namen den zijweg en reden door, langzamer, want de weg was slecht. Het ging op en af, en 't was er doodsch, met stukken wild bosch aan weerskanten, en soms tusschen de boomen grijze rotshoogten. Gloria keek om zich heen. 't Was een lange omweg, öf Edson had een ver keerden hoek genomen. En de bosschen herinnerden haar zoo aan dien naren droom, 't Gaf haar een vreemd onrust gevoel. Er kwam een vlakker gedeelte, en zij reden sneller. Toen een bocht, een snelle zwenking, om een botsing te mijden met een grauwe massa aan den kant van den weg, en een hortend stoppen zij moest beide handen uitstrekken, om niet voorover te vallen. Een omgeslagen auto lag bijna voor hun wielen geslipt, scheen het, in een poging, om een anderen wagen te volgen, die eensklaps het bosch in was gedraaid. Die andere wagen was niet ver gekomen hij stond tegen een groep jonge boomen, gehavend en met modder bespat gelijk de eerste. Edson was direct uitgestapt, en Gloria volgde hem. „Ik zal maar even kijken, juffrouw. Lijkt me niet in orde." Hij liep naar den kant van den weg en keek den berm langs. Wordt vervolgd. dat ons blad ter gelegenheid van 't Prinselijk Huwelijk heeft uit gegeven, is bijna uitverkocht nog weinige exemplaren zijn voorradig Laat deze unieke kans u niet voorbijgaan een derde druk van dit waardevolle gedenkboek zal niet kunnen volgen! Abonné's, die het herinneringsalbum nog niet ont vingen, kunnen dat alsnog besteilen bij den boekhandel of onze agenten. Rechtstreeksche toezending volgt alleen na ontvangst van 30 ets. in postzegels of na overschrijving van genoemd bedrag op girorekening 142700 van PANORAMA - HAARLEM PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam. 'sGravenhage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post fl.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post* abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 53170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50340. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE. Stationsweg 95. Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Biltstraat 142. Telefoon Interc. 13473. Giro nr. 149597. 's HERTOGEN BOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHT. Stationsstraat 20. Tel. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN, Bad huisstraat 5. Tel. 81. De voorwaarden van onze graris ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. tabletten uit zuivere krlstal-saccharlne, zonder eenigen bij- of nasmaak. Zij zijn gemakkelijk oplosbaar en kunnen uitstekend bij het koken en bakken gebruikt worden. Gegarandeerd onschadelijk, zelfs voor de gevoeligste maag. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten in handige schuifdoosjes 6 43 ets. inhoudende 500 tabletten. A.G. „Hermes" Zürich 2, Zwitserland 2WITSERSCH FABRIKAAT „Ik sla geen week over. Kun je gelooven. Wat knap je daar van op, geweldig. Je voelt dat die Shampoon goed is voor je haar". Silvikrin liquid Shampoon, de eenige Shampoon ter wereld met de beroemde haarvoeding Neo-Silvikrin. Gegarandeerd zonder vrije alcaii. Geen akelige parfumlucht, maar een geur, waar ook mannen van houden: Lavendel. Iets anders, dan gewone Sham poon. En tenslotte: de voordeeligste Shampoon1 GRATIS: Bij eiken flacon een gratis proef- FldCOn VOOT m 10 wasschingen 4Ö c. Silvikrine Laboratorium Rotterdam flacon voor 2 wasschingen. Als de wassching hiermede niet be valt, ontvangt U Uw geld terug.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 29