De vierde zesdaagsehe van Antwerpen Billiet-De Buisschei, het J Uutmsche favorieten -koppel iu de cabine. Liet koppel Wals - Jionsse, een outsider die evengoed op de eerste plants kan ein digen, of toch zeker dicht bij de eerste plaats. Op het oogenblik, dat wij deze regels neerschrijven, is de a.s. uitslag van de Antwerpsche Zes- daagsche bijna voor elk rechtgeaard sportliefhebber nog een vraagteeken. Want tal van koppels toonen zich hier op hun best, tal van koppels hebben zich met een geweldig enthousiasme in den strijd geworpen en schijnen van plan te zijn niet eerder te lossen dan wanneer zij hiertoe tenslotte door de kundige groote assen zullen ver plicht worden. Pijnenburg-Slaats, Bil- Iiet-De Kuisscher, Deneef-Loncke Seliön-Pellenaars, Cliarlier-Depauw, Ouerra-Di Paeo, Wals-Ronsse, zij De start van de Antwerpsche Zesdaagsehe, voor de fotograjen. In elke zesdaagsehe valt tegenwoordig duchtig rekening te honden met Pellenaars-tdehön. Een kijkje achter'de coulissen: de koks, de mannen die zorgen dat de koer ours geen appelflauwte krijgen, in vollen zwier. draaien allen oin elkaar heen niet de werveling van hazewinden. De eene wil niet voor de andere onder doen. Wat zal uit dit prachtige veld groeien Ja, een wereldkampioenschap van de Zesdaagschen moet het worden. We zijn er van overtuigd, dat, wie hier winnen gaat, wel zeker de besten zullen zijn. Ondertussclien laten wij hier nog enkele ploegen volgen, alsmede het grootsche vertrek. Pijnenburg-Slaats waren in grootschen vorm. Het vertrek der vierde Zesdaagsehe van Antwerpen, vóór een nokrolle zaal.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 19