Verkade GEBISMUREERD Haar tandarts erzekerde haar; MINTA GOUDBLOND MEISJE! Een Goede Spijsvertering voor net geheele Huisgezin MAGNESIUM HAAR LACH IS STRALENDER, HAAR ADEM ZUIVERDER... SINDS ZIJ COLGATE GEBRUIKT! Zelfs al poetst LI geregeld Uw tanden dan nog is het mogelijk, dat U ze onvol doende reinigt. En... onvoldoende ge reinigde tanden gaan slechts al te vaak samen met slechte adem. Daarover zijn de tandartsen het eens. Na iedere maaltijd blijven er immers tusschen de tanden voedselrestjes achter, die bederven en meestal de oorzaak zijn van slechte adem. Door poetsen alléén kunt U deze gevaar lijke ziekte-kiemen niet verwijderen! Gebruik Colgate's Tandpasta: zij geeft een aromatisch schuim, dat tot in de klein ste hoekjes tusschen de tanden dringt en alle ongerechtigheden oplost en weg spoelt. Bovendien polijst Colgate de tan den zonder het glazuur aan te tasten en geeft ze hun vroegere blanke tint terug. Door Colgate's Tandpasta een zuivere, frissche adem en gezonde, blanke tanden Dus twee vliegen in één klap TWEEMAAL UW GELD TERUG! Als U na het gebruik van één tube Colgate NIET VOLKOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resultaten, zend dan de leege tube aan COLGATE, Amsterdam-C. Wij betalen U HET DUBBELE van de aan koopprijs terug. Vervolg van pag. 23 Toen Jack alleen was, ging hij het schemering. Een oogenblik bleven zij privé-kantoor binnen. De neiging, haar zwijgend staan, toen gingen zij stil weer uit tien weg te gaan, was bijna onvrij- heen, en de trap af, om de rustige willig. Een paar minuten stond hij, benedenkamers te bekijken. Gloria had onopgemerkt, zwaarmoedig naar haar met het huis de meubels gekocht, op te kijken. Dat was zijn vrouw, die een paar persoonlijke eigendommen na. slanke verschijning in 't blauw, die die de rentmeester er voor Jack uit had vriendelijk stond te praten met den gehouden. Die stonden nu in de kamers kaalhoofdigen directeur, met innemende van de garage, wachtend op nadere aandacht naar zijn verhalen stond te beschikking. luisteren, dezelfde Gloria, maar be- Sara sloeg haar arm om Gloria's koorlijker dan ooit. schouder. Zij stonden op een smal Wist zij. dat hij hier was Was zij balkon van de bibliotheek, iets buiten gekomen, na weken van onverschillig die deuren, vanwaar juffrouw Endicott. zwijgen bij de zwaarste beproeving van met Frances Payne en Gorham, haar zijn leven, om haar oude macht over indertijd langs het grasveld had zien hem op de proef te stellen te zien, aankomen met snellen tred en een gloed of hij nog diezelfde dwaas was, die mooi van ontsteltenis in haar wangen, zat of huppelde naar haar wenscli ,,Ik had zoo gehoopt, dat jullie samen Het magere, bruine gezicht werd harder, terug zouden komen, Glory." Hij keerde zich om en ging de buiten- Gloria schudde het hoofd. ,,Je bent deur uit. veel te romantisch, Sara. Zoo'n huwelijk De directeur was buitensporig min- was 't niet, dat weet je." Haar lachje zaani. klonk een beetje schril haar oogen „Onze meneer Moreland zal u het waren helder en onrustig, als zochten ze wagentje even demonstreeren, als u er ontsnapping. nader kennis mee wilt maken. ,»Ja, dat weet ik. Sara veinsde niet „Heel graag." in 't minst, dat zij zich liet foppen „Thompson, vraag of meneer More- door dit erbarmelijk vertoon van onver- land even hier komt." sehilligheid. „Maar ik heb altijd gehoopt, dat 't in orde zou komen. Hij houdt Thompson verdween, en bleef een van je 1" paar minuten weg. Gloria begreep niet, „Die tijd is voorbij, Sara. Ik. ik waar hij bleef. Zij wist zeker, dat zij heb 't vergooid. Droom maar geen Jack met dat zoetsappige mannetje had droomen meer over me.... ze komen zien praten, toen zij binnenkwam. toch niet uit." „Meneer Moreland is weggegaan. Hij Gloria's stem klonk zeer rustig, maar heeft geen boodschap achtergelaten." in haar gezicht stond 'n stomme, bleeke De directeur putte zich uit in excuses, ellende, toen zij haar trouwe vriendin ,,'t Spijt me heel erg, maar kunnen heel even aankeek. De pijn kwam in we geen tijd afspreken Meneer More- Sara's trekken. Zij kon niet hebben, land kan wel bij u komen, u hoeft dag dat Gloria zoo leed. en uur maar te noemen." ,,Ik vertel je later wel eens meer. „Nee, laat u maar." Gloria's stem Ik kan er nu niet over praten." was zeer kalm. Zij voelde een pijnlijke Er werd dien avond niet meer ovei krenking, dat Jack opzettelijk heen was Jack Moreland gesproken. Toen Sara al gegaan, om een ontmoeting met haar lang naar bed was, zat Gloria nog vooi te vermijden, maar trots kwam haar haar raam, en zij keek uit over hei te hulp. stille park van het landgoed, dat een- „Ik zal mijn chauffeur wel even zijn thuis was geweest, sturen. Die heeft er meer verstand van Zij had een kamer gekozen aan dei dan ik. Dank u." kant, die uitzicht gaf over de grasvel Zij ging naar buiten, in de morgen- den en tuinen, met een doorkijk op zon, met die folterende loodzwaarte in droomerige velden en weiden in d. haar. verte. Bleek maanlicht lag er over nil Zij bad driemaal geprobeerd, twee- gegoten de boomen schenen te druiper maal met brieven en eenmaal in persoon, van een zilverigen glans. Door 't durue en driemaal had hij haar toenadering loof was alles met scherpe omtrekken, afgewezen. Zij zon hem nooit meer tot op grooten afstand, zichtbaar, lastig vallen. Opeens werd haar blik geboeid dooi Sara Dalton, de huisbewaarster op een beweging voorbij de garage. Toen Berkenwoud, kreeg dien middag een kwam er een gedaante te voorschijn telegram. spookachtig in 't schijnsel der maan. „Kom een paar dagen bij je logeeren. Ze kwam dichterbij, maar niet diclu Alleen. Gloria." genoeg, om herkend te worden. Gloria „Zij heeft narigheid," zei Sara bij hield haar adem in. Grootte en figuur" zichzelf. „Ze heeft zeker narigheid, en gemakkelijkheid van beweging, wat anders kwam zij hier niet. Arme Glory! leek het allemaal op hém Kon ik haar maar helpen. Een grommend geluid onder haat raam deed haar schrikken. Het wa.- Berkenwoud, dat zij gedacht bad, Kelly, Jack's terrier, ternauwernood nooit te zullen weerzien Een verstild, hersteld van de ruwheid van Parsons' doodsch Berkenwoud, niet gesloten handen. Zij hoorde scharrelende pooten hekken en een zwijgend huis, waar in droog gebladerte, een kort, scherp niemand in was dan Sara Dalton en geblaf toen Kelly over een hegje heen- de oude tuinman, «lie zorgzaam zijn sprong, en toen zag zij een dolzenuw ronden bleef doen. Ondanks de stilte, achtigen hond, springend en klauwend en die eene kanier van ontzettende naar de gestalte in het maanlicht. De herinneringen, was er geen somberheid, man boog zich neer. I,ncht en zonlicht stroomden dagelijks t Is Jack. t Is hem door de vertrekken de vroegere kamers Hij streelde den hond, g&f hem daar van juffrouw Endicott waren veranderd, na oen bevel, streng herhaald, toen gordijnen en kleeden waren met bc- Kelly weigerde te gehoorzamen. Kelly kwame hand verschikt, zoodat er geen keerde zich om, met neergebogen kop. te groot verschil ontstond, maar genoeg, en ging langzaam, met onwillige pooten. 0111 de verschrikking te bannen, die terug naar het huis. Nu en dan keek hij Jack er anders in vinden moest. om met dringend gejank, niet begrij- Gloria kwam er met Sara, in de vroege pend, waarom zijn meester niet volgde. liet komt slechts zelden voor. dat maar één lid van het huisgezin van tijd tot tijd over maaglijden klaagt. Vandaag is het 't hoofd des huizes, die iets gegeten heeft, dat hem niet goed is bekomen, morgen is het 'le beurt van Mevrouw. Dikwijls zijn het de gulzige kleintjes, die te veel hebben genoten van de lekkere hapjes, waardoor hun maag overladen is geraakt. Het is daarom, dat alle huismoeders een flesch Gebismureerd Magnesium bij de hand behooren te houden. De meeste maag aandoeningen zijn te wijten aan. of gaan vergezeld door een overmaat van maagzuur, die zich openbaart door opgeblazenheid, loomheid, zure oprispingen, gassen in de maag en belemmerde spijsvertering. Gebismureerd Magnesium maakt dadelijk het overmatig maagzuur onschadelijk, beschermt de teer gevoelige maagvliezen en verlicht de pijnen, vanaf de allereerste dosis. Gebismureerd Magnesium, het beste anti-zuurmiddel tegen aandoeningen der spijsvertering, is verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten a f 1. per flesch, of 1' 1.75 per groote- flesch, die voordeeliger is. Verkade's „Minta Keps" zijn heerlijk friich in den mond. Ook bij thee sma ken zij bijzonder goed. Probeert U ze eens! Prijs 2 ons voor 25 cent. In luxe doosjes 40 cent. Vraagt U uw winkelier ook eens naar de verschillende andere soorten Verkade's „Keps"! 'S

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 26