EE! .WERKKRING! 1 "0 70 m Het „Mercurius-diploma" be zorgde hen goede betrekkingen! A-CURSUSSENVoor herenkommies, politie- diploma, marechaussee, militaire politie, verpleger, besteller, hulpkeurmeester (voor slagers), keurmees ter van waren, warenkennis, verkoper en winkelbe diende, chef-verkoper, filiaalhouder, etaleur, modern reclameschrift, reiziger, administrateur, journalist, notarisklerk, makelaar-taxateur, verzekerings-in specteur, directeur van een woning- en assurantie- bureau, havenmeester, brugwachter, sluiswachter, gemeentebode, concierge, vee verloskundige. Voor dames: verpleegster, verkoopster, chef- verkoopster, filiaalhoudster, etaleuse, modern reclameschrift, reizigster, privé-secretaresse, jour naliste, kinderverzorgster, kinderjuffrouw. B-CURSUSSEN: Voor dames en heren: praktijk diploma boekhouden (dubbelboekhouden), stenografie (systeem „Groote'algemene ontwik keling, Nederlandse taal, Frans, Duits, Engels, rekenen, meetkunde, aardrijkskunde, handschrift verbetering, handelskennis, handelsrecht, statistiek, handelsrekenen, boekhouddiploma s Mercurius en Vereniging van Leraren, Nederlandse-, Franse-, Duitse- en Engelse handelscorrespondentie, spreken in het openbaar, belastingrecht, - belastingconsulent, beschavingsleer (goede omgangsvormen), eer- ste hulp bij ongelukken. ^oe, By het solliciteren naar de betere, goedbetaalde kantoor- betrekkingen is het bezit van een diploma boekhouden „Mercurius" of „Vereniging van Leraren" beslist nood zakelijk. Wy leiden U volledig voor die erkende diploma's op. Grondige behandeling van boekhouden, handelskennis, handelsrecht, handelsrekenen en statistiek. Leider: Mr. K. W. Salzmann, leraar M.O. boekhouden en staathuishoudkunde. Iedere dame of heer, die de lagere school heeft bezocht, kan de lessen gemakkelijk volgen. Voor meergevorderden stellen wij gaarne een speciale cursus samen. Na volbrachte studie helpen wy U by de sollicitatie, totdat Uw doel is bereikt. Laag maandelijks lesgeld. Alle studieboeken GRATIS in eigendom. Raadpleeg nevenstaande cursusopgave. Van welke wilt U meer weten Geef het ons op door middel van de bon in gesloten enveloppe gefrankeerd met postzegel van 6 ct. of schrijf ons een brief. Wij sturen U inlichtingen en een pros pectus met vele dankbetuigingen. ASSO INSTITUUT VOOR SCHRIFTELIJK ONDERWIJS Dir. J. van der Bij, Hoofdonderwijzer Nieuwe Plein 31bij het Station, Arnhem

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 8