Zeeuwsche Sport •Jrii iy ■m R.C.S.de Soitburgsche voetbalclub, behaalde bet kam pioen-schap in van de kampioenen. De spanning in de tweede klasse A stijgt ten top. Snel nadert het einde en zoo mogelijk in nog vlugger tempo wisselt het aspect en stijgt de spanning, zoowel in den kop als in den staart. Middel burg. Breda en Hero zijn door het gelijke spel van Hero tegen De Zeeuwen gelijk komen te staan. Middelburg heeft een wedstrijd meer gespeeld, maar bezit ook twee punten meer. De wedstrijd tegen Breda kan dus één van de twee uitschakelen, waarbij Middelburg door terrein voor deel er iets gunstiger voorstaat. Die wedstrijd zal zich ongetwijfeld kenmerken door een zenuwachtige spanning en de spelers zullen, beseffende het groote belang van den uitslag van dezen kamp, hun beste beentje voor zetten. Het kan een mooie wedstrijd worden, mits de teugels strak ge houden worden en niet alleen het doel, maar ook de middelen, reikend tot het doel, geteld wor den. Hero heeft deze hoog spanning bewerkt door het gelijke spel tegen De Zeeuwen en het heeft niet veel gescheeld of het was voor Hero op verlies uitgedraaid. Een - Foto Dij ilen wedstrijd ran /-tuning l.l. tegen lissingen IJ weiden de kampioenen gehuldigd en werden hun bloemen aangeboden. De Zeeuwen- llero 1-1. I)e Zeeuwen deelden de puntjes met Hero, waar door de kampioenskansen van laatstgenoemde club langzamerhand beginn en te dalen. Spelmoment uit dezen wedstrijd. De keeper van Hero redt door uit te loopen. De aanval van de Zeeuwen kon na een spoedig ge maakt doelpunt nader hand niet meer scoren. tikje meer geluk en de keeper van de thuisclub was meester van het terrein gebleven. De Hero-ploeg had ongetwijfeld het beste van het spel, maar het ontbrak aan schutters. De Zeeuwen hebben bet punt je wel bard noodig en staan er nog niet al te best voor. Intusschen is uitgekomen wat wij voorspelden Terneuzen is naar de lagere regionen gezakt en wat erger is. door 'n nederlaag tegen 'n anderen zwakken broeder, nl. Goes, dat op eigen terrein de Zeeuwsch- Vlaamsche ploeg met 42 sloeg. Voor Goes een best resultaat en voor Terneuzen oorzaak van een hoop misère. x\ls men nu weet, dat voor Terneuzen o.a. Hero en De Zeeuwen nog op het programma staan en als men ziet, dat Zeelandia twee punten ver overde tegen B.B.C., dat ook nog niet geheel veilig is, dan kan men begrijpen hoe bet gedrang in de onderste regionen benauwd wordt. Er zullen de ko mende weken zware slagen vallen en het einde van den enerveerenden strijd in de tweede klasse A is nog niet onmiddellijk te verwachten. Twee clubs kunnen lijdelijk toezien en dat zijn T.S.C. en Vlis- singen, welke noch aan de bovenzijde, noch in de onderste gelederen verder iets te zeggen hebben. In de derde klasse is bet met de spanning al eenige weken gedaan, daar zijn de kampioenen bekend en zoowel R.C.S. als Axel werken de restjes af, waarbij, zijn we op dit moment goed ingelicht, R.C.S. j.l. Zondag nog even een steek liet vallen door de Vlis- singen-reserves niet te kunnen weerstaan. Jammer voor het record, maar van geen belang voor 't eind resultaat. Middelburg 2 had met de Zeelandia-reser- ves niet veel moeite en bleef achter de Meelfabriek meester van bet terrein. IJzendijke en Hoofdplaat eindigden gelijk in een wedstrijd, welke tamelijk gelijk op ging, doch waarin Hoofdplaat op 't laatste moment den halven buit nog moest veroveren. Sluiskil bevestigde weer eens de reputatie van mee te tellen en sloeg nog even't roem ruchte Hulst, dat met zoo sterk wisselend succes aan de competitie deelneemt de laatste jaren. De komende wedstrijden hebben een buitengewone belangstelling en liet zal de eerstvolgende Zondagen aan bezoekers niet ontbreken op de Zeeuwsche velden, want het is toch goeddeels daar, dat de vele knoopen, welke nog in liet ranglijstje van 2 A zitten, zich zullen ontwarren.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 19