Wond-en Wryfmiddel KLQ0STERBALSE1A PEPSODENT! m By Rheumatiek en Spierpijn iS "^een ®°u<* z°° 9°e<*" J „EXTRA ZACHT" HOOGGLANS - ABSOLUUT VEILIG - OMDAT HET DUBBEL Z00 ZACHI IS! 27 Rosario-zwendel, van nn en vroeger, en we hebben ook nog een bevel tot inhechtenisneming voor een steekpar- tijtje, in New Orleans. Die meneer stond niet meer op, zooals je misschien nog weet." Oor ham haalde verstokt zijn schou ders op. Nu 't tóch eenmaal zoo was, scheen hij er zich niets van aan te trekken „Ga je gang, heeren jullie zijn Vier tegen één." Hij wierp zijn revolver op 't bureau. „Dat is zeker de bedoe ling. Iets op tegen, dat ik rookf' Zijn handen gingen naar zijn jaszak. „Als we je gefouilleerd hebben," zei Murpliy kortaf. „Handen omhoog." Gorham gehoorzaamde schouderop halend. Hij stond op en leunde tegen de brandkast. „Mag ik vragen," zei hij langzaam, „hoe jullie aan jullie interessante kennis komen 1" „De dame, waar je 't zooeven over had, is je te slim afgeweest," zei Murphv. „Ze heeft een paar detectives op je afgestuurd. Die zochten Parsons, en ze vonden jou. Kom midden in de kamer staan." Gorham deed langzaam een stap, nam toen opeens een sprong naar een deur naast de telefoon. Er knalde een schot. Gorham viel, en bleef stil liggen. Een taxi stopte voor de Ritz Jack Moreland sprong er uit en holde langs den portier heen. De bediende achter de toonbank schudde met ergerlijke kalmte zijn hoofd. „Juffrouw Staunton is de stad uit." „Weet u ook, wanneer ze terug komt „Zou ik u heusch niet kunnen zeg gen. Ze heeft vanmorgen telefonisch haar kamers afgezegd." „Dan zal ik 't haar kamenier vragen, als die nog hier is," zei Jack. „Dat geloof ik niet." De bureaulist permitteerde zich 'n lachje. „Ik geloof, dat zij uit rijden is met den chauffeur. We hebben een boodschap voor haar, dat ze de koffers van juffrouw Staunton morgenochtend naar 't Grand Central moet laten brengen, maar ze is nog niet terug." „Dank u." Zenuwachtig liep Jack weg. Waar kon Gloria zijn, en waarom had ze be sloten, zoo plotseling de stad te ver laten als haar belagers haar niet tot tot zoo'n stap gedreven hadden Hij peinsde zich moe om menschen te vin den, die haar verblijfplaats konden we ten. Toen rende hij naar een telefoon cel en belde Sophie Daimler op. Sophie was thuis en zei, wat ze wist. Glorv Staunton Nee, Jack ik Wist niet beter, of ze was nog in de Ritz Ik heb haar Maandag gesproken we hebben samen thee gedronken. Ik vertelde haar, wat je uitvoerde, en ze scheen 't erg interessant te vinden." De klank van Sophie's stem noodde duidelijk tot vertrouwelijkheid uit, maar hij was te gejaagd, om 't op te merken. „Merci," zei hij verstrooid, en hij hield een geluid in, dat naar zijn keel wou. Gloria had hem den volgenden dag probeeren te treffenWat was hij 'n idioot geweestEen oogenblik later belde hij de Granliden Apartments op. Nee, mevrouw Moreland was er niet. De concierge dacht, dat ze op reis was, misschien naar 't buitenland, want de flat had zoo wat aldoor leeg gestaan, van dat ze gehuurd was af. De liftjongen werd aan de telefoon geroepen, en die kon nadere inlichtin gen geven. Mevrouw Moreland was er zoowat een maand geleden geweest. Hij dacht tenminste, dat het mevrouw Moreland was. Kr waren dien middag twee dames geweest, de eene was een beetje later gekomen dan de andere. De eerste was blond, en de tweede was klein en donker. Hij wist 't nog heel goed, want 't was net die dag van den moord op juffrouw Endicott, en hij had al gedacht, of die Moreland misschien familie was. Jack smeet den ontvanger op den haak en bleef er even naar zitten sta ren. Als hij haar zien wou, zat er niets anders op, dan den volgenden dag naar het Grand Central te gaan, en naar haar te zoeken onder de menigte reizigers. Een half uur later zag Morton, de directeur van Garrett en Hudson, hem op den drempel verschijnen. „Tijd dat je komt," riep hij hem toe. „Er ligt al den lieelen dag 'n telefoontje op je. te wachten, 't Schijnt iets drin- gens te zijn." Hij greep naar een bloc-note. „Ik hoop, dat 't nog niet te laat is," ging hij gemoedelijk voort. „Wie sprak er „Een zekere juffrouw Dalton." Jack bleef een paar seconden op het bekrabbelde blaadje staan kijken. „Telefoon voor Moreland. Dadelijk oj Berkenwond komen. Hoogst belang rijk." Wat kon er aan ha peren op Berken- woud 't Was niet eens meer van hem. En wat moest juffrouw Dalton daar nog Kleine aanwijzinkjes begonnen samen te dringen. Juffrouw Dalton was een vriendin van Gloria. Zij was het, die hem Gloria's adres had gegeven, maan den geleden, en toen hij naar dat ar moedige flat,je_was gegaan, had hij den naam Dalton op de deur zien staan. „Ik zal er dadelijk heen moeten," zei hij snel, en de volgende seconde was hij de deur uit. Het duurde nog twee uur, eer er 'n trein naar Berkenwoud ging, maar hij wist wel een vluggeren weg. II ij ging regelrecht naar de garage van McGil- vary, die gelukkig niet ver weg was, en de eigenaar kwam hem tegemoet met een rood, gemoedelijk gezicht en een verwelkomend gegrinnik. „Hallo, McGilvary. Mijn wagen is hier, heb ik gehoord." „Dat is ie en 't was niet veel zaaks meer, toen we 'm kregen. Uw vriend, meneer Daimler, heeft 'm hier gebracht zoodra de politie 'm los wou laten, en we moesten 'm maar netjes opknappen, zei ie, dan had u 'm weer in orde als u beter was. Dus dat heb ben we gedaan. U kunt er weer mee rijden en hij ziet er keurig uit, zoo goed als nieuw. Alleen is ie niet meer grijs. Ik ben zoo vrij geweest er een potje Iersch groen op te smeren, voor de verandering." „Dank je Wel, hoor. Ik vind 't erg prettig." Sloi volgi bij uitnemendheid is de vanouds beroemde Akker's Kloosterbalsem, want die heeft een verrassend snelle wond-zuiverende en wond-heelende werking, met tegelij kertijd een wondere uitwerking op spieren en gewrichten. Daarom is Akker's Kloosterbalsem onmisbaar in elk gezin en komt telkens goed van pas. Gesprongen handen, winter aan handen en voeten ge nezen in 24 uur ermede. Kloosterbalsem bijt niet, ver zacht dadelijk en geeft 'n gave huid. Onovertroffen bij brandwonden en kneuzingen. helpt wrijven met Kloosterbalsem in één nacht, want Kloosterbalsem dringt door de huid diep in de weefsels, welke piin-veroorzakende stoffen bevatten, lost deze op en tast daardoor de pijn in hun oorzaak aan. Eenmaal geprobeerd, altijd genruikt, zegt elk gebruiker tegen oude en nieuwe wonden, ontvellingen, blaren. Schroefdoos 35 ct tegen kloven, winterhanden, schraalheid, ruwe huid. Potten van 62 V2 ct. tegen rheumatiek, spit in den rug, spierpijnen. f 1.04 en f 1.82. PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhnge in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.73 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post* abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 'sGRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. U'IRECHJ. Biltstraat 142, 'Telefoon Interc. 15475, Giro ur. 149597. 's HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27. TfiHoon Interc. 1215, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Tel. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VEISSINGEN. Bad huisstraat 5. Tel. 81. De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Niets evenaart de nieuwe formule van Pepsodent Tandpasta, een formule, die haar ontstaan te danken heeft aan proefnemingen, waaraan een half millioen gulden ten koste is gelegd. De sensationeele nieuwe stof, die het bevat, geeft Uw tanden de schitterendste glans, die ooit bereikt werd - en is extra zaeht. Bi—ut Whitnty. RobtrtCvmmings. \Mo Ann Berg in TO R€{ CtittRS FOR LOVE o fhramcant DOEI DE TANDEN DUBBEL Z00 LANG WIE BLIJVEN ONSCHADELIJK „Ik heb het!" Met deze drie woorden kondigde een der wetenschappelijke medewerkers van de Pepsodent Company het einde aan van veertien jaar zoeken naar een absoluut nieuwe tandpasta, een tandpasta, die de tanden op onschadelijke wijze zou hoogglanzen. Hij had de nieuwe Pepsodent gevonden. Een tand pasta, extra zacht en tevens hoogglanzend.Een tandpasta, die driemaal zooveel waarde heeft als de gewone soorten, omdat ze de tanden schitterend doet glanzen en een dubbele veiligheid biedt. Wilt gij een werkelijke hoogglans, begin dan vandaag nog de Nieuwe Pepsodent te gebruiken. HOOGGLANS UW TANDEN - GRATIS Deze coupon geeft recht op een fPnke hoeveelheid Extra zachte Hoogglans Pepsodent Tandpasta. Coupon uitknip pen, duidelijk invullen, postzegel van 3 cent voor porto insluiten en zenden aan de Firma B. Meindersma - Wes- terbaenstraat 154 - Den Haag. j Naam

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 27