staat in Zomerpracht 1937 (zoojuist verschenen Het meest volledige Hollandsche modeboek. Inderdaad! U vindt in Zomerpracht voor beelden van avondjaponnen, gekleede japon nen, huisjaponnen vest-, sport-, tuniek-, raglan,- morgen- en kimonojaponnen, deux-pièces, ca- saques, complets, mantels, swagger-, sport-, tailleur-, reis-, regen-, schoot- en avondmantels, mantelcostuums, capes, blouses, rokken, bak- vischjaponnen en -mantels, meisjesjurken en -mantels, schortjes, jongenspakjes, enz., enz., tezamen 335 modellen (108 kindermodellen) het grootste aantal ooit in een Hollandsch modeboek verschenen. „Zomerpracht" bevat verder nog diverse voor beelden van jabots en kraagjes, welke U mak kelijk zelf kunt maken Van de vele lezens waardige artikelen zal één wel in 't bijzonder Uw aandacht hebben. Dit is getiteld „Van Panora-patrooa tot japon." Het loodst U door alle moeilijkheden heen, welke U mogelijk mocht hebben bij het zélf- maken van kleeding. Een handleiding, welke U ruimschoots den aanschaffingsprijs van het modeboek terugbetaalt. Tenslotte zijn van alle modellen knippatronen verkrijgbaar in alle gebruikelijke maten a 20, 35 en 50 cent. Binnen 24 uur nadat Uw bestelling binnen is, ontvangt U het knippatroon thuis. U ziet, aan alles is gedachtEen fraai verzorgd album met een schat van Wcenschc, Parijsche en Berlijnsche modellen, aangepast aan den Hollandschen smaak en met artikelen van uiterst deskundige Hollandsche medewerksters, ter wijl U tegen geringe vergoeding Uw keuze kunt maken uit een verzameling van ruim 1200 knippatronen, welke te Uwer beschikking staat Bestelt Onmiddellijk de nieuwe „Zomerpracht". De prijs bedraagt OU cent. 'Ooef U mee met het I est mil Je lente Bestelt Jan Je nieuwe Zomerpracht! y iro 293631

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 8