LIKDOORNS, EELT, HARDE HUID Voeten pijn? Last er van? Trannosan 0i Trannosan Likdoorn en Eelt Remedy van Prof. Dr. Polland v. d. Univ. te Graz Hier kom ij aanmet TranrLo£ajv Het TEMMEN van een stroom! Tranno; doorn wi pijnloos wijderen. heerlijk bruisend an Voetbad is de lik- geworden en laat zich en gemakkelijk ver- Gratis Voetbad. In elk doosje bevindt zich gratis een groot tablet uit 14 minerale geneeskrachtige zouten voor een bruisend Trannosan Voetbad, dat spieren en pezen versterkt en de verslapte voet zenuwen weldadig verfrischt. Garantie: Wanneer Trannosan Remedy niet helpt, ontvangt U Uw geld terug. Garantiebewijs in elk doosje. Trannosan Likdoorn en Eelt Remedy van Prof. Dr. Polland met gratis voet bad en garantie-bewijs Trannosan Company Rotterdam Verlaatstraat 52-56 Londen - Parijs - Brussel - Zürich - Batavia Zeeuwsch Nieuws Ook voor U zijn mogelijkheden in de WATERBOUWKUNDE 1 Interieur van het gemaal dat voor het Oostelijk deel van Walcheren van zoo'n groot belang is. liet water van den pol derda t in een spui - boezem wordt vergaard, bereikt daar 'n zoodanig hoog peildat 'n schuur tje aan den oever en de hoornen in water zijn komen te staan. Tal van moderne technische beroepen, waaraan U zelden denkt, zitten vol perspectief voor geschoolde krachten! School Uzelf snel en grondig »-—volgens het spedale PBNAssysteem en U hebt de beschikking over Neerland's beste ingenieurs en experts! Honderden hebben door PBN A hun weg gevonden! Vraag nog heden gratis inlichtingen met onderstaan den bon of schrijf een briefkaart! PBN A Arnhem 57P Z*m4 mij grjtcc rnkOttm^rn het PSN.4 systeem Dokter MA. Verniet die 40 jaar te Oud Vosse- weer de geneeskundige praktijk uitoefende, heeft deze thans neergelegd en gaat de gemeente metter woon verlaten. Een har telijke afscheidshulde werd hem en zijn echt- ge noote bereid. Te Ritthem is sinds eenigen tijd hel stoomgemaal niet-offideel in gebruik genomen, waardoor de afwatering ook van Oostelijk Walcheren zeer is verbeterd. Lan derijen, die voorheen in den winter steeds onder water stondenkun nen nu gemakkelijk worden droog gemalen. Foto van het nieuwe Bittliemsche stoomgemaal (ex, teneur) Pijnloos - Vlug - Zonder Gevaar Onder groote belangstel ling werden te Vlissingen de slachtoffers van den schandelijken moord in café de Keersluis, de be jaarde echtelieden Lau wereins, ter aarde besteld. Likdoorns 1 Venijnige kwelgeesten. De scherpe punt van een likdoorn wordt door den schoen in het zachte vleesch en op het been geperst en dat is de razende pijn die U voelt. Leg er een Trannosan Remedy op van Prof. Dr. Polland, den vermaarden hoogleeraar aan de univ. te Graz (Oostenrijk) en. de pijn is direct verdwenen, hoe oud de likdoorn ook is. De bijzondere substantie van Trannosan Remedy maakt den likdoorn zacht en los van de gezonde huid. Neem na 2 dagen een Bruisend Trannosan Voet bad en in dit heerlijke verkwikkende bad kunt U den likdoorn, die volkomen wit geworden is, met 2 vingers zonder pijn en bloedvergieten er uit halen, met wortel en al. De toepassing is gemakkelijk Remedy A op likdoorn, dan pleisterband B er om. De pijn houdt direct op en na 2 dagen....

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 29