r Er is géén Excuus voor Haaruitval Silvikrin PANORAMA GAAT DOOR MET HET VERDEELEN VAN GELDPRIJZEN YLot XL moet Haren groeien door Silvikrin R-806-G 35 A. Slagveld. Genestetstr. 5. Zandvoort J. Augustyn, Bloemstr. 13, Den Helder K. Metselaar, v. Galenstr. 11, id. J. Smit. Sluijsdijkstr. 62, id. W. Neels, Zuidstr. 48, id. H. Philippo, Schalkwijkerweg 45, Haarlem H. Klabauw, Saenredamstr. 38, id. G. A. v. d. Mey, Plantaanlaan 75, Bloemendaal J. Dirks, Rollandstr. 11, Haarlem J. Mol, p.a. Leyken, Ridderstr. 25a, id. C. A. Blokke, Provincialeweg 66. Zaandam A. v. d. Huyzen. Westzijde 404. id. Y. Kooy, Dubbelebuurt 10, Wormerveer J. C. Bunschoten, Leliestr. 31, Hilversum A. Bos, Spoorstr. 30, id. J. v. Leersum, Laarderweg 121, id. J. Spronk Cz., Eendraclitstr. 5, Velsen J. Groen, Pres. Krugerstr. 48. IJmuiden P. Goedhart, Seinpostweg 30, id. W. Blok, Willebrordstr. 48. IJmuiden-O. P. Langendijk, Burgerbrug R. Hoekstra, Sternstr. 2, Wieringerwerf P. Kort, Vlamingstr. 14, Den Helder B. W. Tiernigo, Looyerswal, Doesburg W. D. v. Dijk, Driebergschestr. 35, Doorn P. Mees, Westersche Drift 57a. Haren, Gr. J. v. d. Sloot, Houtmolenstr. A 35, Joure I. Verstrate, Eind Langestreek. Lemmer J. B. Dietz, Gerstekamp 5, Warnsveld D. Ouweltjes, Oostknollendam 21, gem. Wormer J. Sikkes. Stationsweg. Workum Wed. Couwenberg, Liesboschlaan 29, Princenhage J. Krols, Sikkelstr. 8, Ginneken F. Boenders, Huijbergschestr. 13, B. o. Zoom D. J. Termoshuizen, Plataanstr. 5, id. J. Mij dam, Weversplaats 1, Den Bosch A. v. Eyck, Orthenstr. 65 M, id. K. Marechal, Westerburgerweg 25, id. G. Back, Noordwal 43, id. W. de Koning, Stationstr. 80, Boxtel G. M. Bouwmeester, Fellenoordstr. 73, Breda M. J. v. d. Pas, Schorsmolenstr. 5 A, id. M. v. d. Luijtgaarden, Leurschestr. 39, id. M. Corput, le Vughtstr., id. J. Jansen, Eikenstr. 28, Eindhoven E. v. Eeten, Vestdijk' 43, id. W. v. Lieshout, Hoogstr. 315 A, id. W. Brakels, Loggerstr. 24, id. W. Jonkers, Heistr. 15, Helmond P. v. Hoof, Buiten Parallelweg 47, id. L. v. Veldhoven, Nispenscheweg 58, Roosendaal J. Donkersteeg, Gastelscheweg 169, id. G. Spijkers, Tollenstr. 28, Tilburg J. de Smit, Groenstr. 258, id. H. Pijnenburg, Dr. Kuiperhof 36, id. A. Soetens, Julianapark 34, id. J. de Wit, café, Heikantschebaan, id. M. Pont, Tulpstr. 59, id. J. Hueber, Emmastr. 3, id. A. v. Gestel, Nachtegaalstr. 19, id. A. Verschuren, Taalstr. 65, Vught H. de Louw, Stationstr. 41, Aalst M. J. v. d Bosch, Deurnscheweg 114, Bakel A. v. Oirschot, Bosscheweg B 78, Berkel- Enschot C. Fabri, Bladelbosch, Bladel J. Bogers, Goorstr. I. 45, Den Hout J. Nieuwhart, Schildenstr. 6, Den Bosch A. v. Osch-v. d. Heuvel, Dorpstr. A 84 A, Dinther J. Frederiks, L. Brojuwerstr. 99 A, Druten C. Verspaandonk, Hint, Eersel W. Maris, Voorstr. A 3, Fijnaart A. Rooderkerken, Blntierseind 78 C, Gemert J. M. Noyens, Nieuwstr. A 353, Gilze J. P. Minten, Rijksweg A 188, Heesch J. Timmermans, Achterstr., Helvoirt H. Mulder, Graafscheweg 80 E, Hintham Jac. v. d. Broek, Rijksweg A 136, Zundert J. F. Reynders, Holtheezerweg 80 B, Maashees H. v. Elderen, Oisterwijkscheweg D 102, Moergestel C. Bayens, Gr. Kerkstr. I 36, Raamsdonk P. Willemse, Haansbergschestr. B 420, Reyen M. v.. d. Eerden, Heikant B 50, Schijndel H. Peters. Haagstr. 13, Valkenswaard J. Braam, *s-Heer Abtskerke Mej. C. Dekker, Dordscheweg B. O. 593, Klazinaveen, Dr. H. Borst, Lopik 156, Loplkkerkapel J. Cortenraad, Raar 32, Meerssen L. Achterbregh, Sumatrastraat 21, Bandoeng, Java, N. O.-I. J. C. Dlerix, Telok Bajoer, Berouw, O. K. Borneo, N. O.I. Mej. M. R. Slengarde, Gravenstraat 59, Paramaribo, Sur., N. W.-I. Joh. Verhey, Boulevard Pasteur 38, Lemay, France, Seine et Oise L. C. v. d. Aar, Raadhuisstr. 224, Alphen a.d. Rijn A. de Ruiter, Dorpstr. B. 106, Barendrecht A. Schouten, Lekdijk A. 152, Bergambacht D. de Kok, Rodenrijscheweg 197, Berkel- Roderijs Wed. de Groot, Spoorstr. 3, Bodengraven P. v. d. Berg, Zijde 300, Boskoop W. Sleeuwenhoek, Kralingscheweg 266, Capelle a.d. IJssel G. Zwart, Cohen Stuartstr. 6, Delft F. Bron, Kloosterkade 230, id. D. Thijsse, Wiggelinastr. 11, id. A. 't Mannetje, Leeuwenhoeksingel 1, id. P. Fruman, Verl. Singelstr. 67a, id. Corn. Bremmer, Borneostr. 16, Dordrecht C. W. Rijkhoek, Kromhout 144, id. C. in 't Veld, Schotelstr. 47, id. J. de Snoo, Aardappelmarkt 11, id. C. Knoop, Mariënbornstr. 100, id. A. W. van Dijk, Binnendam 37, Giesendam J. Krijger, Havenhoofd 305, Goedereede H. Dekker, Bornsteeg 13, Gorinchem P. v. d. Anker, Havenplein 8, id. G. Luyerink, Kleiweg 38, Gouda C. Nieveld, Graaf de Bloisstr. 37, id. J. W. Buitelaar, Bockenbergstr. 52, id. P. de Graaf, Haastrechtschedijk D. 13a, Haastrecht P. J. Cosse, Berglaan 119, Hillegersberg C. v. d. Kloot, Ommoordscheweg 27, id. A. Lieber, Kleiweg 160a, Schiebroek A. Boonefaas, Schiedamscheweg 55, Kethel H. de Groot, Hoogendijk 119, Langerak M. Ruysbroek, Hoekerstr 7, Maassluis W. Punt, Trompstr. 26, id. Wed. Knöps, Voorstr. A. 254, Middelharnis K. Langendoen Pzn., Rijksstraatweg A. 135, Nieuwenhoorn W. M de Korte, Oostdijk 58, Oude Tonge C. Kraan, Lintschoterkade D. 8, Oudewater M. v. d. Akker, Delftweg 16, Overschie L. de Reus, Murraystr. 51, Pernis J. Braat, Dorp 30, Poortugaal Wed. v. d. Eist, Katwijkschebuurt 52, Pijnacker M. de Klerk, Dordtschestraatweg G. 194b. Rijsoord J. Mulder, Kerkweg 151, Ridderkerk J. J. Nijs, Baanstr. 3a. Schiedam A. Bijloo, Hoofdstr. 55, id. W. Looman, Damlaan 13b, id. J. J. Gouka, Nwe. Maasstr. 91 a, id. J. C. Smit, Vlaardingerdijk 231a, id. H. H. van Dijke, Damlaan 51, id. H. v. d. Berg, A. 72, Sliedrecht A. Wandemaker, Molenkade 188, Stellendam A. Hunneman, Langeraar 103, bij Ter Aar P. Marcus, Wagnerstr. 78, Vlaardingen M. Janson, Hoogstr. 140, id. J. v. d. Steen, Ruiterstr. 66, id. A. J. Waardenburg, Emous 72, Vlaardinger- Ambacht N. v. d. Ent, „Home", Vondelingenplaat J. Kinkel, Wijk A. 137, Woubrugge J. Bouwer, Lindenlaan 72, Zwijndrecht Uw haar gaat dood door on dervoeding van de hoofdhuid Als Uw kapper klaar was met knip pen en hij toonde U, hoe Uw haar er van achteren uitzag, heeft U dan ook zooiets in den spiegel gezien Misschien iets minder erg, mis schienEn toen heeft U ge dacht Morgen ga ik er iets aan doen, maar.... het is bij het voor nemen gebleven. In Londen, Parijs, Brussel, Weenen, Zürich, enz., in alle steden van Europa zou de kapper in de meeste gevallen zeggen „Wordt dunne tjes, mijnheer, Uw hoofdhuid be gint steriel te worden, ze gaat ver harden. Uw haarwortels zijn slap geworden, het is tijd voor Silvikrin. Dat helpt." Silvikrin werkt als een wonder en speciaal wanneer hetgeen nogal vaak voorkomt haaruitval een gevolg is van verslapping, van zwakte en ondervoeding der haar- vormende weefsels of veroorzaakt wordt door uitputting van de haar wortels. Als het organisme niet meer in staat is, de noodige groeisubstanties voor de haarwortels en de haar- vormende weefsels voort te brengen, omdat er iets aan hapert, dan moet U voor de ontbrekende haarvoeding zorgen. Met elk haar dat U verliest, lijkt U ouder, Uw vrienden en ken nissen zien het eerder dan U. Het menschelijk haar is een prach tig geschenk der natuur, maar we gaan het pas naar zijn juiste waarde schatten, als we gevaar loopen het te verliezen. Gelukkig, dat -het dan nog tijd is. Dr. Weidner's beroemde uitvinding is het middel, waarmede U niet alleen een eind maakt aan den haaruitval, maar waarmede U de haarwortels versterkt, gezond houdt en nieuwe haren doet groeien. De Natuurlijke Haarvoeding Al de 14 groeisubstanties van het haar heeft Dr. Weidner uit een keratine-basis geïsoleerd en gecon centreerd in een houdbare oplos sing. En dit preparaat, gepatenteerd in de geheele wereld, is thans onder den naam Silvikrin verkrijgbaar voor iedereen. „Er is geen groei mogelijk zonder Tryptophaan", ontdekte Prof. Sir Frederick Hopkins, winnaar van den Nobelprijs voor scheikunde, en Tryptophaan is een der meest waardevolle bestanddeelen van Sil vikrin. De ontdekking Silvikrin heeft een ware revolutie in de methode van de haarverzorging teweeggebracht. De roos verdwijnt bijna direct, de haaruitval houdt op en nieuwe haargroei begint. Reeds over een maand verdeelen wij opnieuw een bedrag van tweeduizend gulden. Alle abonné's, ook zij, die reeds eerder een prijs ontvingen, komen dan weer in aanmerking voor een der 520 geldprijzen. Voorwaarde is slechts, dat zij reeds op 1 Maart j.l. als abonné in onze registers stonden ingeschreven en zij daarin ook op den trekkingsdag nog voorkomen. In ons nummer van 22 April publiceeren wij de namen der gelukkige prijswinnaars van deze nieuwe verdeeling Wanneer U voor Uw hoofdhuid zorgt, dan zorgt Uw hoofdhuid voor Uw haargroei. SILVIKRIN LOTION Houdt do hoofdhuid gozond on vruchtbaar, prikkolt do haarvormen- do woof sols, bevordert den haar grooi en verhoogt de natuurlijke schoonheid van het haar Beschermt hoofdhuid en haar tegen infectie. Voorkomt en bestrijdt haar uitval en roos Vraag voor de dage lijkscne haarverzorging t Silvikrin Lotion Flacon 1.25 Flacon voor 2 maanden f. 2.25 NEO-SILVIKRIN Het eenige preparaat, dat de haar wortels door de 14 organische haar- bouwstoffen voedt en versterkt en nieuwen, gezonden, krachtiger haargroei teweegbrengt In ernstige gevallen van haaruitval, bij hardnekkige roos, dun haar en dreigende kaalheid. Vraag voor den haargroei de geconcentreerde haarvoeding Neo-Silvikrin Flacon v. 1 maand J. 3.60 Compleet m. Lotion 4.80

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 35