PALMOLIVE.. En nu naar bed- De VUFLING DIONNE wordt gewasschen met PALMOLIVE... 25 Tijdens de marktdrakte, zoo seint men ons uit Oostburg, ontstond brand in de behuizing van een bakker, welke geluk kig tijdig gebluscbt kon worden. De oorzaak wordt gezocht in het warni- loopen van een bediende Kan men van drukte verwachten Een kleine jongen te Wemeldingen heeft op de steenglooiing aan den water kant den gouden armband gevonden, die door een meisje uit Groningen, tij dens het zwemmen, twee jaar geleden verloren was. Dat is nu het voordeel wanneer men als toerist de kleine badplaatsen be zoekt Tijdens het bal van den Bond voor staatspensionneering te Ierseke is 'n persoon zoo onhebbelijk opgetreden, dat de politie hem in den kraag nam en in „de doos" opborg. Hij zal vervolgd worden wegens bal- ooriglieid, bal-sturigheid en bal-dadig- lieid. Voetbal. Om den Nederlandsehen Voetbalbond- beleer ontmoetten te Vlissingen elkaar de Zeeuw- sehe clubs Vlissingen I en Termuzen 1. Met niet minder dan 5-2 wist Ter neuzen te winnen. Vlissingen maakte het eerste doelpunt. In een met tranen bevlekt briefje deelt een inwoner van Biervliet ons mede, dat een pasgeboren veulen met zes pooten na enkele dagen aan zwakte bezweken is. Dat zou je bij zoo'n pootigen knaap nu precies het allerlaatste verwach ten. Te Goes is onder bevredigende be langstelling de jaarvergadering gehou den van de tennisclub „Het halve maantje". Daar de haaruitval bij de heeren leden geen verontrustende vorderingen maakte, behoefde men er nog niet toe over te gaan om den naam der club te wijzigen in „Het volle maantje". Tot de volgende week, dames en heeren Te Vlissingen werden de. kampioenschappen verspeeld van de A.B.C. (Algemeene Biljart Club), en in de eerste klasse werd de heer T. Verhulst (links bij biljartde kampioen. De ZeeuwenBreskens -3-3. De Zeeuwsch-Vlaamsche derde-klasser Breskens wist een verdienstelijk gelijk spel te veroveren op den tweede klasser „de Zeeuwen", zoodal Breskens in de volgende ronde komt voor de bekerwedstrijden. De Zeeuwen doelpunten uit een kleine scher mutseling voor het doel. Vier zwarte lammeren wierp een schaap bij den landbouwer Davidse te St. Laurens. Een groote zeldzaamheid. PERSTUI „De vijfling Dionne werd na haar geboorte en gedurende eenige tijd daarna in olijfolie gebaad. Toen de ba- bies met water en zeep gewasschen konden worden, verkozen wij voor het dagelijksch bad dezer wereldbe roemde vijfling uitslui tend Palmolive zeep." Dr. Allan R. Dafoe BIZONDERHEDEN OVER DE VIJFLINGEN 1 Minder dan één kans op 50 millioen om levend te worden geboren. 2 Kwamen twee maanden eerder dan lij waren verwacht. 3 Gezamenlijk gewicht bij de geboorte bedroeg 12 pond en 2 ons! 4 Het afzonderlijk gewicht na I K jaar was ongeveer 18pond! 5 Toen zij alle vijf meer dan één uur hadden geleefd, waren zij reeds houdsters van een wereldrecord geworden'. Niets kan olijfolie vervangen voorde be scherming World Copyright reserved Nadruk Uit het bovenstaande attest van Dr. Allan Roy Dafoe. de zorgzame dokter van de beroemde Ca- nadeesche vijflingen Dionne, kunt U al zeer ge- gemakkelijk Uw eigen gevolgtrekkingen maken! In het begin waschte men haar teere huidjes met olijfolie; later - als logisch gevolg - met Palmolive, de zeep bereid met groote hoeveelheden olijfolie. „Natuurlijk Palmolive"zult U zeggen, en mèt U tienduizenden vrouwen in alle landen, die weten, hoe grondig reinigend en verzachtend Palmolive is. Elke vrouw, die haar jeugdige frischheid wil behouden of herwinnen, om zóó haar charme te verhoogen, dient regelmatig Palmolive zeep te gebruiken, voor gelaat en hals en ook in het bad.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25