Silvikrin HOE LEELIJK (jr mm DonKora DROSTE EQSBSSBEHSEI Prettig Paaschfeest! 2: De Natuurlijke Haarvoeding Voorkomt en bestrijdt haaruitval. Bevordert den groei, bestendigt de gezondheid van de hoofdhuid en verwijdert de roos welhaast direct. >9 flacon op Uw waschtafel. Silvikrin, de vinding van den ver maarden bioloog Dr. Weidner, is het nieuwe preparaat, dat door uitwendige toediening van de veertien organische haar- bouwstoffen de haarvormende weefsels voedt en tot nieuwen, gezonden haargroei brengt. fSilv/fcr/n Lotion f 1.25 I In al 11 tde zaken Wanneer voor Uw hoofdhuid zorgt, dan zorgt Uw hoofdhuid voor Uw haar. Droste's Tractatie- mannetje voorspelt het U. Er is weer gezorgd voor een overvloed van ver rukkelijke Droste Paasch-eitjes: tal van nieuwe smaken ongekende tractaties waarde van twintig pond, en nog voor ruim acht j>ond zilver en koper. „Wat hebt u, moeder t" vroeg hij. Lady Merstham maakte een sjiek tasohje open„Vijftien shilling," zei ze. „Totaal negenentwintig pond vier," zei Allan. Sir George stak een sigaret op. „Getaxeerde opbrengst van juweelen T' Lady Merstham toonde haar han den. De trouwring keek eenzaam. „We zijn in Amerika bij een oom geweest, hm thuis te kunnen komen," zei Allan. Het bleef even stil. Het was duide lijk er moest iets gebeuren. Zoo vaak sir George een crisis beleefd had, was er nog altijd iets gebeurd. Hij stelde geen vragen. Hij had een groot vertrou wen in de bekwaamheid van zijn vrouw en zoon. Hij sloeg zijn eene lange been over het andere en genoot van zijn sigaret. Met een plotselingen glans van op winding in haar oogen boog lady Merst ham zich naar voren. Zij sprak snel, met zachte stem, nu en dan even lachend, en nu en dan een gebaar makend, dat bijna Pransch was van welsprekend heid. „We hebben ons uit New York teruggetrokken als Napoleon's leger uit Moskou, 't Gewone soort luitjes, met één opmerkelijke uitzondering. F.en mooi, heel aardig meisje. Zij heet Maria Stanton. Dat zegt je misschien niets. Aan den overkant is die naam millioenen waard. Hutchinson Stanton, de staalkoning. De man, die met Maria Stanton trouwt, zal een ton per jaar met haar deelen. Allan gaat met Maria- Stan ton trouwen." Sir George sprong op. „Beste jongen." zei hij, „gefeliciteerd Allan vertoonde een ongewone prik kelbaarheid. „Groote hemelzei hij. ,,'t Is nog tijds genoeg om te felicitee- ren, als ik met Maria. Stanton trouwen ga. Op 't oogenblik. „Ze zijn nog niet eens verloofd," zei lady Merstham. „Maar. Zij lachte. „Rijp voor den pluk, hè vroeg sir George. „Ik weet 't. nog niet," zei Allan. „Allan is moe," zei lady Merstham. „Ik loop niet zoo gauw warm gewoonlljjk, maar de treinreis heeft ine overtuigd." „Hebt u dan iets opgemerktvroeg Allan gi'etig. „Beste jongen, ze houdt van je. Eén weekje handige manoeuvres, en dag deurwaarders En nu naar bed." Sir George snelde naar de deur en deed die achter zijn vrouw dicht. „Dus ze heeft millioenen," zei hij tegen zijn zoon. „Hm, dat is een heel aardig inkomen. Je moeder en ik zullen ons terugtrekken uit de vermoeienissen van het gezelschapsleven, een aardig vil laatje huiten koopen, en hand in hand, kalm en vergenoegd, voortschrijden naar een vol en eerbiedwaardig jarental. Een paar mille per jaar zal ruimschoots genoeg zijn voor onze bescheiden be hoeften. En jij gaat naar 't parlement, hoop ik, Allan, wie weet word je minister. Blijf alsjeblieft niet liggen sudderen in het vet van den overvloed. Doe iets voor je vaderland." Sir George stak zijn hand uit en Allan drukte die zwijgend. Toen ging de vader naar boven, iets uit een operette fluitend. Allan bleef staan waar hij stond, ten prooi aan gemengde voelens van hoop en wanhoop. ZESDE HOOFDSTUK TV/farla werd vroeg wakker. Een paar seconden lag zij zich af te vragen, waarom de machines van de Lucania stilstonden, en begreep zij niet, hoe haar hut plotseling ontbloeid kon zijn tot een onbekende slaapkamer. Toen her innerde zij zich, dat ze in Londen was. Zij ging het bed uit en liep naar het raam. Zij sloeg de luiken open en zag vóór zicli uitgestrekt de oude, trage Theems, met de Waterioo-brug links, Westminster en de parlements-gebou- wen rechts. Een dunne nevel vervaagde de omtrekken van fabrieken en gehou wen aan den overkant en hing als rook over het water. Een paar schuiten schoven onverschillig stroomopwaarts. Haar hart sprong op. Dit was de rivier, waarvan het water historie droeg, op en af. Zij hoorde Big Ben slaan, haar oogen lichtten toen zij naar de diepe, galmende tonen luisterde. Als vele Amerikanen stamden de Stan tons uiteen oude Engelsche familie. Een Stanton had tot het gevolg van Hendrik VIII behoord. Ook hij had naar die rivier gekeken. Maria's gevoel voor romantiek kwam in krachtige beweging. Zij had het gevoel, niet dat zij in een vreemd land was gearriveerd, maar dat zij thuis was gekomen. Het was een moment, dat maar ééns komt, een onvergetelijk moment. Later, toen zij ontbeten had en met mevrouw Raffan uitreed, gaven de smalle straten haar geen gevoel van ontgoocheling. Zij vond alles heerlijk, vooral het oude. Ze reden naar West- minster Abbey, en toen zij mevrouw Raffan volgde over de plavuizen, naar de groote deuren, was haar geestesoog vol praal en klonk in haar ooren de galm van ontelbare voetstappen, het gerinkel van wapenrustingen, het klik ken van hooge hakken. Geoffrey kwam er aan, met zijn hoed in zijn hand. Hij had al uren in de Abbey gewacht, maar mevrouw Raffan be schouwde zijn verschijning als toeval. Maria legde haar hand op Geoffrey's arm en liep langzaam voort. De Abbey was bijna verlaten. Hier en daar bewo gen zich vage gedaanten, en schilders waren in stille hoekjes hard aan 't werk. Maria echter zag duizend gestal ten, sommige met kronen, andere met pluimen op 't hoofd, of in helmen ge stoken. Zij beleefde den vreemden waan, dat zij al eer onder die gewelven had geloopen. Van den stroom van inlichtingen, dien mevrouw Raffan uitfluisterde, kwam er niet één tot Maria's ooren. Geoffrey wachtte, of Maria iets zeggen zou, tot zij in de kloostergangen liepen, en staan bleven bij de kleine open ruimte, waarbinnen de musschen het klimop langs de muren in en uit wipten. Toen zei Maria „O en begon te schreien. Mevrouw Raffan verbaasde zich. Maria wist niet, dat ze schreide, maar Geoffrey begreep, dat ze schreien móést. Hij had ook dergelijke dingen doorgemaakt. (Wordt vervolgd) PANORAMA.. Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen met een der locale weekbladen De Stad Amsterdam. Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld. Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswijzigingen van post* abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N.Z. Voorburgwal262. Telefoon Interc. 55170. Giro nr, 07646. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECH'I Biltstraat 142. Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's HERTOGENBOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215. Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Tel. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISS1NGEN, Bad huisstraat 5, T«>l «1 De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. Dikte en overtollig vet maken U oud vóór Uw tijd. Een onderkin. pof-handjes en uitpuilende enkels kunt U niet verbergen. Het is maar heelemaal de vraag of U zich gezond voelt met al die dikte. Het groote gevaar schuilt inwendig. Al die dikte kan niet goed zijn voor een juist function- neeren van hart, longen, maag, spijsverteringsorganen, lever en nie ren. U kunt U nooit fit en prettig voelen. Bovendien is die overtollige dikte niet noodig. U kunt er even goed jeugdig, frisch, prettig en aantrekkelijk uitzien. BonKora, de vermageringskuur in vloeibaren vorm, 5 maal krachti ger dan tabletten, is de veiligste, snelste en prettigste weg. De ,,3-groden methode geelt drievoudige wer king en drievou dige resultaten ook daar, waar andere middelen hopeloos laaiden. Geen diëet; eet gerust Hink, lekker en overvloedig BonKora geeft U nietalleen dat prettige, slanke en aantrekkelij ke figuur waar- opU rechtheeft, maar bevordert Uw s pijsverte ring en dus U* gezondheid. BonKora is gega- ndeerd zuiver, ijs f2.25, bij Apothekersen Dro gisten. Waar niet verkrijgbaar wen- zich tot: Vraagt gratis inlichtingen aan onze afd. P., BonKora-Depót, Singel 115, Amsterdam' ALTIJD WELKOM! Spaan plaatjes voor onze albums

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 27