tanpeh SLECHTEAPEM komt VAAK VAN SLECHT ONPERHOUPEN DE PRINSES VAN NEW YORK V VIIOIIIY (S? DIXOR 30 26 Het klinkt misschien vreemd, maar ook bij geregeld borstelen is het mogelijk.dat U Uw tanden onvoldoende reinigt! Iedere tandarts zal het onder schrijven: met borstelen alléén is het onmogelijk de voedselresten te bereiken, die na elke maaltijd tusschen de tanden achterblijven, daar tot bederf overgaan en de oorzaak zijn van slechte adem. Colgate'sTandpasta, daarentegen, geeft een aromatisch schuim dat tot in de meest verborgen hoekjes doordringt. Het lost alle ongerechtigheden op, die dan met het spoelen verwijderd worden. Bovendien bevat Colgate een bestand deel dat het glazuur polijst zonder het aan te tasten. Zoo herwinnen Uw tanden hun natuurlijke glans en kleur. Door Colgate's Tandpasta een zuivere, frissche adem en gezonde, blanke tan den Dus:... twee vliegen in één klap! TWEEMAAL Uw geld terug! Zend. als tl na het gebruik van één tube Colgate NIET VOL^ KOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resul taten. de leege tube aan COLGATE, Amsterdam - C. Wij betalen U HET DUBBELE van de prijs terug vrug XOLKEBT"! Vervolg van pag. 23 Zij was blij, dacht ze, dat Allan ver- weten, dat haar vriendin zich gelukkig liefd op haar was, en nog blijer, dat hij voelde. De Mersthams sprongen royaal het haar niet ronduit gezegd had. Zij met hun beperkte contanten om. Zij mocht hem graag, maar hoopte, dat hadden voor Maria alles over, binnens- hij zijn liefde voor haar niet met zoo- en buitenshuis. Zij betreurden die on veel woorden zou verklaren, vóór zij noodige uitgaven geen seconde, want tijd had gehad, om uit te vinden, of zij zagen duidelijk, dat Allan iederen haar genegenheid zou uitgroeien tot iets dag vooruitkwam bij Maria, sterkers. De romantiek in haar karakter Zij verwaarloosden geen enkel lmlp- was echter ontwaakt, en zij vond het middel, lederen avond kwam er een verrukkelijk, het hart getroffen te hertog of een graaf bij hen dineeren. hebben van dien bedaarden man, die Zij waren wel gedwongen, vrienden zei en zij kon niets anders dan het zonder gewetensbezwaren in 't complot gelooven dat hij nog nooit verliefd te halen, en iedere vriend, die een rol was geweest, 't Was echt iets heel speelde, kreeg er natuurlijk een belofte moois.... voor. Allan wist door zijn grondige men- Toen de huishuur betaald was van schenkennis, dat zulke gedachten door de vijfhonderd pond, die sir George Maria's hoofd zouden gaan. Hij had niet bijeen had geleend, en toen de noodige te doen met een flirterig, doortrapt contante betalingen waren geschied uitgaanskind, maar met een onbedor- voor loonen, den auto en de huishou- ven, frisch meisje, dat een groot deel ding, begonnen de fondsen er aan het van haar jeugd in de wilde schoon- einde van de week nogal mager uit te lieid van een bergstreek had doorge- zien en toen sir George dit on- bracht. prettige verschijnsel opmerkte, maakte Na de lunch reed ladv Mcrstham hij den eersten tactischen blunder van met Maria naar het modemagazijn van zijn veldtocht. Ilij trof Maria op een Hippolyte. Zij werden met zekeren ochtend in de kamer, die de rook- eerbied verwelkomd door een kort dik kamer was geweest., en nu tot zit mannetje met n vriendelijk, schrander kamer van de logee was omgeschapen, gezicht. Zij volgden hem naar een ver- „Kijk eens, jongedame," zei hij. „Dit trek, kristal en zwart, heel modern in- heb ik op (1e trap gevonden. Hij hield gericht. Zij zaten op stalen stoelen en haar een Amerikaansch biljet van lion keken naar een serie lange meisjes, die derd dollar voor. „Als je die dingen om de kamer binnendreven, de eene na de je heen strooit, zit je straks zonder andere, met de nieuwste modellen aan. contanten. Zou 't niet wijzer zijn, als Het dikke mannetje zong nu en dan je mij tot je bankier benoemde zangen van geestdrift, dan weer wees Dan waren die lastpakken misschien hij een japon met ongeduldig gebaar in veilige handen." af. Zijn geoefend oog zei hem precies, „Da's een goed idee," zei Maria. Zij welk model Maria het beste zou staan, ging naar haar bureautje en haalde er 't Was trouwens geen toer, vond hij, een handvol bankbiljetten uit. „Ik heb iemand met zoo'n fijn gezicht en figuur er niet veel meer," zei ze, „maar liier is te kleeden. 't restje." Ook lady Merstham had smaak Sir George telde ze na. „Royaal ge- het duurde niet lang, of zij waren het noeg om beschuitjes voor je hondje te eens over een groote bestelling.... koopen," zei hij „driehonderd pond Maria wist niets van de crisis in za- zoowat. Ik zal ze voor je naar de bank ken, die haar vader doormaakte, dus brengen als je wat hebben moet, zeg bekommerde zij zich niet om de hoogte je 't maar." van het totaal-bedrag. Zij genoot en Later op den dag wisselde hij die bil- sprak de tijden af om te passen. Zij jetten in voor Engelsche banknoten, en werd geboeid door de sfeer, zoo heel zonder er met zijn vrouw of zijn zoon anders dan in de bekende magazijnen over te spreken, legde hij het geld opzij te New York. Maria bezocht nog ver- voor loopende onkosten, en sloeg een schillende winkels, en kocht een aantal nieuwen voorraad sigaren in. dure en volkomen overbodige artikelen Zoo gebeurde 't, dat Maria niet enkel voor mevrouw Raffan. Lady Merstham alleen stond in Londen, maar zonder stond te watertandenhet meisje gaf geld zat en als zij aan haar vader in een uur meer geld uit, dan zij in telegrafeerde, of hij geld op haar naam jaren had kunnen besteden. wou overschrijven, zou 't 'n heele toer Voor Geoffrey kocht Maria een siga- voor hem geweest zijn, op dat moment rettenkoker; dien zij in den winkel aan haar verzoek te voldoen, achterliet, om er in te laten graveeren Desondanks bleef Maria koopen en „S.S. Lucania, van M. aan G." Na rekeningen maken, hier en daar en verloop van werk- en posttijd kwam dit overal. Hippolyte kreeg al vierhonderd voorwerp te Oxford aan en hoewel pond van haar. Verschillende juweliers het vaak bekeken werd, moest 't huizen hadden haar maar al te graag crediet in een la, een la die een sleutel had. gegeven, tot een bedrag, dat naar de Maria vond het een heerlijke week, tweeduizend pond liep, voor de die volgde. De dag-programma's wer- deaux, die zij haar moeder en me den geregeld door de Mersthams opge- vrouw Raffan had toegedacht. In haar maakt. Zij ging naar een polo-match, la lagen twee diamanten halssnoeren naar wedrennen, de rivier op een Zon- te wachten op den terugkeer van dag, paleizen en kerken bezichtigen mevrouw Raffan en de komst van zij kwam op ieder beroemd plekje van mevrouw Stanton. Zij had ook rekenin Londen en in den omtrek. gen voor hoeden, voor handschoenen Gewoonlijk gingen de Mersthams en tal van kleine rekeningen in allerlei alle drie mee was sir George verkin- winkels, en dat, terwijl haar vader derd, dan stond lady Merstham toch dagelijks enorme verliezen leed. altijd gereed, glimlachend, charmant, Lady Merstham verbeterde met den diplomatiek, en elegant gekleed. De dag haar positie tegenover de kooplui avonden waren even vol als de dagen, die geld van haar kregen. Vóór zij met En Maria ging overal heen met een Maria naar hun winkel ging schreef zij onbekommerd hart. Mevrouw Raffan hun, gaf zij terloops bericht van haar kon nog wel niet weg van haar zuster zoons aanstaande huwelijk met de in Glasgow, maar de operatie was ge- dochter van den staalkoning Hutchinson slaagd Maria had de voldoening te Stanton, en betoogde zij, dat zij hun Alleen een matte teint - zooals de mode dat eischt - verleent werkelijk dis tinctie. Iedere vrouw, die Velouty de Dixor gebruikt, weet dit zeer goed. Trekken zij niet de bewonderendeaan- dacht van hunne geheele omgeving? Velouty is dan ook een eenig product: het vervangt zoowel crème als poe der. Het is delicaat geparfumeerd en verleent aan het gelaat, de armen en de décolleté een prachtige donzige teint, welke den geheelen dag intact blijft. Koopt U ook nog heden een tube I Verkrijgbaar in 5 tinten: Blanche, Naturelle, Ivoire, Ocre en Soleil-Doré (de laatste geeft aan de huid een zongebruinde kleur). ALTIJD WELKOM Spaart plaatjes voor onze albums.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 26