KRUSCHEN CHRONISCHE HOOFDPIJNEN VERDWENEN /fJ^^ Toen oorzaak weggenomen werd SALTS 'n Ringers Creatie 27 „Welken naam zei je ook weer?" een paar seconden spreken Ik heb bij vroeg lady Merstham. nw regiment gediend, in Simla. „0 ja Zon ik haast vergetenAllan Allan verhaastte zijn tred en raakte haalde een krantenknipsel uit zijn zak. den bedelaar kwijtmaar zijn zelfver- Al loopende las hij „De graaf van trouwen was nu stevig, en toen hij Granchester is Maandag hier te lande voor het huis van den geldschieter teruggekeerd, na langen dienst bij zijn stond, voelde hij zich in staat, zijn rol Indisch regiment. Hij is voornemens, te spelen. Hij ging een smalle trap op veertien dagen in Londen te blijven, en drukte op een belknop, waarnaast de en zich naar zijn broeder kolonel naam Lascelles stond. Een man in livrei L. Ely te Cambridgeshire te begeven." deed open. „O ja, Granchester," zei lady Merst- „Meneer Lascelles thuis ham. „Laten we ons in 's hemelsnaam „Jawel, meneer, maar hij is op 't niet vergissen. Dus je komt precies over oogenblik in gesprek." drie kwartier bij meneer Lascelles, „Met lady Merstham Saekville-street 55 ik moet hem „PSrdou, meneer, ik heb geen per tien minuten alleen gehad hebben, voor missie. je komt." - „Dien me maar aan als u wilt. De „Afgesproken," zei Allan. „U kijkt graaf van Granchester." onderwijl in Hanover Street naar een auto, 90 p.k., waar we zóó mee weg kunnen rijden, als hij ons bevalt. Ik stort een sommetje en weg zijn we. Nu naar Parkstone." „Neem maar een wagentje," zei lady „O, jawel, milord." De bediende kwam aanstonds terug. „Wilt u maar meegaan, milord." Hij liet Allan alleen in een kamer, volgehangen met portretten van de koninklijke familie, stafofficieren en Merstham, „de tijd is kort. Ik loop dat voorname politici. Lady Merstham zat eindje wel." niet haar rug naar het raam, en midden Allan ging binnen hij Parkstone, den in het vertrek stond een voornaam wereldbefaamden tooneel-eostpmier en gekleed man met wit haar en witten pruikenmaker. Door den winkel vol knevel. harnassen, pronkgewaden, maskers, „Hoe gaat 't, lady Merstham zei schijnjuweelen en toilet-artikelen kwam Allan. „Ik heb natuurlijk gevolg gé- hij in een achterkamer, met ingelijste geven aan uw telefoontje, maar portretten van acteurs en actrices aan de „0, Jack zei lady Merstham, Meestal krijgt U hoofdpijn zoodra afvalstoffen te traag door Uw afvoer- organen worden weggevoerd,waardoor Uw bloed verontreinigd wordt. Zorgt daarom dat Uw afvoerorganen goed functionneeren. Spoor met de zes mine rale zouten in Kruschen Salts Uw afvoer organen op zachte wijze aan tot gezonde en geregelde werking, zoodat zelfs het laatste deeltje achtergebleven afval verwonderde ik mij voortdurend over hen hoe gemakkelijk zij hun bezigheden verrichtten, opgetcekt en gelukkig; zij leken jaren jonger dan zij waren. Ik ver telde hun wat mij scheelde. „Dan moet je eens aa nwen nen, wat wij reeds jaren doen. Een tipje Kruschen Salts 's ochtends in je eersten kop thee." Dat was een half jaar geleden en sinds dien ben ik oneindig veel beter. Zonder (Origineele brief ter inzage.) wanden. Een man met een fluweelen jasje en lang haar trad op hem toe. „Ja V zei hij. „Costuum „Nee," zei Allan. „Ik wou heel iets anders van u. Om redenen, die u idioot zou vinden, als ik ze noemde, wou ik er .wat vriendelijk van je, om te komen Laat ik meneer Lascelles even voorstellen meneer Lascelles, lord Granchester." Lascelles boog, zijn oogen berekenend half toegeknepen. „Jawel, maar wat. ik bedoel. graag gebruind uitzien, alsof ik langen Allan speelde uitstekend den verbaasde, tijd in de tropen had doorgebracht. Zou „Ik zat verlegen om duizend pond, dat gaan I" legde lady Merstham uit. „Ik had De kunstenaar grinnikte. „Al wou u meneer Lascelles hooren noemen als voor Abyssiniër doorgaan," zei hij. een gefortuneerd man, die in tijdelijke „Gaat u zitten, als u wilt, en zet uw verlegenheid zulke bedragen verschaft, hoed af." tegen handteekening met zekerheid en Allan deed zulks. Er werd een kap- een redelijken interest." mantel om hem heen gedrapeerd, en Lascelles lachte bedaard. „In de ver- eenige minuten voelde Allan koele onderstelling altijd," vulde hij aan, „dat vettigheid op zijn gezicht en de vlugge, de cliënten van dien gefortuneerden zachte vingers van den artist. Snel man in staat zijn, interest en hoofdsom werd de bleeke Londenaar een Indisch- te betalen." man, diep gebruind van gezicht, ooren „Ja juist," zei Allan, ,,'t Spijt me te en hals. De verf werd ingewreven tot hooren, dat u 't noodig vindt, geld op liet vet was opgeslorpt toen werden te nemen buiten uw familiekring, lady zijn handen op dezelfde manier behan- Merstham. Ik weet, dat meneer Lascelles deld. Een kwartier, en Allan was het type een uitstekenden naam heeft wie van een jong officier, pas met verlof, weet dat niét in onze kringen 1 maar Ietwat verlegen ging Allan de straat wat noemt hij een redelijken interest f" op. Hij voelde, dat hij nogal aange- „O eh.... hoeveel is't ook weer keken werd, maar, leek hem, meer met ik geloof zestig procent," zei lady jaloezie dan met spot. Hij had een paar Merstham. minuten over, en liep dus wat om, en Allan floot zacht. „Zestig procent toen hij Piccadilly Circus over wou zei hij. steken, stond opeens Eardley Smith Lascelles haalde zijn schouders op. voor hem. „'t Is een riskant, bedrijf," zei hij. „Hoi „Hé, Allan riep Smith. „Waar heb kan ik anders Maar als uwe lordschap jij gezeten 1 Riviera of de Saharaden wissel wil teekenen, ben ik te- Allan lachte. „Ja, ik heb 't te pakken, vreden." hè f Zal over een paar dagen wel weer „0 zei Allan. „Moet ik teekenen opbleeken. Hoe is 't met hare genade V' Lady Merstham stond op. „Ik vind t Eardley Smith begon te lachen. „Die niet prettig, maar ik weet, dat je 't. voor studeert adelsgeschiedenis tegenwoor- me doen zult, Jack. Ik kan 't niet aan dig," zei hij. sir George vragen. Ik heb dat geld Allan knikte, zag een kans en schoot noodig om dringende bridge-schulden te de straat over. Weer moest hij even betalen, en een rekening van 'n lastige wachten een slofferig, ongeschoren naaister. Ik betaal het geld en de rente man kwam naast hem en salueerde, terug, lang vóór 't halfjaar om is. „Pardon, majoor," zei hij, „mag ik u Wordt vervolgd. volkomen wordt verwijderd. U zult hoofdpijn, en met een gevoel dat het leven spoedig de gevolgen bemerken van die nu de moeite waard is. Kruschen Salts is inwendige schoonmaak: Uw bloed is i werkelijk schitterend. zuiver en verfrischt. Klachten als hoofd pijn, vermoeidheid en neerslachtigheid, behooren tot het verleden, want de kleine dagelijksche dosis Kruschen Salts heeft de oorzaak van ceze kwalen weggenomen. Mej. G. R. te L. schrijft: „Eenigen tijd geleden leed ik aan chro nische hoofdpijnen. Ik probeerde ver scheidene middelen, maar ik kon dat loome, vermoeide en lustelooze gevoel niet kwijt raken, en eiken morgen weer zag ik tegen den nieuwen dag op. Toen ik eens een paar dagen uit logeeren ging bij een oom en tante, die beiden in de 70 waren. is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apo thekers en erkende drogisten a ƒ0.40, ƒ0.75 en ƒ1.60 per flacon, omzetbelas ting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de fiesch, zoowel als op de buiten verpakking de naam Rowntree Handels- Maatschappij, Amsterdam, voorkomt. 'n Doos met Bloemenveldenschilderij en een verrukkelijke, verrassende en kleurrijke injioudRINGERS' BLOEMENVELDJES D« voorplaat van Mariene Dietrich is vervaardigd naar een foto, speciaal voor ons blad afgestaan door Coiumbia-Loet C. BarnstIJn. PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschijnt Donderdags. Tezamen uiet een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 'sGravenllage in Beeld, Ons Land. Ons Zuiden of Ons Zeeland f 1.62'/, per kwartaal of f 0.12yj per week. Kranen per post f 1.75 |ier kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f7.65 per jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswgzigingen van post- abonnementen gelieve men rich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. Bureaux HAARLEM, Nassaulaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM, N. Z. Voorburgwal 262. Telefoon Intere. 35170, Giro nr. 97046. ROTTERDAM. Stationsweg 24 Telefoon Inlerc. 50540. Giro or 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. intere. 111666. Giro nr. 45141. UTRECHT. Biltstraat 142 Telefoon Intere. 15475, Giro nr. 149597. 's HERTOGEN'BOSCH. Stationsweg 27. Telef. Intere. 1215. Giro nr. 129750. MAAS TRICHT. Stationsstraat 20. Teh f. Intere. 5851. Giro nr. 124690 VIISS1NGEN. Had huissirau! 5. Tel. 81.— De voorwaarden van onze grtdis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar. RINGERS

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 27