SALATA SA DE PRINSES VAN NEW YORK ENGELAND KRONINGSJAAR Vermomde „restjes". aco-y 26 „Restjes" van koude aard appelen, vleesch, visch of groente, blij ven „restjes", ook als er wat Salata over gaat. Maar - nu vindt iedereen ze heerlijk. Wanneer U een fleschje Salata in de keuken heeft, zijn er nooit meer „restjes". Die zijn onder de naam van „gemengde koude sla" als tractatie opgegaan. Probeer Salata vandaag eens. Uw leverancier kan het U leveren in flesschen van 25, 42'l2 en 80 cents. ipü: RYWi24£' Hji .ia li II Vu nm' iiiIip RECEPTENBLAADJE. Schrijf ««n briefkaart aan N.V. Oliefabrieken T Duyvis Jm., Koog aan de Zaan, met de woorden: Receptenblaadje Salata en DUIDELIJK Uw naam en adres. Een heerlijke combinatie van luchtig gebak met fijne chocolade. Een vondst van Verkade Chobisco s niet met andere biscuits in hetzelfd trommeltje. Dat zou den smaak Chobisco's zoowel biscuits nadeel beïnvloeden Vervolg van pag. 23 Geoffrey's gezicht onderging snelle „Ik lieb een bevel tot inheclitenis- veranderingen van uitdrukking. Want neming tegen u. Gaat u kalm mee. Ik wat hij hoorde, was ditzal. „Beweeg hemel en aarde om juffrouw Greet kwam niet verder. Geoffrey's btanton dat huis uit te krijgen. Maak hand greep hem bij den kraag, draaide, haar niet bang. Ze zit in een dievenhol. sleepte den breedgeschouderden man Sir George Merstham, lady Merstham de hall in, zette hem daar haastig neer. en dat mooie zoontje van ze zijn val- De voordeur ging met een smak dicht, sche spelers, afzetters, oplichters en al „Gauw dien auto in wat gemeen is. Ze hebben juffrouw „Wat...." Stanton alleen in huis gelokt, om haar „Gauw Ik vertel 't je straks te plukken, zooals ze er al tientallen Geoffrey opende het portier van de geplukt hebben. Ik had je dat eigenlijk Rolls Royce en duwde Maria er in. moeten zeggen, en nóg een en ander. Ik Met een sprong zat hij op de chauf- ben bij Marks en Co. geweest, vijf mi- feurs-plaats, met een hand aan 't wiel nuten vóór ik je trof. Ik hoorde toe- en de andere aan de rem. De wagen vallig, dat juffrouw Stanton bij de schoot hijgend vooruit. Mersthams was en dat ze een groote De deur van perceel 63 werd wijd rekening voor juweelen liet loopen. Er opengerukt. staat in de kranten van vandaag een Greet sprong de stoep af, dook de telegi'am uit Amerika, dat- Hutchinson straat over in een taxi, die juist een Stanton geruïneerd is. Dat weten de passagier had afgezet, en stak zijn Mersthams natuurlijk, en ik geloof, hoofd naar buiten. „Volg dien wagen dat ze die juweelen in willen palmen, schreeuwde hij. „Hé ze beleenen en de plaat poetsen. Meer De andere detective was in een oog kan ik je nog niet zeggen. Verlies wenk aan het portier van de taxi. „Ik juffrouw Stanton niet uit 't oog, en...." ga 't meisje achterna. Hier heb je 't „Hallo riep Geoffrey. „Hallo bevel voor den ouden man, de vrouw Bliksems. „Waarom vroeg Maria. Ze hebben me afgesneden." „Je vader had nogal wat op zijn hart," zei Maria. Geoffrey pakte een hoed. „Is die van jou?" „Ja." „Zet op. Klaar en den zoon. Opschieten VEERTIENDE HOOFDSTUK P)e groote wagen liep prachtig onder Geoffrey's ervaren handen. Het leek wel, of hij mokte, dat hij zich niet mocht laten gaan, en trilde van blijd- "Ja-' schap om eigen kracht. Ook Geoffrey Geoffrey Jiad iets grimmigs en ba- werd een opgewonden tinteling gewaar, zigs over zich, waar Maria zich zeer Het bloed in zijn aderen joeg, en hij mee vermaakte. Het was iets nieuws lachte, toen hij den hoek nam. voor haar, gecommandeerd te worden. Het verkeer dwong hem tot vertra- Toen kwamen lady Merstham en ging. Hij nam de gelegenheid waar om Allan binnen. Er was een eigenaardig zich naar buiten te buigen en achteruit glazig lachje in de oogen van lady te kijken, de straat in. Door het spie- Merstham. Zij had achter het gordijn geitje kreeg hij niet zooveel zicht, als naar den man aan den overkant staan hij wenschte. kijken. Zij had haar hoed nog op zij Hij zag Greet, in de taxi springen. Hij n Allan hadden besloten, in den auto zag er Johns heen hollen en iets aan- •e springen en weg te rijden, zoodra de" nemen van den man, dien hij, Geoffrey, man zijn rug gekeerd had en een eindje in het huis had gedeponeerd. Hij zag pliep. Wegkomen verder kwam niets de taxi keeren en begreep, dat liij ge t meer op aan. Zij hadden terug ge- volgd werd. Geoffrey vond liet'n grap- i meten naar het kleine kamertje, om- pig idee, dat een rammelende tax lat de tasch van lady Merstham daar probeeren wou, dien prachtigen wagei op tafel lag, en daar zat bankpapier bij te houden. „Op 't eerste stuk rech- tot een waarde van duizend pond in. ten weg zijn we je kwijt, knaap," zei „Ga je uit vroeg lady Merstham hij bij zichzelf, vriendelijk. Hij nam den voet van 't rempedaal. Geoffrey's vuisten jeukten, om t.us- stak den weg over en nam de richting schen de oogen van Allan Merstham naar het park. Hij voelde zich de miif- terecht te komen, maar hij besloot het deleeuwsche ridder, die de schoone genoegen, Allan tegen den vloer te maagd uit liet roofslot bevrijdt. Zijn slaan, tot later uit te stellen. „Ik moet prozaïsche omgeving werd schilder- hemel en aarde bewegen, om Maria weg achtig. Iedere man was zijn vijand, te krijgen." dacht liij. het- verkeer iets om overwonnen te „Ik ga met Geoffrey lunchen," zei worden. Maria. ..Als u tenminste geen andere Hij dacht aan geen Oxford, geen voor plannen had." schriften en geen roeiwedst,rijden meer. „Heelemaal niet," zei lady Merst- Maria was in gevaar. Maria had hem ham. „Ik had wilton voorstellen, alle- geroepen. Hij wou 't zich waard too- maal samen ergens heen te gaan. Allan nen. Hij had haar lief. en ik hadden net besloten, buiten de Het was leven. Het was ontzaglijk, deur te lunchen. We hadden wel zin En wat kon die wagen voort Daar in een stukje muziek." zou een kleine taxi tegenop pompen. „Ben je klaar?" vroeg Geoffrey rustig. Bespottelijk Een ezeltje van 't strand „Ja, we gaan," zei Maria. achter een renpaard aan. Geoffrey maakte een buiginkje voor Hij vroeg zich niet af, waar hij heen lady Merstham en keek Allan recht ging. Hij ging alleen maar. Hij dacht in de oogen. Hij hield de deur voor om geen gevolgen. Hij wist alleen, dat Maria open. ze Maria arresteeren wouen - en dat Maria passeerde, en zei onderwijl gebéurde niet. „Ik ben voor de thee terug. Denkt u Hij reed zonder bepaald plan 't park om de Comedy vanavond?" in, en keek door het spiegeltje den weg De voordeur was open. Op de boven- langs achter hem. Hij zag geen spoor ste stoeptree stond Greet. Maria wou van een taxi, en lachte, hem voorbijloopen. Had hij geweten, dat Greet het on- „Bent u juffrouw Stanton vermogen van de taxi snel had inge- ■'J''1 zien, en gestopt had, en den toestand - JEm Blea Tarn (Lake District) IN HET Dit jaar zal het reizen naar Enge land nog aantrekkelijker zijn, om dat het land in feeststemming is ter gelegenheid der kroning van Z. M. Koning George VI en H.M. Koningin Elisabeth. Behalve Londen zijn er vele andere plaatsen, die ieder op haar manier bekoorlijk zijn. York en Chester zijn vol historische herinneringen; de Yorkshire Dalen en het Merendistrict bieden de schoon heidvan wildeenongereptenatuur- tafereelen; de badplaatsen aan de kusten van Lancashire en Yorkshire bieden elck wat wils. De treinreis kostslechts I d. per mijl retour 3. Klasse; IV2 d. 1. Klasse. Dag - en Nachtdiensten naarenvan Harwich. Vraagt gratis geïllustr. prospectus aan de voornaamste Reisbureaux. LONDON NORTH EASTERN EN LONDON MIDLAND AND SCOTTISH RAILWAYS ONTSIERENDE VETPUISTJES VOOR ALTIJD VERDWENEN „Mijn dochter had ergen last van vetpuistjes. Zij waren buitengewoon ontsierend en ik pro beerde allerlei middeltjes zonder resultaat. Toen zag ik in een pakje Radox Uw aan wijzing hoe vetpuistjes behandeld moeten wor den. Ik volgde dezen wenk en het resultaat was wonderlijk. Ik nam een schoon lapje, gedoopt in een wijnglas met water, zoo heet als men verdragen kan en waar een halve theelepel Radox in opgelost is, legde dat voor enkele minuten op de bewuste plek en de meest hardnekkige vetpuistjes werden ver wijderd." Mevr. II. V. E. te O. Wanneer gij last, hebt van ontsierende vet puistjes, doe dan als deze dameKoop een pakje Radox, volg de aanwijzingen daarin vermeld en U zult verbaasd staan over het buitengewone resultaat. De zuiverende zuur stof, die Radox in het water vrijmaakt, reinigt de verstopte poriën volkomen, terwijl door de zouten, die Radox bevat, bovendien de onder- huidsche kliertjes gevoed en versterkt worden, zoodat Uw huid weer normaal zal function- neeren. Als gij er nu nog voor zorgt dat er iu Uw waschwater voortdurend 'n weinig Radox aanwezig is, behoeft gij niet hang te zijn dat de vetpuistjes nog ooit zullen terugkomen en l w huid zal er altijd frisch en jeugdig blijven uitzien. Radox is uitsluitend verkrijgbaar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.90 per pak, omzetbelasting inbegrepen, en in kleine pakjes a f 0.15.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 26