MARTINI! opwek/tenc/. s/vo/re///6gezond.p////a OVOMALTINE qeeft U plus Mout Eieren O Meer gezondheid Meer kracht Meer weerstandsvermogen evenskracht 11 volop gelegenheid haar te leeren kennen, dat zijn vermoeden bewaarheid werd. Den eersten keer dat hij uitreed, 0111 Duidelijk hoorde hij een gedempte wat door den omtrek te dwalen, vroeg mannenstem opzij van het huis. Al> zij, of zij hem de mooiste punten wilde een kat zoo geruisehloos sloop hij nadei laten zien en nadien scheen zij het als ..Het wordt tijd," hoorde hij zeggen, vanzelfsprekend te beschouwen hem „Kind, overdenk nog eens goed wat je op al zijn tochten te vergezellen. Hij zult doen. Wij dwingen je niet was er gelukkig mee, maar hij wist niet, moeder noch ik." dat de angst haar drong zoo te handelen. „Ik weet liet, vader," klonk het term. Aan den anderen kant van Many Ponies en John Trepas had moeite, om ziji lag de vluchthut en als hij toevallig verrassing in te houden. Het was Mary die richting uitdwaalde, was het met Stem, die dat antwoord gaf. Hij wiidi haar vader gedaan. niet voor luistervink spelen en daclr Tegen den avond van den derden eraan naar de schuur terug te sluipen, dag stond John Trepas op den Imogen Maar een naam hield hem aan zijn plaat- heuvelrand en blikte over de vallei uit. vastgenageld. Hij stond in tweestrijd met zichzelf. Hij „Er leeft geen mensch in Oregon, moest kiezen Alvin Kennedy of die hem op ons spoor kan brengen. Mary Johnson. De strijd was zwaar Mary," zei de man, die Mary's vadei nóch langdurig. Mary Johnson won het scheen te zijn. „Alvin Kennedy is hie gemakkelijk van Alvin Kennedy. Many onbekend. Ponies was een paradijsachtige streek „Tot nu toe, maar hoe lang nog en de paarden huppelden er even vroolijk vroeg Mary ernstig. „Maar onbekend en tierig als op de wild-horse-mesa's of niet we zullen nooit volkomei van Colorado. Als Marv wilde, ging hij rustig kunnen leven, zoolang dat gevaat zijn moeder halen en bleven zij hier. dreigt. En daarom heb ik ertoe be Fluitend daalde hij den heuvel af. sloten. John Trepas of een ander war Aait den voet zag hij een tengere meisjes- doet het ertoe Ik geloof niet. dat ik gestalte staan. me ooit te beklagen zal hebben, als hi „Morgen vertrek ik." begon hij mijn man is...." vroolijk. John Trepas vond het plotseling „Naar Dakota vroeg zij met een koud, hoewel het een zoele nacht was. hart vol blijdschap. Op zijn teenen sloop hij terug. Hij lioefd. j „Of naar Colorado, waar m'n moeder niets meer te vragen of te raden, h woont," zei hij eensklaps ernstig, terwijl had genoeg gehoord. Mary Johnsoi hij haar hand even aanraakte. „Dat heette Mary Kennedy en zij wilde mei zal van jou afhingen." hem trouwen, om een eind. aan di< „Van mij keek zij hem verbaasd oude veete te maken. Alléén daarom aan. „Hoe bedoel je dat V' En dat was voor hèm niet genoeg. „Ik bedoel dat ik graag hier zou blij- Hij was geen henl en wilde he ven, altijd en mèt jon. Maar als je meisje niet dwingen, met hem t< wilt. ga ik weg dien Alvin Kennedy trouwen. Hij ging en Mary Kenned opzoeken." moest maar gelukkig zien te wordei Er lag haar onmiddellijk een weige- op haér manier, ring op de lippen, doch eensklaps viel Zooclra de dag aanbrak stond hij o: haar een verrassend denkbeeld in. Als en hij zei tot zichzelf, dat het hem niet zij ja zei, dan was het voorgoed met schelen kon dat hij ging. Zonder ge- I dien kwellenden angst in hun leven rucht te maken zadelde hij zijn mustang, gedaan. Zij dacht aan haar vader, die nam een stukje papier en schreef gebukt ging onder die oude schuld en „Ik weet Mies en ik heb begrepen dat aan haar moeder, die sinds twee jaar het voor jou beter is, dat ik ga. Je kun; geen rustig oogenbtik meer tiad gekend, gerust zijn. ik kom niet meer terug „Wel, zeg eens wat, Mary," lachte John Trepas." John Trepas. Tien minuten later liet hij het blok j Zij haalde diep adem. haar besluit huis achter zich en reed de zon tegemoet j was genomen. Maar waar haalde zij den moed vandaan zijn oogen te openen voor De kortste weg naar Colorado leidde de comedie, die zij gespeeld had Een door Idaho en Wyoming. .John Trepas antwoord werd haar bespaard. John reed den heelen dag door. zonder zieh Trepas was ongeduldig geworden en evenwel te haasten. Aan den avond nam haar hand. Zij liet het toe en het van dien dag nam hij zijn intrek in een volgend oogenblik voelde zij een kus herberg aan de grens. Hij sliep een gat op haar koude wangen. Toen klonk er in den dag voor zijn doen en het was een gefluister aan haar oor. „Zal ik reeds acht uur, toen hij beneden kwam naar Many Ponies terugkomen. lieve- en het erf betrad. Hij was een beetje ling triest gestemd een Alvin Kennedy „Ja." antwoordde ze. eveneens fluis- raakte je veel Spoediger uit je gedaehten terend. „Maar Iaat er nog niets van aan kwijt dan het aardige meisje, dat zijn moeder merken. Ik wil het haar eerst dochter was. vertellen." Zij had een uitweg ge- Lusteloos nam hij aan tafel plaats vonden haar moeder zou hem morgen en wachtte op zijn ontbijt. Hij had er wel vertellen wie de Johnsons waren, reeds een paar minuten gezeten, toen hij Dien avond zong John Trepas zijn eensklaps schreden achter zich hoorde, hoogste lied. Maar de oude minne- Lichte schreden, die hij reeds goed liedjes van de Colorado-vaDei konden meende te kennen. Hij keek om en Mary's hart niet verwarmen. plotseling kreeg hij het angstige gevoel. dat zijn hart bleef stilstaan van ver De wetenschappelijke combinatie van de sterk geconcentreerde extracten van versche melk. versche eieren en Dr. Wander s Moutextract. waaraan alle ballast stotlen, die het organisme maar nocdeloos vermoeien, zijn onttrokken, vormt in den vorm van Ovomaltine het beste middel voor het verkrijgen en het bestendiqen van een IJzersterke gezondheid. y r\ ie 1 1 t i rr» T-. iw i"i Anderhalve dessertlepel Ovomaltine in een beker melk verdubbelen dp vnpHinnc Denzelfden nacht schrok Jolm Trepas rassing. Ddar Stond Mary en bij den waarde van die melk Juist omdat U met Ovomaltine Uw voedsel zooverfifkt vlrste?kt Ovo zoo Binnen korten tijd bemerkt U reeds, hoe dat oude gevoel van veerkracht weer terugkeert, hoe Uw dagtaak U minder zwaar valt en hce U Uw werkzaamheden weer verricht met een opgewektheid, die alleen gezonde menschen hebben. Ook voor Uw kinderen is Ovomaltine uitstekend. Het helpt ze door die moeilijke periode van leeren en groeien heen en vormt ze tot sterke, krachtige menschen wakker met het vreemde gevoel, dat hoek van het huis Alvin Kennedy. iemand hem geroepen had. Doodstil „Wat kom jij doen vroeg hij bleef hij liggen luisteren. Minutenlang verbluft. hoorde hij echter niets en hij dacht „Jou halen, John Trepas," lachte reeds, dat alles maar verbeelding was. Mary opgewonden. „Er zijn van die Doch eensklaps hoorde hij gerucht, mensehen,'die je pas goed leert kennen buiten de schuur. Vliegensvlug sprong en waardeeren, als je hen mist. En jij I hij op. Die twee vrouwen waren alleen bent er een van. was er onraadDien avond weerklonken langs den In een oogwenk had hij zijn kleeren heuvelrand van Many Ponies opnieuw aangeschoten. Teneinde elk gerucht te de oude minneliedjes van de Colorado- voorkomen liet hij de deur dieht en vallei. Zij verhaalden van het moeilijke heeseb zich naar buiten door het oj>en- pad naar het geluk. En een stil ver staand venster. Zijn eerste gedachte langend meisjeshart klopte liet wilde 'oen liij buiten de schuur stond was. rhvthme krachtig mee. ENKELE BEWIJZEN. Alle K. L. M. - vliegtuigen der Holland Indië-lijn heb ben Ovomaltine aan boord. Op de officieele menu 's voor de deelnemers aan de Olympische Spelen 1932 en 1936 stond Ovomaltine Bij apolhakar» an drogUtnn in butfns van 60 cant af

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 11