DE VROUW BIJ DE ENCELSCHE NCSFEEST 38 Wie het voorrecht heeft, naar Lon den te kunnen gaan, om er de kro ningsfeesten bij te wonen, dient vol- doende uitgerust te ziju Voor de zee reis, maar vooral ook met het oog op de traditioneele ijsheiligen, die begin Mei den schepter plegen te zwaaien. Dus vóór alles moeten we voorzien zijn van 'n man tel, waarin we desnoods enkele uren boven op een koude tribune kunnen bivakkeeren, een langen mantel, liefst bestand te gen een fiksche regenbui, zoodat er geen verdere regenkleedij meegesleept hoeft te worden. Boffen we echter met 't weer, dan is het mantel pakje onontbeerlijk. Een costuumpje van niet te besmettelijke kleur met 'n fleurige blouse of jum- Een eenvoudige wollen jurk, die ook uitstekend geschikt is om zonder man tel te dragen, wordt verle vendigd door kleurig bor duursel op de mouw. Een mantel van licht-beige kameelhaar, die niet alleen heerlijk warm is, doch ook uitstekend bestand tegen regen. per. Voor op reis een niet al te lichte kleur of vroo- lijke imprimé, zooals ons plaatje toont, voor meer gekleed wit of een on uitgesproken rose. Met het oog op ver schillende weerstoestan- den mag de reizigster, d ie zich dit bijzondere uit stapje veroorloven kan, vooral niet te weinig jur ken inpakken. Het warme, wollen jurkje voor koe lere dagen 'n eenvoudig zijtje voor de middag-ex cursie plus thee-partijtje, en dan natuurlijk voor de avondgeneugten ook nog het gekleeder genre. Heeft men een gala- avond in een der bekende restaurants op het pro gramma staan, dan is een gekleed avondtoilet on ontbeerlijk, daar de En- gelschman de slechte ge woonten van 't continent inzake verwaarloozing van zijn kleeding nog niet Een practisch mantelpakje van niet-besmettelijke stof, dat opgevroolijkt wordt door blouse en voering van imprimé- zijde. Een vroolijk jurkje van de thans weer zoo moderne randstof. overgenomen heeft. Practisch is om het avond toilet zoo te kiezen, dat het ook voor minder offi- cieele gelegenheden, als bijvoorbeeld het diner in het eigen hotel, kan dienst doen. Laten we het avondtoilet dus niet thuis, hoofdzaak blijft echter, te zorgen dat we voldoende uitgerust zijn om de wereldstad van Oost naar West, van Noord naar Zuid te doorkruisen. Bekening houden met elke weersgesteldheid, zorgen voor makkelijk schoeisel, blijft dus het recept.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 38