Sim, fakuMutq SANATOGEN Jf&mesetas de 1912 - ONS JUBILEUMJAAR - 1937 De wandelclub De Amateur te Goes organiseerde een wandeltocht, die door deelname en praestaties verraste hierboven de organiseerende club bij den uitlacht. Zend deze annonce in open couvert, met Uw I naam als afzender, of schrijf een briefkaart aan I PBNA-Arnhem 60 P, en U ontvangt gratis alle I inlichtingen over het speciale PBNA-systeem I van technisch briefonderwijs, waaraan reeds tal- W loozen een goede betrekking te danken hebben. Een zeldzaam tafereel in de Vlissingsche haven: een walvischvaarder arriveerde er om te bunkeren. Kapelle heeft op Hemelvaartsdag weer zijn zangconcours gehad en de Zeeuwsehe zangvereenigingen hebben er weer hun beste beentje voorgezet. En als altijd was er weer groote belang stelling voor 't Kapellesche zangconcours. De Zeeuwsehe schaakbond ontmoette te Goes op Hemel vaartsdag een aantal spelers uit Belgiëburgemeester van Dusseldorp opende den geanimeerden wedstrijd met een toespraak en deed den eersten zet. Te Oud- Vossemeer vierden Woensdag 5 dezer de echtelie den J. MeijU-Birk- hoff onder groote belangstelling hun vijftigjarig huwe lijksfeest. Weer beele- maal gerond. „Ai jaren was ife „een half mensch" en dat terwijl ik pas 35 jaar ben. Van alles had ik gebruikt, maar vergeefs, tot ik Sanatogen ging aanwerulen, en nu ben ik weer heelemaal ge zond. Er is geen beter middel en ik zal ook niet nalaten dit aan een ieder bekend te maken". schrijft P. W. te L. Sanatogen hergaf het hem, die gezondheid, die uitdrukking van optimis me en tintelende energie. Nu is geen in spanning hem te zwaar, geen werk te veel, alles dank zij Sanatogen. Sanatogen immers voedt de zenuwen en doet ze weer normaal functionneeren, tot zelfs in gevallen van de zwaarste overspanning. Het zenuwsterkend Voedsel In all* Apotheken en Drop. vanaf fl. 1.— per bus. Het IS de hoogste tijd dat U tabletten uit zuivere kristal-saccharine gebruikt, want zij zetten nooit - zooals suiker - vet aan. Zij zoeten spijzen en dranken zonder eenigen bijsmaak. Zij zijn gemakkelijk oplosbaar en kunnen uitstekend bij het koken en bakken ge bruikt worden. Absoluut onschadelijk. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten in handige schuifdoosjes a 43 ets. inhoudende 500 tabletten. a. g. „Hermes" Zurich 2 Zwitsersch Fabrikaat

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25