DE ZOMERCARDEROBE WORDT VOLTOOID 495a 487a '<in ulle hi dezc rubriek afgebreide genummerde kostuums •lie ouileeud zijn aan liel iiiudealbuiu „Zomerpracht", zijn tronen verkrijgbaar legen den prijs van 50 cis. voor coinplcis. cis voor inuntcls en ja|>oni>en en 20 cis. voor rokken. kleine avondjasjes en kinderkleeding Bij bestelling oral opgeven 'l gewensclite innaimumncr. Bestellingen kun- n geschieden bij uw agent of bezorgerdoor girostorting i No. 293631; door toezending van hel bedrag |>er |»osiwissel in postzegels (alléén van 5 en 6 cent) aan het kTRONKNKANTOOIt „PANOHA" NASSAUPLEIN l, IIAABIIlM loe/einling per post verschuldigd 360a. Tailleurmantel, sluiting met twee rijen knoopen, groote kraag en revers, rug met ceintuur. Benoodigde stof: 3 m. a 140 cm. breed. Verkrijg baar in de maten 40, 42, 44, 46. 361a. Reismantel van geruite stof, rug met. rug stuk, groote zakken, mouw met groote manchet. Benoodigde stof: 3 m. 0 140 cm. breed. Verkrijg baar in de maten 40, 42, 44, 46. 38 la. Sporteostuum, tailleurkraag en -revers, mouw met plooien, in de taille een cefntuur, rok met over slag. Benoodigde stof 3 m. 0 140 cm. breed. Ver krijgbaar in de maten 40, 42, 44, 46. 389a. .Turk van wit linnen, korte ballonmouw, V-hals, sluiting met knoopen en knoopsgaten, rug met bies. Benoodigde stof 5 m. 80 cm. breed. Ver krijgbaar in de maten 42, 44, 46, 48. 390a. Jurk van gebloemde zijde, pofmouw, hooge bals met strik, gesmockte voorbaan. Benoodigde stof 4 m. 90 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 42, 44, 46, 48. 487a. Complet van effen stof, japon gesloten met knoopen-en knoopsgaten, wijde mouw, mouwlooze mantel met rugstuk en achter plooi. Benoodigde stof4 m. 140 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 40, 42, 44, 46. 488a. Deux-pièces van effen stof, doorgestikte revers, mouw met plooien, sluiting met ceintuur, driebaansrok. Benoodigde stof3 m. 0 130 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 40, 42, 44, 46. 495a. Completwitte japon met revers, sluiting met knoopen en knoopsgaten, korte mouw. Mantel wijd model, wijde mouw, zonder revers. Benoodigde stof voor mantel 2,50 m. 100 cm. breed voor japon 4,50 m. a 100 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 42, 44, 46, 48. 530a. Blouse van effen zijde, wijde mouw. geplooide jabot en manchetten. Benoodigde stof 2 m. b 96 cm. breed. Verkrijgbaar in de maten 40, 42, 44, 46,48. 537a. Rok met heupstuk. plooi middenvoor. Be noodigde stof 1,20 m. A 140 cm. breed. Verkrijg baar in de maten 40, 42, 44, 46, 48. 593a. Colberteostuum met 1 rij knoopen, opge stikte zakken, rug met ceintuur, korte pantalon. Verkrijgbaar in bovenwijdte 72-76 cm. Benoodigde stof 2 m. 140 cm. breed. 594a. Mantelpakje van effen stof, geplooid voor- en rugstuk, rok met plooien. Verkrijgbaar in boven wijdte 68-72 cm. Benoodigde stof: 1,25 m. j\ 140 cm. breed. Wanneer in liet vroege voorjaar lente-etalages en modeshows alles in het werk stellen om de vrouw er toe te verleiden, haar garderobe met enkele van die prille nieuwigheden uit te breiden, en wanneer daarbij het zonnetje wat meewerkt, dan lijkt het wel, of de wintergarderobe voorgoed op non- actief kan worden gesteld, omdat nu immers de lerite gekomen is Maarin Mei loopen we nog te kleumen in onze dikke jassen en hopen alsmaar op de mooie, zonnige dagen, die toch zeker eens komen moeten Daarmee kunnen we ons gelukkig troosten de zomer is werkelijk niet ver meer We kunnen er riii zonder voorbarig te worden genoemd rustig toe overgaan, de laatste hand te leggen aan onze garderobe, die immers zooals ieder jaar eenige aanvulling behoeft. De jas van verleden jaar is nog keurig waarom er dan niet een kwiek mantelpakje of een aardig complet bij aangeschaft, zoodat we wat variatie hebben Met onze regenjas zijn we dan zoo'n beetje voor alle gelegenheden klaar. Voor de jurken geldt hetzelfde parool we moeten zorgen, steeds iets voor elke gelegenheid bij de hand te hebbenDus niet bijvoorbeeld een jurken voorraad die slechts bestaat uit eenvoudige, sportieve japonnetjes, terwijl er bij een uitgangetje of feestje eigenlijk niets passends te vinden is. Het geheim van goed gekleed te gaan schuilt niet in het bezit van een zoo groot mogelijken voorraad kleedingstukken, maar wel en vooral in de doelmatige samenstelling van onze garderobe. Moeilijk, om dat allemaal precies uit te zoeken Neen, toch niethet kost alleen een beetje overleg. Maar wanneer we met behulp van een goed mode album, zooals „Zomerpracht", onze keuze op ons gemak kunnen bepalen, zal het toch zeker niet moei lijk vallen, voor alle gelegenheden en voor iedere ge stalte iets geschikts te vinden. „Zomerpracht" bevat ver over de 300 elegante modellen, waarvan wij er hier slechts enkele afbeelden, zoodat u eenigszins een idee krijgt, wat een verscheidenheid er in dit prach tige Hollandsche modeboek te vinden is. Zooals u ziet, is ook aan de kinderkleeding een plaats inge ruimd en wel een zeer belangrijke. Want de vrouw, die handig is met draad en naald, zal behalve haar eigen kleedingstukken zeker ook de kleertjes van haar kinderen graag zelf willen maken. Met behulp van de gemakkelijke kant-en-klaarpatronen, die bij de ver schillende modellen kunnen worden besteld, is dit ook al heel eenvoudig. Chique, modern en daarbij ook voordeelig gekleed te gaan, daartoe stelt „Zomerpracht" u in staat Verzuim niet, nog deze week 'n exemplaar (60ets.) bij Panora, Nassauplein 1, Haarlem, te bestellen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 38