vTiouiy komt m I1XOI HET DIAMANTEN Het is niet te HALSSNOER ontkennen: OVERTOLLIG HAAR... SLECHTE APE* VAN SLECHT OHPEPHOUPEH TANPEN door Hellin^er Deze tube bevat een schat! Ter oplossing van WORTELS Is schoonheid niet de meest kostbare schat Welnu, Velouty de Dixor garan deert voor elke huid een matte, schoone teint en een duurzame donzigheid. Het is een éénig product. Samengesteld uit een fijn poeder en een zeer zachte, heilzame crème, dringt Velouty diep in de huidporiën. Binnen 10 seconden ver leent zi] Uw huid voor den geheelen dag een fnssche, teere teint en een duurzame matheid. De origineele combinatie van crème en poeder. Verkrijgbaar vanaf 30 ets. in 5 tinten Blanche. Natu relle, Ivoire, Ocre en Soleil-Doré. GRATIS Om proeftuben te ontvangen van de drie voornaamste kleuren is het 0 voldoende naam en adres te zenden, alsmede f0.25 aan postz. aan de Import, voor Nederland N.V. v. d.Laaken's Handel- Mij., Leidschekade 98. A. Amsterdam-C Tel. 3Ó372. bij de Het scheermes snijdt het haar al langs de oppervlakte der huid het laat grove haar stoppels achter, die weer sneller en dikker aangroeien. Deze nieuwe toilet- Doorsneden der huid crème lost de keratine haarwortels. Verwij dert het haar onder de oppervlakte der huid. Laat geen stoppels achter geen grove wederaangroei. Een opzienbarende nieuwe vinding van een beroemden scheikundige. Het haar valt eenvoudig uitU behoeft de huid slechts met deze crème te bedekken wasch de plek daarna af met water elk spoor van haar is verdwenen. De huid blijft zacht en fluweelachtig glad, alsof de leelijke haar groei nimmer had bestaan. De scheermes methode is ouderwetsch en gevaarlijk. Pasta's en poeders mei een onaangenamen reuk zijn eveneens verouderd. ir^cdernn wetenschappelijke methode is het gebruik van een toiletcrème, die verkocht wordt onder den naam Nieuwe Witte Vieto (nieuwe, verbeterde formule). Koop nog heden een rube en maak voor altijd een eind aan het hinderlijke, overtollige haar. In tuben van 40 en 75 cent en 1.25 bij drogisten, kappers en parfumeriezaken. GRATIS: Door een speciale overeen komst kan elke lezeres van dit blad een speciaal pakket NIEUWE VIETO ABSO LUUT KOSTELOOS bekomen. Zendt 5 cent in postzegels ter dekking van porto, verpakking en andere kosten. Adres Firma B. Meindersma (Afd. U. 4.) Den Haag. Jim gaf zijn gedrukte uitnoodiging aan den butler die hem met een buiging naar de vestiaire verwees. Terwijl hij zijn militaire overjas aan den bediende gaf, keek hij eens rond. In de verte kon hij de tonen hooren van een goed bezet orkestje en het geroeze moes van menschelijke stemmen. Naar schatting moesten er minstens een vijf honderd genoodigden aanwezig zijn op de huwelijksreceptie van Angela Car- stairs. Terwijl hij naar de deur liep, streek hij de laatste plooitjes glad van de cadetten-uniform der West-Point-school. In het receptiesalon zag hij geen enkel bekend gezicht behalve dat van detec tive Roordan, die hem trouwens niet kende. En terwijl hij, net als de overigen, bewonderend langs de tentoongestelde huwelijksgeschenken wandelde, hoorde hij plots iemand vlak naast hem zeggen „Bent u Robert Pennington f" Jim keerde zich om en keek in een paar blauw violette oogen. „Ik ben Betty Straus, het nichtje van Angela. Ze heeft me opgedragen naar u uit te zien. De tijd dat we als kinderen samen speelden ligt al zoo ver achter den rug dat zij bang was dat zij u'niet zou herkennen. Ik zei dat ik u beslist zou herkennen, maar, eerlijk gezegd, het zou me beslist niet gelukt zijn." Jim glimlachte. „Hoe zon u ook iemand kunnen her kennen die heelemaal niet Robert Pennington is f" vroeg hij. „Robert was verhinderd en zond me in zijn plaats. Ik ben cadet Barrett. Ik won me net. aan uw nicht en baar moeder voorstel len. Wilt tl zoo vriendelijk zijn dit voor me te doen Het meisje wierp hem een verrukke- lijken glimlach toe en schoof baar arm door den zijnen. Jim had een gevoel of de uniform hem bizonder flatteerde en misschien droeg zijn klein snorretje er ook toe bij de aantrekkelijkheid van zijn uiterlijk onweerstaanbaar te maken. Jim werd voorgesteld aan een oudere dame om wier hals een schitterend dia manten halssnoer lag, dat geschat werd op driemaal honderdduizend dollars. Een halssnoer dat Jim fascineerde. Jim boog, maar zijn oogen lieten't. halssnoer niet los. Als hij eens. Iemand raakte zijn elleboog aan. Het was de butler die net aankwam met een zwaar met allerlei cocktails beladen dienblad en die voorzichtig zijn weg zocht tussclien de vele genoodigden die de Carstairs omringden. Jim zette zijn eigen glas neer en volgde den butler op den voet. Mevrouw Carstairs nam een glas en toen de butler zich omwendde naar Angela versperde Jim lien> precies den weg. Met een onhandige beweging, die men heelemaal niet gewend was van hem, stapte hij op zij en in het volgende oogenblik lag het dienblad, met alles wat erop stond, tegen den grond. „Mijn japon riep Angela. Jim drong vlug naar voren. „Neem mijn zakdoek," suggereerde Jim, die hem aan mevrouw Carstairs gaf. Iemand trad nader met een schoonen doek en begon de doordrenkte satij nen japon af te doppen. Op dit oogen blik klonk een scherpe gil. „Mijn halssnoer riep mevrouw Carstairs. „Mijn halssnoer is verdwe nen Haar vingers plukten zenuwachtig aan haar dikken hals. Hamilton Cai stairs vloog op zijn vrouw toe. Roordai en zijn staf detectives doken var nergens en overal op. Een politic fluitje klonk schel op. „Alle deuren van het salon dicht, brulde Roordan. „Xiemand mag weg voordat allen aan den lijve onderzocht zijn. Barry en Andersen, jullie nemen de mannen onder handen. Is hier een telefoon, mijnheer Carstairs t Ik zal een dame laten komen van ons hoofdkwar tier om de aanwezige dames te visi teeren." Een oudere dame protesteerde luid behandeld te worden als een ge meene misdadigster. „Is dit werkelijk noodzakelijk vroeg mijnheer Carstairs aan Roordan. „U wilt het halssnoer toch terugheb ben zei Roordan ongeduldig. „Laten we voortmaken en geen tijd verspillen." „Een oogenblikje, inspecteur." De interruptie kwam van den kant van een ouderen heer die rustig naar voren trad. Roordan keek hem niet be paald vriendelijk aan, want hij bad maling aan die pedante kwasten die bij dergelijke gelegenheden altijd opduiken. „Voordat u begint de genoodigden lastig te vallen," zei hij, „zou ik er u attent op willen maken dat het de ge noodigden 'n heelen boel onaangenaam heden zou besparen als u er toe wilde overgaan, eerst dien jongen man in de uniform der West-Point-eadetten te onderzoeken." Jim vroeg zich verwonderd af hoe de oude heer hem had doorzien. Had de cadet, dien hij op straat had neerge slagen en in het struikgewas had neer gelegd, aangifte gedaan van het geval, terwijl de schotwonde in zijn arm hem toch voor ettelijke uren buiten gevecht had moeten stellen Roordan's vlugge vingers waren al aan het werk en vonden het halssnoer. Jim voelde zijn knieën knikken. Dit had het hoogtepunt van zijn misdadi- gers-loopbaan moeten worden en het leek er veel op dat er thans een punt achter zou worden gezet. „Kolonel," riep mijnheer Carstairs. „u bent 'n toovenaar. Roordan, mag ik u voorstellen aan kolonel Harris, ge- jiensionneerd officier Hoe heeft u dat om "s hemelswil klaargespeeld, kolo nel f" Jim voelde hoe de greep van den de tective om zijn arm steviger werd toen hij even bleef staan om te luisteren. „Ja," grinnikte Roordan, „je zou natuurlijk graag hooren hoe je tegen de lamp bent geloopen, niet „Het was vrij eeuvöudig," glimlachte de kolonel. „Vrij eenvoudig, jonge man. wanneer je ten minste op de hoogte bent met de voorschriften van de West- Point-cadettenschool. Die voorschriften immers bepalen dat een West-Point- cadet geen vrouw mag hebben, geen hond en. geen snor Een euvel, schadelijk voor Uzelf, zéér onprettig voor Uw omgeving, en dat toch zoo gemakkelijk te verhelpen is. Uw tandarts zal U zeggen dat slechte adem in de meeste gevallen wordt veroorzaakt door bedervende voedseirest jes die tus- schen de tanden achterblijven, zelfs al borstelt U ze geregeld na iedere maaltijd. Slechts een schuim, dat tot in de meest verborgen hoekjes doordringt en alle on gerechtigheden oplost, kan volmaakte reiniging geven. Colgate's Tandpasta geeft zulk aromatisch schuim in rijke hoe veelheden. 'Bovendien bevat deze be roemde tandpasta een bestanddeel dat de tanden prachtig polijst zonder het tandglazuur aan te tasten. Gebruik Colgate's Tandpasta - en U zult verbaasd staan hoe snel Uw tanden hun natuurlijke glans en hagelblanke kleur herwinnen. Door Colgate's Tandpasta een zuivere, frissche adem en gezonde, blanke tan den Dustwee vliegen in één klap TWEEMAAL Uw geld terug! Als U na het gebruik van één tube Colgate NIET VOLKOMEN TEVREDEN bent over de bereikte resultaten, zend dan de leege tube aan COLGATE.Amster- dam-C-Wij beta len U het DUB BELE van aankoop prijs

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 13