Zie er goed uit! Stof en Vorml 35 "Venus"' badcostumes en strandkleeding voor Dames, Heeren en Kinderen zijn in elke betere zaak verkrijgbaar. Vraagt prospectus ook voor "Venus" -blouses bij de agenten der "Venus"- fabrieken: N. V. Te we ha, Rotterdam-W 17. Bingley Castle af kunnen nemen?" „Nee, dat is'm niet,"zei de graaf hoofd- vroeg Rosa verschrikt. schuddend. „Verwondert het jullie eigen „Jawel, ze gaven te kennen, dat lijk niet, dat ik dien brief bewaar zooiets hun bedoeling was. Ze zouden Ik heb heusch nog nooit last gehad het echter nog aanzien." van vleermuizen." „Maar dat is toch onmogelijk zei Hij opende een anderen brief en las het meisje heftig. „Ze hebben toch geen „De zekerste en snelste methode on récht op het kasteel roodvonk te genezen is. nee, dat is „Het betreurenswaardige van dit 'm ook niet," onderbrak hij de lezing geval is, dat zij het geloof ik wél „Vreemdde gewichtigste brieven hebben, lieve." raak ik altjjd kwijt. De brief dien ik „Maar hoe kunnen ze dat reehtdan bedoel borg ik op een veilige plaats, hebben mengde kapitein Duff-Hooper maar nu kan ik me niet zoo gauw die zich in het gesprek, om te toonen dat veilige plaats herinneren. Enfin, het hij werkelijk hersens in zijn hoofd had. doet er niet toe. Het belangrijkste „Het zit zóó. Toen Gerald in moei- herinner ik me nog wel. Het schijnt lijkheden zat vroeg hij me, of ik hem dat de een of andere millionnair met het wilde helpen met mijn handteekening. plan rondloopt het kasteel voor 'n En inderdaad heb ik toen een paar maand te huren." -stukken geteekénd. Ik vrees dat het die „Een vréémd plan," vond lady Rosa stukken zijn, waardoor ik in moeilijk- Bingley. heden- ben geraakt." „Een zonderling, vermoed ik," zei „Maar, vader, dan loopen we index- haar vader. „Maar hij moet druipen daad kans Bingley Castle te verliezen," van het geld." zei Rosa angstig. „Tot wanneer hebt u „Weet u ook hoe hij heet vroeg den tijd met die schuld Rosa nieuwsgierig. „Ze schreven van één "Januari Op het voorhoofd van den graai tot Nieuwjaar dus." plooiden zich diepe rimpels. „Atkinson „Dan hebben we nog zes weken den Nee! Ely? Nee! Dixon, of-Tripps? tijd," stelde Rosa zakelijk vast. „Zes Nee, dat is die vleermuizen vijand weken om duizend pond bij elkaar te Gateson kan hij heeten. Ik herinner me brengen, kunnen we dat niet, vader zooiets. Wacht eens, het kan ook wel „Onmogelijk, lieve. Gisteren, toen ik Catermole zijn. Zou het niet, Rosa in de stad was, ben ik bjj Mac Klintock Rosa's bedrukt gezicht was heelemaa! geweest. Als mijn zaakwaarnemer wist opgeklaard. „Het kan me eigenlijk niets liij natuurlijk van de heele geschie- schelen hoe hij heet, vader." denis. Maar hij deed allesbehalve vrien- ,,'t Is natuurlijk een Amerikaan,' deljjk, toen ik op dien brief zinspeelde." zei kapitein Duff-Hooper. „Een gemeen „Hebt u zijn oordeel nog gevraagd, soort mensehen, die Amerikanen." vader ,-,Aeh, kom nou," antwoordde graaf „Natuurlijk. En hij ried mij aan té Bingley zachtmoedig. „Het zou me betalen, maar hij zei niet waar ik het heelemaal niet verwonderen als er vandaan moest halen. Maar, Rosa, ook brave Amerikanen zijn." lieveling," viel hij zichzelf plotseling Kapitein Duff-Hooper fronste zjjn in-_-.de rede. „Waarom huil je? Wat wenkbrauwen. „Het zou me al verbazend scheelt er nu aan meevallen als er slechts één te vinden „Wat eraan scheelt snikte het was," merkte hij op. meisje. „Hoe kunt u dat nog vragen „Kent u véél Amerikanen vroeg Raken we ons huis niet kwijt En lady Rosa vriendelijk, zullen we de plek niet moeten verlaten, „Genoeg," verzekerde de kapiteiir. „Ik waar we geboren zijn waar alle vind het gewoon vreeselijk te denken. Bingley's geboren zijn en gewoond dat 'n Bingley nederig en onderdanig hebben? Vraagt u nog, waarom ik huil zou moeten zijn aan iemand van zoo'n De graaf van Bingley snoot zijn neus. ras. Ik zou liever met torren en vleer „Ik had hun liever mijn hart dan het muizen te doén hebben." kasteel gegeven," zei hij treurig. „Maar „Als je soms een tor met duizend we hoeven alle hoop nog niet op te pond weet te vinden, stuur 'm alsjeblief geven, Rosa. Er is nog één lichtpuntje, dadelijk naaf me toe," zuchtte graat Laten we niet vergeten, dat we Bingley's Bingley. zijn en niet den moed verliezen." „Maar, vader, u spreekt daar over Rosa droogde onmiddellijk haar tra- duizend pond," kwam Rosa tusschen nen. „U hebt gelijk, vader. Ik had me beide. „Weet u dan dat die Amerikaan aan u moeten spiegelen." Zij boog zich duizend pond betalen zal En voor naar hem toe en kuste zijn voorhoofd, slechts één maand Is dat geen enorm „En dat lichtpuntje, vader vroeg bedrag zij hoopvol. Graaf Bingley ving een twijfelenden „Hm, verblindend is het niet be- blik op van zijn vriend Duff-Hooper. paald. Maar het is in ieder geval méér „Er schijnen inderdaad zulke menschen dan het vlammetje van een vochtigen te zijn," zei hij. „Ik heb eens 'n man lucifer in een moeras. Bij de post van hooren vertellen dat er in de bioscoop dezen morgen was toevallig een brief een film liep over 'n tamelijk verkwistend van Mac Klintock...." persoon en misschien is dat ook zoo iets. Hij greep in zijn zak en haalde een Mac Klintock schreef dat hij gewoon heel stapeltje brieven te voorschijn, dol was op kasteelen. Die Amerikaan waarvan de meeste verkreukt en ineen- bedoel ik. Hij zei tegen Mac, dat het gevouwen waren. Hij maakte er een altijd zijn ideaal was geweest zelf nog van open en las op halfluiden toon eens kasteelheer te worden. Hij sprak „Weledelgeboren beer, er zelfs óver Bingley Castle te kóópen, Ais u geplaagd mocht worden door als het hem beviel." vleermuizen, laat mij u er dan van „Maar u zult het toch niet ver- verloêsen. Uw dienstwillige dienaar, koopen vroeg Rosa angstig. Montague. Trjpps, vleermuizenver- „Verkoopen Liever hak ik m'n neus delger. af met een botte schoffel," antwoordde P.S. Ook ratten, muizen, motten, haar vader, mollen, torren, enz. enz." Wordt vervolgd Duldt geen smet op Uw schoonheid! Zorg voor een sterk en blinkend wit gebit. Laat PASTOL U daar bij helpen. Pastol is Nederlands veiligste tandmiddel krast niet en verwijdert het gevaarlijke tandsteen door oplossing de veiligste manier Doos 10 en 20 ets. Tube 20 en 35 ets. Nederlandsch Fabrikaat PANORAMA, Geïllustreerd weekblad. Verschynt Donderdags. Tezamen mei een der periodieken De Stad Amsterdam, Groot Rotterdam, 's Gravenhage in Beeld, Ons Land, Ons Zuiden of Ons Zeeland - f 1.62% per kwartaal of f 0.12% per week. Franco per post f 1.75 per kwartaal bij vooruitbetaling. Koloniën f 7.65 per, jaar bij vooruitbetaling. Voor postabonnementen en adreswgzigingen van post. abonnementen gelieve men zich uitsluitend te wenden tot het bureau te Haarlem. - Bureaus HAARLEM, Nassanlaan 51. Tel. Int. 13866. Giro nr. 142700. AMSTERDAM. N.Z. Voorburgwal 262. Telefoon Interc. 33170. Giro nr. 97946. ROTTERDAM. Stationsweg 24. Telefoon Interc. 50540. Giro nr. 101981. 's GRAVENHAGE, Stationsweg 95, Tel. Interc. 111666. Giro nr. 43141. UTRECHT, Bijlstraat 142. Telefoon Interc. 13473, Giro nr. 149597. 's HERTOGEN BOSCH, Stationsweg 27. Telefoon Interc. 1215, Giro nr. 129750. MAASTRICHT, Stationsstraat 20. Tel. Interc. 5851. Giro nr. 124690. VLISSINGEN. Bad huisstraat 5, Tel. 81 De voorwaarden van onze gratis ongevallenverzekering zijn op aanvraag verkrijgbaar j Deze uitstekende creaties van Daggett Ramsdell hebben alle de buitengewone kwaliteiten van Daggett en Ramsdell's be roemde crèmes. De poeder is onovertroffen. De rouge w< rdt geleverd in drie tinten, welke precies passen bij Uw teint. De Lipstick geeft een stralende kleur aan Uw lippen en houdt ze zacht en lenig. De Eye Shadow en de Wenk- brauwenstift verhoogen den glans van l woogen. Imp. H. HAGEMEIJER - Hoogstraat 30 - Den Haag

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 35