3 goede dingen voor één geld! PATRONENKANTOOR „PANORA" Voor 75 cent ontvangt u: en modeboek, een handleiding en een proefpatroon 25 HANDLEIDING Een jongeling uit Schoondijke, die, blijkbaar uit sympathie met de marine, een scliommelsohuitje op de IJzen- dijksehe kermis had gehuurd, is uit dit vaartuig op de straat gevallen. Manoeuvres met 'n botervlootje zijn voor waterratten zonder zeebeenen minder gevaarlijk De Terneuzensche markt op W oensdag blijft nog steeds pu- bliek trekken uit de ge- heele stad en omgeving. Er zijn koopjes te doen. inde zomerstoffen. De luiken worden weer voor de ramen aange bracht in Terneuzens buitenwijken, waar de zomerzon zoo meedoo- genloos op de vensters kan schijnen. autoriteiten in optocht naar het spuit- huisje gebracht." Om nu reeds van „na de beproeving" te spreken, lijkt ons waaghalzerig opti mistisch. De beproeving, wanneer men met „oukoop" werkt, komt gewoonlijk later dan op den dag van overdracht. Op Zuid-Beveland klagen, zoo tele grafeerde onze agrarische adviseur, de landbouwers over roest in de winter tarwe. Als geluk bij 'n ongeluk mag voor deze categorie nijveren gelden, dat de prijs van oud roest momenteel tamelijk hoog is Een gezelschap Zwitsers heeft vorige week Walcheren en Zuid-Beveland bezocht. Als deskundigen waren zij in het bijzonder verrukt over de gouden bergen, welke aan de kiezers beloofd waren Als de Axelsche boeren komen markten in Terne azen. Te Vlissingen is een welgeslaagd posterij -personeel-congres gehouden. 'Ook Middelburg is bezocht alwaar de deelnemers, volgens de bladen over de verschillende café's rond de Markt verdeeld werden. Het gerucht, dat enkelen der congres sisten in 'n bepaald café 'n bijzonder soort straf-port vonden en toen gratis vreemde postzegels te zien gaven, blijkt pure fantasie te zijn. Tot de volgende week, dames en heeren NASSAUPLEIN 1 HAARLEM Proefpatroon A. Maten 40 - 42 - 44 - 46 - 48 Terneuzens drukste straat is de Noordstraat, het centrum, van het stadsleven. Bestellingen kunnen als volgt geschieden: door be middeling van uw agent of bezorger door giro storting op No. 293631 door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels. ZOMERPRACHT voorziet in de behoefte aan een goed Nederlandsch mede- boek. Het is geheel in Hollandschen tekst geschreven en voor ieder begrijpelijk. In totaal bevat het 355 modellen volgens de laatste mode van Parijs, Weenen en Berlijn, bestaande uit 210 modellen dames- en meisjeskleeding, 125 modellen kinderkleeding, 20 modellen jabots, kraagjes en manchetten, meerdere interes sante artikelen over kleur, snit, garneering, enz. enz. Het is 64 pagina's groot deels in kleuren uitgevoerd. 2. HANDLEIDING voor het vervaardigen van dameskleeding. Hierin worden o.m. op beknopte en begrijpelijke wijze behandeld het onderzoek der te be werken stof, de stofbesparing bij het knippen der stof, het snijden of knippen der stof, het passen, maatnemen, het rijgen en stikken der stof, enz. 3. PROEFPATROON. Van het hier afgebeelde model A ontvangt u een Kant- en-klaar-patroon, zoodat u zelf in staat is, ook al heeft u maar heel weinig verstand van costuumnaaien, om vast te stellen, hoe u in een minimum van tijd, zonder eenige risico van verknippen, zelf uw kleeding kunt maken. Zij, die het modeboek reeds bezitten, kunnen het proefpatroon bestellen a 15 cent plus 5 cent porto. Alleen de schaar is noodig voor een Kant-en-klaar-patroon. Het overteekenen en uitraderen hebben wij voor u gedaan. ATTENTIE Denkt u er vooral aan de maat van het patroon 40 - 42 - 44 - 48 of 48 op te geven Maak nog heden gebruik van deze schitterende aanbieding en *7 C bestel de drie goede dingen voor /O Cl.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25