tiemesetas P Trannosan helpt snel en wel Flacons a 75 cent, D.D.D. doet de jeuk bedaren en doodt de ziektekiemen, zoodat de huid zich kan herstellen. f. 1.50 en f. 2.50 MES! Neem Trannosan voor Uw likdoorns Hier is Hulp voor Likdoorn Lijders. Zurich 2 TSERSCH FABRIKAAT blijft steeds gelijk dank zij Suiker zet vet aan, „Hermesetaskristal- saccharine tabletten, echter nooit. Zij zoeten spijzen en dranken zonder eeni- gen bijsmaak. Zij zijn gemakkelijk oplos baar en kunnen uitstekend bij het koken en bakken gebruikt worden. Absoluut onschadelijk. Verkrijgbaar bij apothekers en drogisten in handig schuifdoosjes a 43 ets., inhoudende 500 tabletten Eeii verleidelijke leur run gerechten, die long en gehemelte run den meent eerwenden fijnproever wel moeten streelen. don adelstand heeft verheven, omdat hij de beste sandwiches maakt ter wereld. De Denen vinden dat. absoluut van zelfsprekend. Want Kopenhagen zonder „Davidson's" is volkomen ondenkbaar en Axel Svensson is nu eenmaal de man, die Davidson's heeft gemaakt tot wat het is, zoodat de Denen bet niet meer dan natuurlijk vinden, dat bun koning hem de eer bewijst, die bij alleen kan toekennen. .Men moet immers niet vergeten, dat een sandwich nog iets méér is dan dat in Denemarken bet is een nationale in* stelling. „Smoerrebrood" is 'n beroemd heid van Scandinavië. De sandwich is een voornaam, een vooraanstaand voe dingsmiddel, dat varieert, tot in bet on eindige, maar bij Davidson's, liet wereld bekende sandwielirestaurant, te Kopen hagen, heeft liet bereiden der sand wich nu eenmaal het peil bereikt van een tong-en-gehemelte-streelende kunst of beter gezegd wetenschap. Wie bij Davidson's gaat eten, kan er niets anders krijgen dan sandwiches, maar dan ook in den breedsten zin van het woord, want een sandwich beteekent er alles en nog wat, dat maar gelegd, gestapeld of gestoken wordt in, op of rond een of andere soort, brood. Als je Davidson's spijskaart raadpleegt, tusschen haakjes de langste ter wereld, want ze meet ongeveer een meter om er een of meer sandwiches uit te pikken, stel je jezelf zoowat de taak een moeilijke kruiswoordpuzzle op te lossen. Je maakt eerst, je keus uit de honderd-drie-en tachtig materialen, die den inhoud van je sandwich zullen vormen, en dan uit de vijf soorten brood die liet omhulsel of de basis zullen zijn. Die inhoud en dat omhulsel vormen het stevig geraamte van je Smoerrebrood-puzzle en als je 'r dan ook nog in slaagt den geschikten dronk te vinden, die bij je keuze past, dan kun je met de band op je liart ver klaren, dat je die puzzle op werkelijk bevredigende manier hebt opgelost. Zoo'n sandwich kan een lunchje zijn in miniatuur of '11 stevige maaltijd. Je hebt liet. voor liet kiezen, vanaf de vroege morgenuren tot laat op den avond een tijdruimte, waarin vertegenwooi digers en vertegenwoordigsters van alh rangén en standen de zalen van dit bi uitstek democratische restaurant vullen Naar rang of stand wordt niet gevraagd er is maar één vereiselite, die voorrang heeft op al liet overige je moeteen fijn proever zijn, een lekkerbek. Alles wordt opgediend op oude, met was geboend, eiken tafels zonder kleedje en liet i- doodgewoon, dat men er b.v. een stu dent. ziet. zitten „sandwichen" tusscliei twee voorname dames, of een kunstenaai tusschen twee fabrieksmeisjes of eei paar buitenlandsehe toeristen naast eei Deensehen boer, die even is overgewipt maar allen vinden ze 't. er doodgernoe- delijk en gezellig, omdat ze allen, zonder onderscheid, kenners zijn en fijnproevers van dat ongeëvenaarde product.Da vidson's sandwiches. Natuurlijk komt er bier nog iets méér kijken dan liet smeren van wat ansjo vis of andere pastei op een sneet je brood met boter, want men zou in dit, geval moeilijk een verklaring kunnen vinden voor liet feit., dat, Davidson's eiken dag lieele vrachten sandwiches per vliegtuig naar Parijs stuurt, en naar tal van a ndere verafgelegen plaatsen, waar men waar achtig toch ook wel de kunst van liet koken en bakken verstaat. Het valt intussehen niet te ontkennen, dat liet, Smoerrebrood er liet zijne toe beeft bijgedragen om den naam Kopen hagen een goeden klank te geven in de ooren van vreemdelingen. Men kan hier van de proef op de som nemen en buiten landers, die veel reizen, eens vragen, welk woord eigenlijk liet eerst bij hen opkomt als men Kopenhagen noemt. Twintig percent zullen zeggen Andersen, tien percentfietsen, vijftien percentTivoli. maar tenminste dertig percent zullen glimlachen en even met de tong smakken: Smoerrebrood Dat is de onweerstaan bare reactie., die van Da vidson's uitgaat, en liet is op de beteekenis van die reactie, dat de koning van Denemarken vooral beeft willen wijzen door Axel Svensson, den sandwichman van Kopenhagen, in den adelstand te verheffen als ridder in de orde van Daiineborg. an zóó wordt zij gebruikt op likdoorn B er om. Oe direct op en... wit geworden met duim en i er zonder pijn likdoorn wijsvinger Enen het menu samen stellen. Axel Svensson bekijkt de spijshui rt. die ongeveer een meter lang is en niet minder dan honderd-drie-en- tachtig verschillende ge rechten vermeldt, plus vijf broodsoorten, waar uit de sandwich-lief hebbers hun leuze hun nen bepalen. Razende, schurende likdoornpijn. wie er aan lijdt, weet er van mee te praten. Neem dan geen mes of scheermes. Loop niet het gevaar van bloedvergiftiging. Leg er een Trannosan Likdoorn Remedy op van Prof. Dr. Polland, het middel dat U voor altijd bevrijdt van Uw voetkwellingen. De pijn houdt op, zoodra U de Remedy op den likdoorn legtdan de pleisterband er om, zoodat de Remedy niet kan verschuiven en niet aan de kousen kan plakken. Na 2 dagen, in een Bruisend Trannosan Voetbad, laat de wit en zacht geworden likdoorn zich gemakkelijk, zonder pijn verwijderen. Het lijkt een wonder. Garantie U ontvangt het geld terug, als Trannosan Remedy niet helpt. Garantiebewijs in elk doosje. Gratis In elk doosje een Trannosan Bruisend Voetbad uit 14 minerale routen tegen transpi- reerende en door- f geloopen voeten. I Trannosan Likdoorn en Eelt Remedv Versterkt spieren. V Gr"is Vo"bad toepasi pezen en verfrlscht de voetzenuwen. 'n Apotheek en goede Drogisterij Trannosan Company - Rotterdam - Londen - Parijs - Brussel

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 35