RIDDER ZONDER VREES OF BLAAM Pastol SALATA PASTILLES Daggett 6 Ramsdel ALTIJD WELKOM! PASTOL! Geen glimmende neus meer... Vermomde „restjes". DUYV1S' 28 Spaart plaatjes voor onze albums. Vervolg van pag. 25 gloeiende tliee en verhaalde het ver- „Zou je geen kans zien mij zoo'n kunstje ontruste personeel wat hem overkomen te leeren, Ernest. was. „Nadat hij eerst peper gesnoven „Pardon, vader, Emest is nu met en drie keer geniesd had, hegon hij vacantie," kwam Rosa terstond tus- ineens te jodelen. En toen stond hij er sehen beide. „Gedurende deze maand beslist op, dat ik het 'm na zou doen," b» ..w mi. zaten besloot hij zijn klacht. „Mijn arme zuster is ongelukkig ge noeg met 'n Amerikaan getrouwd," zei de kok. „En van tijd tot tijd heeft hij die Amerikanen een steekje los. Ik weet wel, dat ik vannacht m'n kamer ge sloten houd." „Ik ook," zei Sloat onmiddellijk. „Een zeer verstandige maatregel," prees Crump. „Ik zal den anderen be dienden aanraden het ook te doen." VOOR SMETTELOOS BLANKE TANDEN: Pastol is een „fijn" tandmiddel. „Fijn", omdat het zulke mooie witte tanden geeft. „Fijn", omdat Pastol 't leelijke tandsteen door oplossing verwijdert. Ovale doos 10 cent. Groote ronde doos 20 cent. Tube 20 en 35 cent NEDERLANDSCH FABRIKAAT Bolooot» w maakt Uw tanden blank doet hij niet aan zaken. „Neem me niet. kwalijk, dat vergat I ik weer, Rosa. Ik geloof trouwens nietj dat zooiets in een maand te leeren is. Het heeft me al een lieelen winter gekost precies dezelfde aanvallen. Ër is aan al om het buikspreken te leeren." „Ik wilde wel dat u mij da&r eens iets van zou kunnen leeren," zei Ernest ernstig. „Prachtig, m'n lieve vriend,prachtig," antwoordde graaf Biugley enthousiast „Weet je waarom Wij zouden samen misschien eens kunnen optreden in een cabaret. Ik ken een lollige mop over Aan de ontbijttafel in de eetzaal had een visschend paard en ik ben een graaf Binglev de zorg op zich genomen meester in het imiteeren van dierenge een geanimeerd gesprek gaande te hou- luiden. Mijn varken is beslist beroemd, den."„Wat was je van plan vandaag te Wil je 't het eens hooren, Ernest doen,' Ernest Wou je het landgoed eens „Heel graag, meneer." bezichtigen, of heb je misschien lust wat „Chrrrr-chrrr-chrrrrrrrrsnorkte te gaari"visschen graaf Bingley. Midden in een knor trad Voor Ernest een antwoord gereed had Crump binnen. Hij keek absoluut niet op die vraag, bracht Crump een presen- verbaasd. teerblad met brieven binnen. „De post, „Er is iemand 0111 u te spreken, int meneer." neer.' Er was een aantal blieven voorden „De vleermuizen verdelger, ried graat bewoner van Bingley Castle en een Bingley. telegrambrief voor Ernest. Graaf Bingley „Dat geloof ik niet, meneer," merkte ving onmiddellijk aan niet het belian- Crump op. „Hij is in een Rolls Royce delen van zijn zaken. gekomen, met een chauffeur en 'n pal- „Geachte heer," las hij luid. „Dui- frenier in livrei." zenden corpulente personen, die ver- „Welnu, dat zou best Montague Fripps geefsch allerlei andere middelen hadden kunnen zijn in zijn hoedanigheid van beproefd om hun overtollig vet kwijt koning der vleermuizenverdelgers." te raken, hebben baat gevonden bij „Hij heet Puuder, meneer. Hubert „Pat Poe", de wetenschappelijk saam- Punder." gestelde rubber-onderkleeding." „Wacht eens Punder Ik meen me Graaf Bingley frommelde den brief dien naam ergens van te herinneren." ineen tot een bal en wierp hem in het „Dat is zeer goed mogelijk," merkte haardvuur. Vervolgens opende hij een Rosa glimlachend op. „Die naam anderen brief. schreeuwt je tegen van alle reelame- „Zeergeëerde heer," hernam hij. „Wij borden en uit alle kranten...." hopen zoo vrij te mogen zijn u heden „Stil even laat me er zelf naar te komen bezoeken, teneinde u te raden, Rosa," peinsde graaf Bingley. spreken over het verdelgen van uw vleer- met een wijsvinger aan zijn neus. muizen. Hoogachtend, Montague Fripps, „Punder t Punder? Ha, ik bén er al! vleermuizen verdelger. P.S. Wij ver- „Punder's Prima Piccalilly in Potten." delgen ook ratten." Zeg me eens, Crump, heeft hij een ge- Hij wierp den brief in het vuur. „Laten zicht als een zure augurk t" zij zichzelf verdelgen," knorde hij. Daar- „'t Is precies zooals u zegt, meneer," op opende hij een derden brief. verzekerde Crump. „Vader," merkte Rosa eensklaps „Dan is hij de eenig echte Punder van bescheiden op, „misschien wil neef de Piccalilly Potten, Crump. Wie zou Ernest zijn brief ook wel eens lezen." hem niet kennen....?" „Dat is warempel waar ook," schrok Graaf Bingley bracht nadenkend een graaf Bingley. „Neem mij niet kwalijk, vinger naar zijn voorhoofd. „Zes potten Ernest." bloemkool op mosterdsaus, drie pot „Volstrekt niet," antwoordde Emest, ten piccalilly en drie potten oranje- terwijl hij met zenuwachtige vingers marmelade, Crump." het couvert opende. Hij hoefde geen „Neem me niet kwalijk, meneer, maar helderziende te zijn om te weten van ik ben er welhaast zeker van, dat hij wien die telegrambrief afkomstig was. niet om een bestelling gekomen is, Hij kon slechts een wissel bevatten van zei Cramp. meneer Caleb Slocum, óf een ge- „Niet vroeg graaf Bingley verwon - dachte die hem plotseling een ziek, derd. „Waarvoor dan wel 't Is toch misselijk gevoel gaf een weigering om niet voor een of ander liefdadig doel 1 op de telegrafisch aangeboden transactie voegde hij er ongerust aan toe. aangaande de zaak in Bear Palls in te „Neen, voor liefdadigheid is het niet, gaan. Er viel een last van zijn hart, meneer. Hij zei dat hij u voor zaken toen het couvert inderdaad een telegra- wenschte te spreken. Ik geloof zelfs dat fischen postwissel bleek in te hou hij om het kasteel komt." ,len „Natuurlijk, Crump, daar dacht ik „Ik hoop dat u góéd nieuws hebt niet aan. Welnu, leid jij Piccalilly- ontvangen," zei Rosa met een beleefden Punder maar even rond. Er zitten glimlach. allicht een paar shillings voor je aan." „Och, een financieele operatie, die „Neen, meneer, ik bedoel dat hij gunstig is afgeloopen," antwoordde u persóónlijk wenschte te zien en te Ernest eenigszins onverschillig. spreken," legde Crump nader uit. „Hij „Mijn gelukwensch," zei graaf Binglèy. was nogal zeer beslist op dat punt." bij het gebruik van Daggett Ramsdell's ge zichtspoeder, welke zacht is en een fijne, gelyk- rnatige samenstelling heeft, waardoor de poeder uren houdt. Ze heeft een heerlijken geur en wordt geleverd in zes tinten. Om een goed resul taat te verkrijgen moet men de poeder altijd aanbrengen over een dunne onderlaag van Daggett Ramsdell's Perfect Vanishing Cream. IftNiMA Hoogstraat 30 - Den Haag Imp. H. HAGEMEIJER „Restjes" van koude aard appelen, vleesch, visch of groente,blijven „restjes", ook als er wat Salata over gaat. Maar - nu vindt iedereen ze heerlijk. Wanneer U een fleschje Salata in de keuken heeft, zijn er nooit meer „restjes". Die zijn onder de naam van,.gemengde koude sla" als tractatie opgegaan. Probeer Salata vandaag eens. Uw leverancier kan het U leveren in flesschen van 25, 42'/2 en 80 cents. RECEPTENBLAADJE. Schrijf een briefkaart aait N.V. Oliefabrieken T. Duyvis Jzn., Koog aan do Zoan, mot do woorden: Receptenblaadje Salata en DUIDELIJK Uw naam en adres.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 28