Qnicjftsm? Het is PUBLIEK GEHEIM wij gebruiken uitsluitend PALMOLIVE Met een rede van oud-notaris Pilaar ie te Goes Zaterdag de Nijtengo, de N ijver- heidstenioonsteUing, feestelijk geopend. l)oor den commandant der S.D.O.Ate Middelburg, overste G. A. Berghuys, werd de zilveren medaille voor 24-jarigen dienst uitgereikt aan den adjudant-onderofficier, den meester geweermaker O. J. Avan Herwij nen. Op welk een grootscheepsche wijze de Nijtengo te Goes werd opgezet, bewijst voldoende dit kijkje langs de stands. Aan de noodige attracties ontbreekt het niet op het terrein van Schuttershof te Goes, waar de Nijtengo haar poorten geopend heeft. PERSTUK U kunt zich niet voorstellen hoe teer het huidje van deze vijf poppetjes was toen zij - twee maanden te vroeg! - ter wereld kwamen. Vandaar dat de dokters niet anders dan de verzachtende olijfolie gebruikten voor haar eerste lichaamsverzorging. Maar vervolgens? Welke zeep moest men ge bruiken? Eén enkele: Palmolive zeep, juist omdat zij met olijfolie wordt bereid. Zij bevat geen dier lijke vetten of kleurmiddelen, en haar verzachtend schuim reinigt de teere huid der kleintjes voor treffelijk! Uw huid heeft stellig geen betere verzorging noodig dan die welke voor de vijflingen Dionne de beste is gebleken 1 Gebruik daarom regelmatig Palmolive voor een stralende teint en voor het bezit van de „satijnen huid der jeugd".over Uw geheele lichaam! Gebruik ook Palmolive Shampoo voor gezond en zijde-glan zend haar. Wist Ihwel dat: 1de Canadeesche vijflingen minder dan één kans op 50 millioen hadden om levend te worden geboren? 2. zij bij de geboorte tezamen slechts 12 pond en 2 ons wogen, doch thans op drie-jarigen leeftijd flink gebouw de, zware kinderen zijn? 3. de vijflingen volkomen normale, lieve meisjes zijn,die haartitel van„Palmolive Vijflingen" eer aandoen?

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25