OVERTOLLIG HAAR VERNIETIGT UW het nooit! DRIE ELEGANTE WAT ZULLEN WIJ ETEN? ONDER 'T VRAAGTEEKEN Leest dit aanbod BON VERKRIJGBAAR IN DE MATEN 42-44-46-48 420a Vau alle in deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die ontleend zy« aau mode album „Zomerpracht", zyn patronen verkrygbaar tegen den prys van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven het gewenschte maatnummer. Bestellingen kunnen-geschieden by uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293631; door toezen ding van het bedrag per postwissel of in postzegels (alléén van 5 en 6 et.) aan het PATRONENKANTOOR „PA NORA" NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarby 5 ets. extra voor bestelkosten verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Zondag Tomatensoep. Biefstuk Doperwten. Aardappelen. Caramelvla. Maandag Gestoofde varkenslapjes. Tuinboonen. Aardappelen. Broodpap. Dinsdag Gebakken lever. Aardappelen. Macaronischoteltje. Woensdag Runderrollade. Peulen. Aardappelen. Citroen méringue. Donderdag Nagemaakte schildpad soep. Koude rollade. Sla. Gebakken aardappelen. Vrijdag Gekookte waterbaars. Worteltjes. Aardappelen. Peterseliesaus. Boekweitgort met karne melk. Zaterdag Runderlapjes. Slaboonen. Aardappelen. Gebakken grutjes met stroopsaus. Mevr. G. te A. Het is heel goed moge lijk kersen op eigen sap in te maken, zonder steriliseer-toestel. U handelt daartoe als volgt Wasch de kersen en haal er de pitten uit. Dit doet men het beste met een der nieuwste soorten kersen-ontpitters, die voor den prijs van ongeveer 45 ets. in zaken van huishoudelijke artikelen verkrijgbaar zijn. Zorg, dat er niets van het sap ver loren gaat en doe kersen met sap in goed schoongemaakte, uitgekookte fles- schen. Strooi er wat suiker tusschen en sluit ze af met gummiring, deksel en beugels of knippen. Zet de flesschen in een pan waarvan de bodem bedekt is met een laag kran tenpapier, een asbestplaatje of een taart reefje. Dit voorkomt het springen der flesschen. Giet zooveel mogelijk water in de pan, maar zorg, dat het water niet over den rand der flesschen komt. Bedek de pan met een tweede pan, die precies over, of in den rand van de eerste pan sluit. Verwarm het water tot een temperatuur van 80°, dus onder het kookpunt en steriliseer de vruchten op deze temperatuur gedurende 20 minuten. Neem dan de pannen van het vuur, laat het water, met de fles schen er nog in, bekoelen, verwijder daarna de beugels of knippen en pro beer of de flesschen gesloten zijn. Is dit niet het geval, dan opnieuw steriliseeren. 420a. Avondjapon van effen zijde, kanten vest en man chetten, weinig klokkende rok, taille met schoot. Benoodigdi stof 6 m. a 96 cm. breed. 493a. Gekleede japon van gewerkte zijde, gegarneerd met smockwerk, groote strik, klokkende rok. Benoodigde stof: 4.50 m. d 100 cm. breed. 494a. Deux-pièces van effen zijde, klokkende taille, wijde mouw, klokkende tweebaansrok. Benoodigde stof: 5.50 m. 100 cm. breed. Knipt onderstaanden Bon uiten ik zal U gra tis bekend maken,hoe Uwovertollighaarvoor altijd te verwijderen. U aarzelt, U hebt geen vertrouwen, want U werd misschien reeds door verschillende produkten teleurgesteld. Uw overtollig haar is opnieuw gegroeid, en wel dichter dan ooit. Ik weet echter, dat ik U helpen kan, zelfs indien Uw geval U hopeloos üjkt. Juist daarom zal ik U kosteloos met mijn methode bekend maken. Ik zal U onmiddellijk en voor altijd van overtollig haar bevrijden, wat ook hun aard of plaats is. Zuiver Wetenschappelijk verzekert mijn methode de definitieve en pijnlooze verwijdering van overtollig haar, zonder achterlating van litteekens en zonder onaangenamen reuk. Zij is op absoluut nieuwe principes gegrond en heeft niets gemeen met de middelen, welke men reeds kent. U kunt haar zelf, in volle vertrouwen, - toepassen. Mijn methode werkt op den wortel zelf van de haren en vernietigt dezen. Zij voorkomt zoodoende dat de haren opnieuw groeien en verwijdert ze tezelfdertijd reeds bij de eerste toepassing. Zij laat de huid 494a In eleganten zakflacon slechts 75 niet alleen onge schonden, maar vormt boven dien een weergaloos schoonheidsmasker (pack), dat de teint heerlijk blank en zacht maakt. Indien ook U door ontsierend haar gekweld wordt, wend U dan in volle vertrouwen tot mij. Met genoegen zal ik U gratis mijn methode doen toekomen. U gelieve mij slechts onderstaanden bon te zenden (of over te schrijven) en 10 ets. aan postzegels bij te voegen. Madame DOROTHY DUNN, Afd. H - 36 I instituut voor Dermatologische Navorschingen 26, Albert Giraudlaan, Brussel (België) J Gelieve mij gratis en onder gesloten en- I veloppe Utc instructies te zeilden, om mijn overtollig haar voor altijd en onmiddellijk te doen verdwijnen. Naam: I Straat: Nr. Plaats: Brief porto naar België 10 ct. Als U uitgaat, steek dan een kleine flacon Lohse Uralt Lavendel in Uw handtaschje! Het komt U stellig van pas. Enkele druppels op Uw zakdoek je beteekenen voor U juist even die verfrissching, die U - bij het winkelen, of voor of na een visite - verkwikt en prettig stemt A

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 39