GeS»-'*br<,nd I Oordeel... DRIE-SKELETTEN-RIF ODOROPO HOE een pond per dag afnemen, zonder diëet. I ll Want Moeder heeft haar vóóraf flink ingewreven met Am i Ida -Zonnebruin-crème. Nu wordt ze tevens snel mooi bruin. Wat zijn kinderen leuk als ze er zoo gezond en gebruind uitzien En iedereen valthetop,want.. BRUIN STAAT GEZOND EN CHARMANT Vervolg van pag. 5 ZONNEBRUIN-CRÈME Flacon 90 ct. Tube 60 et. Doozen 50 en 25 ct. De naam Odo-Ro-No is haar waarborg. Zij begrijpt het belang, er frisch en welverzorgd uit te zien. Zij heeft afgedaan met gewone middeltjes. Evenals millioenen andere vrouwen beveelt zy Odo-Ro-No als een on feilbaar werkend preparaat aan. Odo-Ro-No wordt in 2 sterkten in den handel gebracht. „Regular" voor norm. gebruik. „Instant" voor 'n snellere wer king en voor mensclien met een gevoelige huid. ,.Hi liiDe drie skeletten Hi hiNon zijn de drie skeletten zes skeletten Zes skeletten Ik schreeuwde hem toe, dat hij zich Mil moest houden, maar hij hoorde me niet, dus gebruikte ik het eenige middel, om hem stil te krijgen ik sloeg hem met den rug van mijn hand in zijn ge zicht. Het gebrul hield plotseling op, zijn oogen gingen de kamer rond, toen boog hij zijn hoofd on begon zacht te huilen, als een kind. Op het land had men opgemerkt, dat ons licht niet brandde, en toen het dag w erd, kwam de patrouille, om te kijken, wat er aan haperde. Door mijn kijker zag ik de uitdrukking van schrik op de irozichten van officieren en manschap pen, toen zij, in het toenemende dag licht, den toren totaal overdekt zagen met een ziedende massa ratten. Zij dachten, zooals ik later hoorde, dat wij levend opgegeten waren. Maar ook de ratten hadden het schip gezien, of de naderende mensclien ge» roken. Toen het schip dichterbij kwam, verliet een dichte massa den toren, dook het water in, zwom en probeerde aan boord te komen. Dit was hun bijna ge lukt, want het schip was bijgedraaid maar de machinist zette zijn stoom op de brandslangen aan dek en met dien heeten straal bespoten ze de voorhoede van de aanvals-colonne, en dio werd daardoor zoo lang tegengehouden, dat het schip op kon varen en de ratten achterlaten. Toen gingen de haaien zich er mee bemoeien. Met de buiken naar boven, de bekken open, kwamen ze in heele rijen toeschieten, vielen ze op de ratten aan, sneden ze er doorheen als een sikkel door de halmen. Dien dag bewezen de haaien, dat zij óók nuttig kunnen zijn. De overblijvende ratten maakten rechtsomkeert, zwommen naar de kust en kwamen druipend uit 't water. Toen zij den toren naderden, werden zij door hun kameraden begroet met schrille kreten, waarin iets spottends scheen boven te drijven. Zij gaven nijdig ant woord en mengden zich onder hun soort- genooten. Er ontstonden nogal wat kloppartijtjes ze hadden zeker 't land, dat ze in de maling werden geno men, omdat 't hun niet gelukt was, het schip te veroveren. Maar dat hielp ons allemaal nog niets, om uit onze gevangenis te komen. Het scheepje kon niet dichterbij komen het stoomde op een veiligen afstand om het vuur heen, en de toren moet wel een fantastisch, griezelig, dnizendbekkig beest geleken hebben, dat uitdagingen uitjankte. De mannen op het schip zagen de ratten door de deur en de ramen den toren in en uit rennen, en kwamen ein delijk tot de conclusie, dat we dood moesten zijn zij stonden op 't punt, te vertrekken, toen Itehoua weer wat bij zijn positieven kwam en het idee kreeg, signalen te geven met. het licht. Hij stak het aan, nam een plank, en trok die in en uit den lichtbundel zoo vormde hij de stippen en strepen, waardoor onze geschiedenis weldra aan de mannen op het schip bekend werd. Snel kregen we antwoord. Toen zij wisten, hoe wij er aan toe waren, dat wij de ratten niet kwijt konden, dat Le Gleo leelijk op weg was om krankzinnig to worden, en dat. Itehoua en ik vol beten zaten, opgesloten in de lantaarnkamer, lieten ze ons antwoord geven door een seiner. Hij stond met zijn armen te zwaaien als een windmolen, en gaf zoo do bood schap „Niet opgeven, nog even volhouden We helpen jullie er wel uit Toen koerden zij en stoomden met volle kracht naar de kust terug; wij bleven achter, nog maar weinig gerustgesteld. Omtrent den middag kwamen zo terug, met het proviand-schip, twee kleine booten van do kustwacht en de brandweerboot een klein vlootje. Om half een kwam het gevecht op gang. Na een korten verkenningstocht zooht de brandweerboot voorzichtig haar weg tusschen de klippen, tot ze vlak bij ons was, en richtte toen 'n machtigen straal water op de ratten. De kracht van het water rukte de ratten van hun plaats, en sloeg ze piepend en schreeuwend in 't water, waarde haaien ze opslokten. Maar telkens, als er tien van de sokken gesla gen werden, zwommen er weer zeven nieuwe aan den kant, en tegen de ratten binnen in den toren kou de brandspuit niets beginnen. Bovendien waren er beesten, die niet naar de rotsen terug gingen, maar de brandweerboot beklom men, zoodat de manschappen hun han den vol aan ze hadden, 't Waren echte Hollandsche ratten, voor geen menseh bang, vechtend voor hun leven Het werd donker, en 't leek wel, of er niets gebeurd was de ratten hadden nog steeds de macht. Eén der booten van de kustwacht bleef bij het eiland, de rest van het eskader girig terug naar de kust. We moesten nog een nacht in onze gevangenis doorbrengen. Le Gleo zat op den vloer over skeletten te raas kallen, en toen ik iets tegen Itehoua wou zeggen, viel hij in zwijm door de pijn aan zijn wonden. Ik was er niet veel beter aan toe en voelde mijn bloed vlammen van de koorts. De nacht kwam op de een of andere manier toch om, en den volgenden mid dag zag ik een sleepboot, vergezeld door do brandweerboot, van de kust aan komen, met een groote schuit op sleep touw. Door mijn kijker zag ik, dat die schuit vol vleescli zat. Op goed geluk af trok de sleepboot de schuit tusschen de verraderlijke klippen door zoo dicht mogelijk bij het eiland. Onze belegeraars verlieten de rots tot de laatste rat, zwommen weg en klau terden de schuit op, die de lucht van versch gesneden vleesch uitwasemde. De sleepboot sjorde de schuit ongeveer een mijl ver weg, en toen bespoot de brandweerboot de lading met benzine. Een goed geplaatste brandbom van de patrouille-boot stak er de vlam in. Onmiddellijk stond de heele schuit in lichterlaaie en de ratten schoten met zwermen 't water in, maar de patrouille boot bombardeerde ze- van een veiligen afstand met schroot en de haaien maak ten de overlevenden af. Een sloep van de patrouille-boot haal de ons van het eiland en liet drie man achter, om ons te vervangen. Dien avond lagen we in Cayenne in het ziekenhuis. En iktoen ze den vuurtoren hadden uitgezwa veld en de schade, die de ratten hadden aangericht, hersteld hadden, heb ik mijn dienst daar hervat. Waarom niet t Dat zooiets nou 'ns een keertje gebeurd was, hoefde toch niet te beletten dat ik er mijn tijd uitdiende, is 't wol Trouwens zooals ik al zei, vond ik 't er wel prettig. om je de waarheid te zeggen heb ik nog nooit zoo'n pret- tigen post gehad, en toen mijn tijd kwam, om er voorgoed vandaan te gaan. heb ik haast gejankt, toen ik Drie skeletten-rif onder den horizon zag ver dwijnen. Heel gemakkelijk en Uw dikte verdwijnt met den dag! Hoc U dit bereikt Heel eenvoudig. Uw organisme heeft de mineralen en heilzame kruiden noodig, waaruit BonKora is samen gesteld. Neem driemaal daags voor de maaltijden twee theelepels Bon Kora, zoo mogelijk met het sap van een sinaasappel en U hebt een aangenamen en goedkoopen drank. Eet gerost alles wat IJ wilt en let U eens op hoe de overtollige dikte op een gezonde, onschadelijke manier verdwijnt. In 7 dagen een gewichtsvermindering van 7 tot 10 pond. Na verloop van een week zult U zien, dat Uw gewicht naar verhouding van Uw oor spronkelijk gewicht van 7 tot 10 pond minder is geworden sedert U met BonKora begon. Ook Uw gezondheid zal het ten goede komen. Uw kracht en energie zullen grooter zijn, Uw figuur zal veel fraaier zijn. Uw vriendinnen zullen elkaar vertellen hoeveel jonger en beter U er uitziet en U benijden. U zult spoedig het hinderlijke van Uw overtollige dikte kwijt zijn. En dit alles kunt U bereiken zonder het geringste diëet. BonKora stimuleert de normale werking van het lichaam. Begin vandaag nog met BonKora het is de veiligste manier voor mannen en vrouwen om van overtollige dikte verlost te wor den. Probeer het eens gedurende twee weken. BonKora is volkomen onschadelijk, veilig en doeltreffend. Het bevat geen nader- lige bestanddeelen, doch is zuiver een natuurlijk en mineraal product. BonKora is bij alle goede apothe kers en drogisten verkrijgbaar. Let er op, dat U de echte BonKora ontvangt en weiger alle minder waardige namaak of producten waarvan men beweert, dat zij net zoo goed zijn als BonKora. Prijs per flacon f2.25, bij Uw Apo theker of Drogist. Inlichtingen bij het BonKora-Depot, Singel 115, Amsterdam-P zelf over de verandering, welke Daggett Ramsdell's Perfect Cold Cream teweeg brengt in Uw teint. Deze crème dringt dieper in de poriënreinigt de huid afdoender verzacht, lenigt en voedt Uw huid als geen andere crème, welke U ook voorheen mocht hebben gebruikt. Probeer nog vandaag Daggett Ramsdell's Perfect Cold Cream 0*6GETT*RAMSD^ fU-fecl V*NlSHING CREA^ Imo. H. HAGEMEIJER Hooqstraat 30 - Den Haag

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 8