Een vraag en.... geen antwoord Zeeuwsch Nieuws ■1 Wij raden daarom eenieder dringend aan de zeer belangrijke mededeeling in de volgende aflevering van dit blad aantlachtig te lezen 23 Waarom ontbraken gedurende de laatste weken in dit blad de anders zoo regelmatige aankondigingen van nieuwe premieboe- ken, in de bekende Hollandsche Bibliotheek verschenen Ziedaar een vraag welke ongetwijfeld door de getrouwe afnemers dezer premie-uitgaven meer dan eens gesteld zal zijn. Een vraag echter waarop we thans nog geen antwoord willen geven, doch waarop we in het volgend nummer uitvoerig zullen terugkomen. Dat antwoord zal dan daar zijn we van overtuigd niet alleen de trouwe lezers dezer boeken hoogelijk interesseeren, doch in sterker mate misschien nog hen die tot nu toe, om welke reden ook, daar toe niet gerekend mochten worden. Ook Zeeuwseh- Vlaanderen interesseert zich voor de zweefvliegerij: de Oostburgsche Jeugdzweefclub ver vaardigde onder leiding van de heeren de Hulln en Keynders eenige modellen van eerstdaags in de prak tijk te gebruiken zweef vliegtuigen. Te Yerseke zijn welgeslaagde de monstraties gehouden met politie honden, die bij autoriteiten en pu bliek groote voldoening wekten. Zoo'n hindernis is voor een goed afge- richten hond maar een kleinigheid. De Zeeuwsche luchtlijn voerde als vijfentwintigduizendste passagier mevrouw Kersten op 't Haamsteed- sche vliegveld aan: een feestelijk moment. Alvorens naar de Jamboree ie vertrekken, werden de Zeeu wsche padvinders door den commissaris der koningin op het Abdijplein te Middelburg geïnspecteerd. In de Vlissingsehe haven arriveerde de vorige week het eerste zeeschip met melasse, die aldaar in de tanks werd opgeslagen en nieuwe drukte aan de haven bracht. Een zeldzaam huisdier bezit de twaalf jarige A. Kusse te Arnemuidende jonge zeehond, dien hij onlangs ving, is geheel tam, geworden en gaat met hem mee wande len en zwemmen. Hij wordt nog met de flesch gevoed. De Vrouwenkring uit Kruiningen maakte een excursie naar Vlaardingen, waar het bedrijf der Sunlight-zeepfabrieken werd bezichtigd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25