Vermoeide pp! zenuwen ondermijnen Uw werkkracht. meer evenskracht MISDEELD, MAAR NIET ONGELUKKIG HEBT U LAST VAN VETWORMPJES? I Uw „MAKE-ÜP" moet HARMONIEEREN met Uw TYPE! 39 667 a Bij apothekers en drogisten in busjes van 60 cent af V/an alle iu deze rubriek afgebeelde genummerde kostuums, die outleeud zyn aan het T modealbum „Zomerpraeht**, zijn patronen verkrijgbaar tegen den prijs van 50 ets. voor complets, 35 ets. voor mantels en japonnen en 20 ets. voor rokken, blouses, kleine avondjasjes en kinderkleeding. Bij bestelling vooral opgeven liet gewenschte maatnunimer. Bestellingen kunnen geschieden bij uw agent of bezorger; door girostorting op No. 293631 door toezen ding van liet bedrag per postwissel of in postzegels (alléén van 5 en 6 ct.) aan het PATRONENKANTOOR „PANORA" NASSAUPLEIN 1, HAARLEM waarbij 5 ets. extra voor besteikosten verschuldigd is. Men kan echter de patronen ook afhalen aan het bureau van dit blad. Ovomaltine zal U weer spoedig TJw oude veerkracht teruggeven. Hoe heerlijk om den langen arbeidsdag geen vermoeidheid te voelen, maar U geheel te kun nen wijden aan Uw werk, methelder verstand en klaar om elke moeilijkheid te overwinnen. Het regelmatig gebruik van Ovomaltine zal U leeren, dat ook U dat gevoel van door-en door gezond zijn kunt verkrijgen. Reeds spoedig bemerkt U, hoe dat lustelooze neerdrukkende gevoel van vermoeidheid plaats maakt voor een gevoel van kracht en gezondheid. U wordt Uzelf weer, omdat de Ovokuur U werkelijk sterker maakt. Uw organisme nieuwe kracht geeft. U kunt weer genieten van de spaarzame vrije uren, die U overblijven en Uw huisge- nooten verheugen door de levenslust en levensblijheid, die gezonde menschen eigen zijn. Ovomaltine bevat geen stoffen, die het organisme maar voorbijgaand ENKELE BEWIJZEN. prikkelen. Integendeel, dat Ovomaltine Uw gestel zoo versterkt, ékomt doordat het een eztract is van de beste natuurlijke voedings- middelen, waaraan de ballaststoffen zijn onttrokken. Meer voedsel Aiir K L M .hrzi.igi* gaat niet. Beter voedsel wel. Ovomaltine is dat betere. Reeds spoedig drt Indic-iijn hrhbm bemerkt U, hoe Ovomaltine een weldaad is voor Uw heele gestel. Lees dan hoe deze dame zichzelf bevrijdde van die ontsieringen ,,Ik had altijd ergen last van vetwormpjes, totdat ik op zekeren dag een pakje Radox kreeg en een theelepel hier van in een kopje heet water deed. Met een spons bette ik toen mijn gezicht, zoo heet als ik verdragen kon. 's morgens en 's avonds, terwijl ik daarna mijn gezicht afdroogde met een ruigen handdoek en er een beetje cold-crème in wreef. Den volgenden morgen waschte ik de cold-crème van mijn gezicht met dezelfde hoeveelheid Radox als de avond tevoren en deed er een beetje vanishing crème op. Het resultaat is een wonderlijk zachte huid zonder een enkele van die leelijke, ontsierende vetwormpjes. C. F. B. te T." Koop een pak Radox ec volg de aanwijzingen van deze dame. Zonder pijnlijk uitknijpen, zonder leelijke vlekken achter te laten, zullen de vetwormpjes gemakkelijk met een hand doek weggeveegd worden. Vetwormpjes zijn namelijk het gevolg van verstopte poriën en deze worden door de zuurstof, die Radox in het water vrijmaakt, vernietigd, terwijl tevena de onderhuidscbe kliertjes, die door de in Radox aanwezige zouten gevoed en gesterkt worden, weer normaal gaan werken. Uw huid zal dan weer een frisch en jeugdig teint ver kregen hebben. Radox is uitsluitend verkrijg-; baar bij alle apothekers en erkende drogisten a f 0.90 per pak, omzetbelasting inbegrepen, en in kleine pakjes a f 0.15. Hoe Uw charme te verhoogen. Gebruik Tangee voor Uw lippen verf ze niet. Het wonderbaarlijke van The Color Change Principle is. dat. zoodra U Tangee hebt aan gebracht. het Uw natuurlijke, frissche. roze kleur op Uw lippen brengt. Omdat Tangee gelaatspoeder zich volkomen aanpast bij Uw natuurlijke teint, wordt Uw huid frisscher en jonger, terwijl U er nooit „gepoederd" zult uitzien. Wanneer U Tangee rouge ge bruikt worden Uw wangen teer. roze overblost. Als crème en in vasten poedervorm verkrijgbaar. Alleen ECHT met TAN6EE op de metalen buis. Waar niet verkrijgbaar, schrijft aan den importeur: Jo«|. Mot Jr., Sarphotf straat 115, Amsterdam Een misdeeld kind hoeft nu juist Wordt het kind wat ouder, gaat 't niet altijd een ongelukkig kind te wat meer nadenken, dan zal vanzelf- zijnsprekend de vraag wel eens bij hem op- Integendeel, het kan zelfs een zeer komen: „Wat moet ik nu eigenlijk be- gelukkig mensch worden, die ondanks ginnen f zijn gebrek lichamelijk beter bedeelden De ouders moeten dan op dien lcri- voorbij streeft en succes in zijn leven tieken leeftijd hun jongen of meisje de beeft. overtuiging zien bij te brengen dat er Maar dan moeten èn ouders èn op- ook voor ben een plaats in de maatschap voeders de juiste houding tegenover pij is. zoo'n kind aannemen. Ook zij hebben immers bun bijzon- Zeker, vooral voor een vader en moe- dere capaciteiten, hun specialen aanleg der kan het hard zijn, te zien hoe hun voor het een of ander, al zijn ze dan ook jongen of meisje gebrekkig is, en ik lichamelijk onvolwaardig, kan me o zoo goed begrijpen dat ze Laten de ouders en opvoeders daar geneigd zijn, tegenover zulk een kind dan den nadruk op leggen probeeren wat zachter en toegeeflijker te zijn dan zij die voorliefde, dien aanleg voor een tegen de broertjes en zusjes die rank of ander vak of liefhebberij te ontdek- en recht van lijf en leden zijn. ken, en doen zij dan hun best die Maar laten vader en moeder toch neiging zoo veel mogelijk te ontwik vooral zoo verstandig zijn om daarin niet kelen. te ver te gaan. Zij bewijzen er bun ge- Het gebrekkige kind krijgt dan steeds brekkig kind geen dienst mee, maar be- meer en meer de overtuiging dat het werken juist dat bet zijn gebrek veel ook iets kan, en bet zal zijn gebrek niet pijnlijker gaat voelen en dat bet zich- meer als een beletsel voelen om in zelf ten slotte als een beklagenswaardi- het leven vooruit te komen, gen stumper gaat zien. Zeker, 'tzal voor ouders en opvoeders Ja, en als bet zoo ver is, dan is bet een moeilijke taak zijn om bun gebrek meestal al te laat en groeit het gebrek- kig kind zoo ver te brengen, en veel kige kind op tot een ongelukkig en on- zal er van hun tact en geduld gevraagd tevreden mensch. En juist dat moeten worden, en dikwijls misschien zullen zij zij, koste wat het kost, zien te vermijden, met moedeloosheid te kampen hebben, en dit is zeer goed mogelijk door een Maar wanneer zij er ten slotte in ge- verstandige en tactvolle leiding. Laten slaagd zijn bun kind te maken tot een vader en moeder hun gebrekkig kind gelukkig mensch, die vertrouwen heeft dus vooral niet te veel ontzien. Behan- in zichzelf, in het leven en in de toekomst delen zij bet, zoo veel als mogelijk is, dan zullen zij bun moeite ruimschoots als een gewoon, normaal kind. beloond zien. DE SCHOOL BEGINT WEER 666 a. Raglanjasje, sluiting met 2 rijen knoopen, steekzakken. Verkrijgbaar in boven wijdte 72-76 cm. Be noodigde stof: 2 m. a HO cm. breed. Zorg voor een blozend uiterlijk, doch waak ervoor er „opgemaakt" uit te zien. Bonte make-up heeft af gedaan. The Color Change Principle, verwerkt in Tangee lippenstift, rouge en poeder, geeft U natuurlijke bekoorlijkheid het accentueert Uw eigen teint, terwijl U er nooit „opgemaakt" zult uitzien. 667a. Mantelpakje van gedrukte stof, wijd jasje, klokkend rokje. Verkrijgbaar in bovenwijdte 68- 72 cm. Benoodigde stof: 2 m. a 140 cm. breed. 668a. Manteltje van effen stof, tailleurkraag en -revers. 2 rijen knoopen, ceintuur. Verkrijgbaar in bobenwijdte 68-72 cm. Benoodigde stof: 1.75 m. A 140 cm. breed. 669a. Manteltje van tweed, wijd modél, sluiting mot 2 rijen knoopen, doorgestikte rug, opgestikte zakken. Verkrijgbaar in bovenwijdte 68-72 cm. Benoodigde stof: 1.75 m. A 140 cm. breed.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 39