rë Burgemeestersfees Graauw en Langenc in am ONS ZEELAND I FOTODIENSTBADHUISSTRAAT 5, TEL. Nr. 81, VLISSINGEN Aan den ingang van het dorp werd de nieuwe func tionaris door de ontvangstcommissie met bloemen en hartelijke woorden verwelkomd. CA raauw en Eangendam heeft Woensdag 1 Sep- Jf tember zijn nieuwen burgemeester, mr. P. J. Sehlüter, ontvangen en ingehuldigd met dat spontane feestbetoon, dat kenmerkend is voor de ongedwongen, hartelijke verhouding, die er in onze Zeeuwsche plattelandsgemeenten nog altijd heerscht tusschen bestuurders en burgerij. En er moet ge zegd worden, dat door de zorgvuldige organisatie en de algemeene deelname aan de feestelijkheden de Graauwsche burgemeestersinstallatie een der gedenkwaardigste is geweest, die we in 't Zeeuwsch- Vlaamsche hebben beleefdeen goed voorteeken hopelijk voor blijde tijden, die Graauw en Langen- dam onder 'n nieuw en energiek bestuur tegemoet moge gaan. Bij het betreden van 't raadhuis stortten twee bruid jes bij wijze van welkomstgroet een mand confetti over den nieuwen burgervader uit. Ter buitengewone raadzitting werd burgemeester Sehlüter dooiden loco-burgemeester het teeken zijner waardigheid omgehangen. De visschers van De lJaal kwamen in den optocht den burgemeester eeren niet een toepasselijkenpraalwagen. In den feeststoet trok burgemeester Sehlüter met zijn familie te voet mede door het dorp. Links De m uziek van Kloosterzande verleenden ssistentie. Rechts Een stukje van den feestop- tocht de met bloe men versierde fiet sen met Gr aanw en Langendamsche schoonen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 9