viiourv DE MAN MET HET BLAUWE MASKER flNSSS «élJlXOl: HOE den Make-up SCHIJN VERMIJDEN OJa&chm£ AjehAtejeA&tv. MAGGI3 AROMA 2d Alleen een matte teint - zooals de mode dat eischt verleent werkelijk dis tinctie. Iedere vrouw, die Velouty de Dixor gebruikt, weet dit zeer goed. Trekken zijnietdebewonderendeaan- dacht van hunne geheele omgeving? Velouty is dan ook een eenig product: het vervangt zoowel crème als poe der. Het is delicaat geparfumeerd en verleent aan het gelaat, de armen en de décolleté een prachtige donzige teint, welke den geheelen dag intact blijft. Koopt U ook nog heden een tube Verkrijgbaar in 5 tinten: Blanche, Naturelle, Ivoire, Ocre en Soleil-Doré (de laatste geeft aan de huid een zongebruinde kleur). Import N. V. v d. Laaken's Handel-Mij., Leidschekade 98 A, A'dam-C.. Tel. 36372 Zorg voor een natuurlijk uiterlijk maar waak ervoor er opgemaakt" uit te zien. The Color Change Principle in Tangee lippenstift, poeder en rouge, verhoogt Uw eigen natuurlijke kleur. Het geeft Uw lippen, wangen en huid een nieuwe levendige bekoorlijkheid, omdat He'. Uw na-uurliike kleur -ntuee't. Verhoog de charme van uw type Gebruik Tangee voor Uw lippen verf ze niet. Op Uw lippen wordt Tangee zacht frisch rose het verhoogt Uw natuurlijke kleur. In Tangee gelaatspoeder brengt The Color Change Principle de warme teint naar voren, welke de natuur U heeft medegegeven terwijl het een einde maakt aan het ..gepoederd uitzien" Ook Uw wangen dienen natuur lijk te zijn. 'n Tangee Rouge, ais crème en in vasten poedervorm ver krijgbaar, is eveneens de beroemde Color Change Principle verwerkt. T Worlds Most Famout l.oO-ck E HOS THAT PAINTED LOOK Alleen ECHT met TANGEE op de metalen huis. Waar niet verkrijgbaar, schrijft aan den importeur. Jacq. Mot Jr., SorphatlstrooT >T5, Amsterdam Vervolg van blz. 23 Hij was met lady Mary aan't dansen, toen hij een geeuw onderdrukte. Hij glimlachte verontschuldigend. „Je kunt er niet best tegen, voor zoo'n jongen man, John," zei ze lachend. „Dat komt door mijn normale soliede leven," antwoordde Mannering met een traag lachje, ,,'t Schijnt u niet veel te doen." Lady Mary's glimlach ging plotseling over in een geeuw en zij lachten beiden. „Om je de waarheid te zeggen," zei lady Mary, opnieuw glimlachend, „mis ik mijn middagdutje. Ik ben zoo moe, dat ik meteen in slaap zou kunnen vallen." „Ik heb sterke armen," zei Manne ring. „Doe niet zoo gek," zei lady Mary. ..Maar laten we toch maar gaan zitten. Als ik nog vijf minuten overeind blijf, val ik absoluut flauw." „Ik geloof niet, dat u ooit van uw leven flauw gevallen bent," zei Manne ring. Zij liepen naar de Wagnalls en kolonel Belton, die zich met de kranig heid van een ouden gardist inspande, om zijn verveling te verbergen. Daisy Wagnall lachte. „Hij is dapper, maar ik niet, Frankie. Zou 't gek zijn, als we over opstappen begonnen „Je doet me een pleizier, als je be gint," zei lady Mary. „Ik zal je helpen. Ik wil wedden, dat de helft van 't gezelschap totaal óp is." „Trouwpartijen en hun nasleep zijn ontzettend vermoeiend," zei Daisy Wagnall. „Ja, stom massa's overbodige be reddering en last," vond kolonel Belton, al had geen mensch zich met meer pleizier aan de toebereidselen gewijd dan hij. Lady Mary lachte stilletjes en nam de Amerikaansche hij den arm. Het groepje nam afscheid, verschillende anderen volgden dit voorbeeld. Hog geen half uur na de opschudding in de bibliotheek was het gewenschte dozijn het huis uit. Mannering stond in de hall, met Lorna, toen de kolonel naar hem toe kwam. Het gezicht van den kolonel was nu purper blijkbaar was er iets aan de hand. Maar Mannering hield zich, alsof hij niets merkte en ver toonde zijn opgewektsten glimlach. Hij had zich getraind voor de aankondiging, die volgen moest. „We wouen juist heengaan," zei hij, „maar we wouen u. Hij zweeg hij kon onmogelijk langer veinzen, dat Belton's ontstelte nis hem ontging. In Lorna's oogen kwam bezorgdheid. „Wat scheelt er aan, kolonel*" „Ik hen nog nooit zoo geschrokken," zei Belton, zwaar ademend. „Eh. heb je een minuutje tijd voor me Ik zal hem niet lang vasthouden, juffrouw Fauntley." Lorna knikte. Mannering verwijderde zich met den kolonel een paar meters. Hij was zichzelf nog steeds aan 't trainen, om op de juiste wijze te rea- geeren, verbazing te toonen en het af wachten vermoeide hem. Maar hij had zich onmogelijk kunnen voorbereiden op de woorden, die volgden. ,,'t Gaat over Long," zei Belton. Mannering kneep zijn oogen half dicht, maar dit was het eenige spoor van verbazing, dat hij toondemeer reden was er natuurlijk op 't oogenhlik niet. Hij wachtte af, op zijn hoede. „J-ja," zei Belton, wien 't groote moeite scheen te kosten, zijn stem onder bedwang te houden. „Gerry Long heeft ehvervloekt, Manne ring. de parels, die Marie van lady Kenton gekregen heeft Die worden vermist. Long is gearresteerd." „Gerry Long V' Het kwam zoo plot seling, dat Mannering er van stond te kijken. „Gearresteerd.maar dat is toch te dolOp welken grond, kolonel F' George Belton keek meer dan woest. „Op den eenigen grond, dien ik accep teeren zou," zei hij. „Hij had de parels in zijn zak, Manneringin zijn zak!" Mannering keek den ouden soldaat met onnoozelen blik aan het kón niet, stond hij te denken, het kón niet. Hij had de parels. Gerry Long kon ze onmogelijk gehad hebben. En toch. de politie zou niet op zijn getreden. Belton zóu niet zoo stellig gesproken hebben, als 't niet waar was. „Ik kan 't heusch niet gelooven," zei hij langzaam. Toen zweeg hij en presenteerde sigaretten. De kolonel nam er dankbaar een aan, „Ik zal juffrouw Fauntley met haar familie mee laten gaan," zei Mannering een oogenblik laterin iedere andere omstandigheid zou de kolonel hebben opgemerkt, hoe vreemd hard de stem van zijn metgezel klonk. „Ik ben oogenblikkelijk terug, kolonel." Hij liep vlug naar het meisje en zei, dat men hem noodig had. Lorna knikte, toen hij haar voorstelde, met de ande ren mee te gaan. „Toch niets ernstigs t" vroeg ze, toen ze hem aan had gezien. Even verbeeldde Mannering zich, dat er angst in haar vraag had geklonken. Hij zette dat idee van zich af haar donkere oogen keken hem nu lachend aan. ,,'t Had erger gekund," zei hij met moeite. Hij bracht Lorna naar den auto en keerde toen terug naar den kolonel, die met Wagnall senior stond te praten. Het breede particuliere rechercheurtje kwam naar hen toe, terwijl Mannering naderde. „Ze vragen naar u, kolonel Belton," zei hij gewichtig. „Ik kom, ik kom," zei Belton wre velig. „Ga je mee, Wagnall Manne ring ,,'t Is natuurlijk een krankzinnige vergissing," zei Mannering, in een po ging, om eenigszins het optimisme te herstellen, dat den kolonel totaal he geven scheen te hebben. Die poging mislukte volslagen, zooals hij wel half had verwacht en in zekeren zin speet 't hem niet, want hij was nog heele- maal verbluft. De parels, die op de tafel hadden gelegen, zaten in zijn zak hij kon ze op 't oogenblik voelen. „Absoluut op heeterdaad betrapt," mompelde Belton. „Ja, maar. Gerry Long!" bromde Frank Wagnall. „Ik kan 't eenvoudig niet gelooven, kolonelik ken den jongen van klein kind af. Ze hebben een flauwe aardigheid met hem uitge haald kón niet anders." Niemand gaf antwoord niemand had zin in praten. De vier mannen bereikten de biblio theek, de particuliere detective klopte aan de deur. Zij werd geopend door den man van de Yard, met wien SEDERT1846 DE WELBEKENDE DÉENSCHE „SCHNAPS! N.V. IMPORT EN EXPORT MY. VhWILMERINK 8. MULLER. AMSTERDAM. Verhoogt het genot van Uw maaltijd Zet altijd het flesje MAGGIS Aroma op tafel om Uw ge rechten op smaak te brengen. Een kleine toevoeging is maar nodig om terstond de heer lijke, volle smaak der spijzen meer naar voren te brengen. Flacon No. 0 kost nagevuld 16 ct. 1 30 ct.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 26