En hier de voordeelige verrassing.' 60 cent. 40 tot 50 °/o korting Bestelling kan als volgt geschiedendoor middel ran Uw agent of 'bezorger; door girostorting op no. 293631 door toezending van het bedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet v. 6 cl.) aan bovenstaand adres U ziet wat een enorme voordeelen de nieuwe „Winterweelde" U biedt. Toch blijft de prijs gelijkBestelt nog vandaag .Winterweelde 1938" mèt reductie-bon. Prijs „Wat een voordeelige verrassing een nieuw modeboek, verbeterde patronen en het eerste patroon ongeloofelijk goedkoop. Daar zal ik plezier van hebben Om U, als trouwe verbruikster, meteen in de gelegenheid te stellen met onze verbeterde knippatronen kennis te maken, bieden wij U het eerste knip- patroon, dat U bestelt, aan met 40 tot 50 °/o korting. Te dien einde be vindt zich in „Winterweelde 1938" een bon, dien U gelijk met Uw bestelling inzendt. De prijzen worden dan als volgt: De patronen van 50 cent kosten dan 30 cent. De patronen van 35 cent kosten dan 20 cent. De patronen van 20 cent kosten dan 10 cent. Precies op tijd, opdat U zich volledig zal kunnen oriënteeren, is het modeboek „Winter weelde" weer verschenen. En in de eerste plaats is daar de uiterst fraaie collectie van wel 319 modellen, welke de aandacht vraagt. Wederom hebben wij enkelen vooraan staanden modekunstenaars uit Weenen, Parijs en Berlijn opgedragen deze dames- en kindermodellen voor U te ontwerpen. En dat zij daarin geslaagd zijn, zult U ervaren zoodra U het boek in handen hebt (en dat kan over morgen, wanneer U het vandaag nog bestelt.) De knippatronen zijn nog volmaakter geworden Onze knappe coupeurs zijn er in geslaagd dat persoon lijke, dat U zoo vaak bij confectie-kleeding tevergeefs gezocht hebt, in de patronen te brengen. Met de extra- wenken, welke bij het patroon worden gevoegd, zult U het nóg gemakkelijker vinden een costuum, waarin Uw figuur beter tot haar recht komt, te vervaardigen. Daarom kunnen we gerust zeggen „Een Panora-patroon is geknipt voor U" Van alle 319 modellen uit „Winterweelde" kunt U in alle gebruikelijke maten patronen bestel len. Levering in handige zakjes en binnen 24 uur. De prijzen zijn 20, 35 en 50 cent.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 40