GRIJS HAAR COLGATE Oordeel... DE MAN MET HET BLAUWE MASKER t&yudim g&»w<U INECTO RAPID #eneeömtt>belen #eneeötot)Aen 28 Gezonde, blanke tanden maken een pret tige indruk - en vaak is dit de eerste stap op weg naar succes. Verwaarloos Uw tan den dus nooitborstel ze met het werkzame schuim van Colgate's Tandpasta! Het dringt doo' in alle spleetjes in en tusschen de tanden en verwijdert de voedselresten. die zoo licht tandbederf veroorzaken. Colgate maakt Uw tanden parelblank, zonder het glazuur aan te tasten en houdt Uw adem zuiver' In tubes van 25, 40 en 65 cents. Annonces betreffende en worden in dit blad slechts opgenomen, indien zij voorat voorzien zijn van het stempel „Geen bezwaar' tegen de plaatsing, afgegeven door de Commissie van Contróle op de Aanprijzing van Genees middelen en Geneeswijzen, waarvan het Secretariaat is gevestigd Segbroeklaan 33, i-Gr nha se- Vervolg van blz. 25 Hij kon haar niet omdraaien. Mannering stond een oogenblik dood stil. Toen nam hij een kort besluit, trad mar achter in de breede gang en wierp zieh met zijn heele gewicht tegen de zag hij lady Mary er aankomen, met een zeer knorrig en vastberaden gezicht. Zij bleef verbaasd staan, toen ze hem zag. „John - jij Ik wist niet, dat je deur. Misschien maakte hij zich belache- hier was." lijk, maar dat wou hij er op wagen. „Net gekomen," zei Mannering. Zijn Het slot brak bij de derde poging los gezicht was grimmig en zijn stem hard. uit zijn voegen. Mannering schoot de „Een ongelukje, lady Mary. Wilt u 't kamer binnen, en één blik zei hem, dat personeel kalm zien te houden en zijn vrees gegrond was geweest. Hij zag laat u een betrouwbaren dokter komen heel even Gerry Long, tegen den muur staande, en hij zag de revolver in Long's rechterhand. Een fractie van '11 seconde aarzelde Long, met verdwaasde oogen naar de deur starend. Toen ging de revolver omhoog. Mannering -was languit op den vloer rerecht gekomen en door de kracht van een die zijn mond kan houden." „C.erry zei lady Mary kalm. Mannering knikte. „Hij is toch niet. Er was een deug van echten schrik in de oogen van le oude dame. „Nee," zei Mannering, „anders kwam t er niet op aan, welken dokter 11 liet zijn bestorming halverwege de kamer in komen. Ik moet meteen terug. geschovi Hij slaagde er in hij heeft Hij keerde zich om, deed de deur zich later nooit kunnen herinneren hoe dicht en op de knip, terwijl lady Mary - zijn hoofd zoo te draaien, dat hij Gerrv zien kon. Het gezicht van den Amerikaan, verwrongen en doodsbleek, griezelig ifstekend tegen de grijze donkerte van het wapen, was als het gelaat van een geest. Mannering's hart bonsde dolzinnig. zich verwijderde toen eerst keek hij echt goed naar Gerry Long. Hij had tegen ladv Marv gezegd, dat de onge lukkige niet dood was voor zichzelf wist hij 't nog niet zoo zeker. Hij had volgens de ingeving van het oogenblik gesproken, met den wensch tot vader \ls hij probeerde, overeind te komen der gedachte, en den ander aan te grijpen, kon het te Nu keek hij op Gerry Long neer, hij laat zijn begreep hij er lag maar een zag dat gezicht, gewoonlijk zoo vroolijk, seconde tusschen Gerrv Long en de van alle kleur beroofd, hij zag de leelijke wond in het voorhoofd en hij zag er het bloed uitstroomen. Zeer snel, maar volkomen meester over zijn bewegingen, knielde Mannering neer en hief hij het hoofd van den jongen man op. Met zijn eeuwigheid en als 1 terry stierf, zou Mannering nooit kunnen vergeten, hoe het gekomen was. it God kreunde hij het was een smeekgebed. Hij klemde zijn hand otn den poot linkerhand voelde hij den pols. van een hoogen rechten stoel dicht bij Die klopte, heel zwak. hem. Hij schoof nog voort over den vloer De vreugde, die in Mannering op en zijn vingers kregen houvast hij be- sloeg, was bijna overweldigend, maai greep nauwelijks hoe hij kracht genoeg hij begreep, dat het gevaar nog niet bij elkaar kreeg, om den stoel van den voorbij was. Hij had gezien, welke grond te heffen en naar Long toe te beweging Gerrv maakte, om den stoel slingeren. Als in een nachtmerrie zag te ontwijken hij zag en begreep, dat hij den stoel vliegen, zag hij den de kogel schuins het voorhoofd had Amerikaan, instinctief, ontwijkend dui- geraakt hij had even goed door den ken, hoorde hij den slag tegen den slaap kunnen gaan. Maar al was de muur en bijna tegelijk daarmee den wond niet levensgevaarlijk, door com j knal van de revolver I plicaties kon ze het worden. De ontploffing galmde door de kamer. Complicaties. scherp en onheilspellend. Mannering zag. Mannering uitte een vreugdeloos nog op den vloer liggend, duidelijk het lachje. De complicaties, gevolgd op die spiraaltje rook opstijgen en een wond kwestie met Marie Overndon's parels, aan Gerrv's hoofd hij zag de oogen waren niet onder woorden te brengen en van zijn vriend dichtgaan, hij zag het hun aantal groeide nog steeds. Maai ineenzakken van zijn lichaam, hij hoorde weg! daar moest hij op 't oogenblik het kletteren van de gevallen revolver niet aan denken. en als betooverd keek hij. terwijl Hij repte zich de badkamer in, nam 'n Gerrv's lichaam neergleed. kom lauw water, een spons en 'n hand- Mannering's voorhoofd was met zweet doek en begon de wonde af te wasschen. bedekt, toen hij overeind begon te krab- Met een nieuwen zucht van verlichting helen. Hij staarde naar de roerlooze ge- zag hij, dat de wond niet erg diep was. stalte van Gerry Long, hij was bang. De kogel had op één plaats het been geraakt, maar was er niet doorheen hen eenvoudige manier om de natuurlijke kleur te herkrijgen Weet U, dat U nu geen grijze haren meer behoeft te hebben? Weet U, dat door één eenvoudige behandeling met Inecto Rapid - duur slechts 30 minuten - Uw haar de volle schoonheid van de natuurlijke kleur en glans herkrijgt, voor goed, terwijl niemand het kan zien. De hernieuwde kleuren door Inecto Rapid kunt U wasschen, borstelen, wrijven en zijn onaantastbaar door zee en zon. Inecto Rapid kan zoowel vóór als na het permanenten gebruikt worden. Inecto Rapid is verkrijgbaar bij alle goede kappers, drogisterijen enz. - Let op de origineele blauw-gouden ver pakking. - Vraagt gratis prospectus bij den importeur Firma A. Maas, A. G. J. Lindenkamp, Successeur, O.Z. Voor burgwal 239-241, Amsterdam C. SENSATIE De schrik van het schot verdoofde Mannering's geest, maar dat duur de slechts een oogenblik. Zijn hoofd werd heel vlug weer helder. Hij hoorde de plotselinge opschudding beneden, het verschrikte geschreeuw van een gauw in huis te krijgen dienstbode en toen, heel duidelijk, de was nog maar nauwelijks klaar met het stem van lady Overndon, die het meisje uitwasschen van de wond, toen er zacht vermaande, zich niet zoo aan te stellen, op de deur werd geklopt. Hij snelde de God zij gedankt," mompelde Man- kamer door, terwijl ladv Mary riep: nering. Lady Mary was er, en als er gegaan, voorzoover hij zien kon. Gerrv haalde nog vrij regelmatig adem. Het leek hem wijzer, de komst van den dok ter af te wachten die zou wel zeggen, wat het beste was. Lady Mary had blijkbaar al haar vermogens ingespannen, 0111 den dokter want Mannering zelf over de verandering, welke Daggeti Ramsdell's Perfect Cold Cream teweeg brengt in Uw teint. Deze crème dringt dieper in de poriën reinigt de huid afdoender verzacht, lenigt en voedt Uw huid als geen andere crème, welke U ook voorheen mocht hebben gebruikt. Probeer nog vandaag Daggett Ramsdell s Perfect C old t ream iemand verstandig kon optreden, dan was zij het. Hij stond in een oogenblik overeind, holde naar de deur. Het gerucht van voetstappen, die de trap op kwamen, we'd luider Toen hij iti de gang kwam. Lk ben het, John Hij deed de deur open, en zag lady Marv staan naast een langen man met grijs haar, dien hij al eens ergens eerder gezien had. De dokter haastte zich do kanrer binnen, toen Mannering naar den arewonde wees. OAGGETT COIO CREAM H. HAGEMEIJER Hoogst

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 28