SCHEP VREUGDE IN ZIERIKZEE Om den grand prix van Zierikzee: Lou Bandy en Beppie de Vries op de autoraeebaan zes uur met de tram. Wel ja de tram Dwars door Schouwen. Zijpe uitstappen, 't Is maar 'n steenworp ver, maar daarvoor moeten we toch in een stoomboot naar den overkant, Anna Jacoba. .Ta, dat is vlot gegaan, maar nu zullen we hier een half uurtje wachten, 't is toch zoo'n lief plaatsje En dan ver trekken we recht naar Steenbergen. Daar staat de bus al klaar voor Roosendaal. Nee, aansluiting bij aan komst is er daar nu niet precies we hebben een uurtje te wachten. Wel, we zijn om zes uur ver trok ken en 't gaat nu tegen tienen wedden, dat we voor twaalven nog een aardig eindje 't land in komen Maar als u nu 'n volgenden keer nog '11s erheen wilt, doet 11 't dan per K.L.M. Dan krijgt u ten Schep vreugde in 't leven: de artisten van de Nationale Revue trekken in victorie de stille, oude straatjes van Zierikzee binnen. Bent u nooit in Zierikzee geweest Kom nou en dat is toch zoo doodeenvoudigKijk, u gaat per trein naar Goes. Nee, nee, aansluiting is er niet. Nee, in dit land hebben de mensehen allemaal Besproken uitverkocht constateert de directeur Bob Beters op 't zaalplan alle reden om vanmiddag kermis te vieren! Naast den direc teur herkennen we aan den eenen kooit Wies je Bouw meester en Clairette Hammé en rechts Lou Bandy en Beppie de Vries. den tijd. U wacht rustig 'n drie kwartier. En dan gaat u per bus naar Katseheveer. Kent u niet Kijk nou 'n heel aardig plaatsje toch Daar scheept u zich in. En als er nu niet teveel tegenwind of getijstroom is, dan brengt de boot u in een uurtje naar den over kant. Nee, niet zoo haastig nu, we varen nu wel de haven in, maar héél, héél aan het eind, daar ligt pas Zierikzee. Jawel, we zijn nu vanmorgen wel bij nacht en ontij opgestaan, maar u ziet, 't is nog niet lieele- maal twee uur en nu zijn we d'r al. Ja, de laatste boot vertrekt alweer om vijf uur. Maar er is nog wel een andere verbindingWel na tuurlijk. Dan gaan we om

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 2