25 PAT It O X EX KA X TO OK PAXORA Nassauplein 1 Haarlem 'Bestellingen kunnen als volgt ges<4iiet/en<loor ItemuUMing van agent of bezorger: door gimstorting op no. 2<>V»3f door toezending van bet Itedrag per postwissel of in postzegels (s.v.p. niet van 6 rij aan bovenstaand adres. imndcr Zijn zilveren arts-jubileum heeft dokter A. J. de Weerd te Nieuw- en St. Joosland wel door een enthousiaste huldiging uit alle kringen duidelijk gemaakt, hoe zijn arbeid en zijn persoon er worden gewaardeerd. Keurig hè 'k Heb het zelf gemaakt naar een model uit ,Winterweelde" en met een patroon van een dubbeltje U ziet, welk een bijzondere voordcclen aan dit bock verbonden zijn. Nochtans handhaven wij den geringen prijs.Bcstelt daarom nog heden „Winterweelde 1938" mèt reductie bon. Prijs DU et. Een honderdjarig Goese- naar de heer Pieter Ver maas, te Heinkenszand ge boren, wordt 19 October te Goes honderd jaar. De feesteling geniet nog een uitstekende gezondheid, scheert zich zelf, leest zon der bril, wandelt zonder hulp een leven van hard werk heeft hem geen kwaad gedaan De dames van De Rozenknop bleken nog meer pijlen op haar boog te hebben na het dramatische volgde een vroolijker stukje Tooneeltriomfen, dat al evenzeer in den smaak viel. Bij pastoor W. V er hoeven's 25-jarig jubiU was heel Ossenisse in feestaan de pastorie kwam de jeugd hem toezingen. In de nieuwe „Winterweelde" staan weer tal van die leuke modellen, voor jongens zoowel als meisjes. En dan voor Uzelf natuurlijk de meeste. Bij elkaar 319 stuks. Vele zijn gekleurd in de juiste mode kleuren. Dat zal U helpen bij het kiezen van de stof, evenals ver schillende artikelen U zullen helpen bij het maken van Uw kleeding. Een artikel zooals „Hoe maakt men een mantel" zal zelfs voor de meest er varen naaister van groote waarde zijn. Een Panora-patroon is geknipt voor UI De knippatronen zijn nóg beter geworden. Ze hebben dat persoon lijke cachet gekregen, dat U zoo dikwijls tevergeefs in de confectie- kleeding zult hebben gezocht. Ge zult merken dat het nu mèt de extra-wenken, welke bij ieder pa troon worden gevoegd, nóg makke lijker zal zijn de kleeding van U en de kinderen te vervaardigen. We leveren de patronen in handige zakjes en, als steeds, binnen 24 uur. Prijzen 20, 35 en 50 cent. Om U, als trouwe verbruikster, meteen in de gelegenheid te stel len met onze verbeterde patronen kennis te maken, hebben wij in „Winterweelde 1938" een reductie-bon voor 40 tot 50% korting aangebracht. Met dezen bon kunt U één patroon uit den geheelen voor raad verkrijgen tegen sterk geredu- ceerden prijs. Een patroon van 50 cent kost dan 30 cent Een patroon van 35 cent kost dan 20 cent Een patroon van 20 cent kost dan 10 cent Het tooneelseizoen is aangevangen, ook in Lewedorp, waar de nieuwe tooneelzaal van den heer van den Dries door het plaatselijk gezelschap De Rozenknop in gebruik genomen is met het tooneélwerk ,,Als het bloed spreekt", dat zeer gunstig ontvangen werd.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1937 | | pagina 25